Mini Kot Şort Modelleri

Yazın bayanların en sevdiği kıyafet türlerinden sayılan şort modelleri her zaman için kendisi ile beraber giyildiğinde ek bir kombine de ihtiyaç duymuştur. Bu ihtiyaçlarını bayanlar modadan anlayan kişilere danışmak şeklinde gidermeye çalışıyor. Son zamanlarda stil danışmanları diye bir mesleğe mensup kişiler de bayanların modaya uygun ve modern giyinmesi için çalışıyor. Bayanların yaz sezonunda da moda olan yazlık ürünleri tercih etmesinin en somut örneği belki de şort çeşitleridir. Evinden ya da otelinden, kaldığı mekândan bikinisi ya da mayosunu giymiş yola çıkmış bir bayanın gideceği mesafe uzun ise mayo ve bikini ile gitmiyor. Bikinin alt kısmı kapansın diye altına bir etek ya da bir şort geçirip yola çıkıyor. Üst bikini bölgesi için de kolsuz ya da kollu tişört modelleri, ip askılı bluz modelleri bir kombin önerisi olabilir.

Cesur kadınların vazgeçilmezleri arasında ilk sıralarda olan bir yazlık ürün modeli olan mini şort modelleri içerisinde kumaşı kot olan yani mini kot şort modelleri bu yaz sezonunda bayanlara daha çok hitap etti. Hem sportif hem de seksi bir duruş sergileyen sezonun gözdesi mini kot şort modelleri fiziği düzgün olan bayanlar için mükemmel bir seçenek haline geldi. Benimde fiziğim iyidir bende seksi ve alımlı görünmek isterim diyorsanız mutlaka siz de bu yaz sezonu için bir mini şort satın alıp size yani vücut ve beden yapınıza uygun bir mini kot şort edinebilirsiniz.

Üzerine ip askılı açık giysi de bir bluz ya da body giyerseniz her yönlü bakanın dönüp bir daha bakacağı bir bayan olursunuz. Altına ayakkabı ya da terlik tercih etmelisiniz. Sandalet modellerinden püsküllü ve ya ip bağcıklı olan sandalet modelleri kot şort çeşitleri ile şık bir kombin yapılmasına olanak sağlar. Yine aynı şekilde mini kot şortunuzun altına spor ayakkabı modellerinin yaz sezonu için tasarlanan ürünlerinden birini satın alıp giyebilirsiniz.

Mini Kot Şort Modelleri ResimleriYorum Yaz