Elbise etek modelleri

Uzun yıllardan beri, modanın her zaman için hedefi olan elbise etek modelleri tasarımları, yeni sezonda ilgi çekici renkleriyle bayanlar tarafından sıkça aranıyor. Bayanlar zaten arama motorlarını tamamen moda üzerine kullanıyorlar. elbise etek modelleri adını sıkça arayan bayanlar var. Google, Yandex, Yahoo arama motorlarında moda adına aradıklarını bulamayan bayanlar da, soluğu marka mağazalarında alıyor. Elbise etek butiklerini tek tek arayan ve inceleyen bayanların bu arayışlarına bir son vermek istedim. Bende aynı şekilde her ünlü markanın yeni tasarımlarından seçimler yaparak, ideal olan elbise etek modellerini hazırladım. Ah dedirten bu modelleri sizler de gördüğünüz zaman, kendinizi tutamayabilirsiniz. Ben tasarımları incelerken, hangilerini seçeceğime karar veremesem de en trend elbise modelleri üzerine seçimleri yaptığımı düşünüyorum. Puanlar tamamen sizden gelecek yorumlarla…

Şöyle biraz modellere göz atmak gerekirse, gözümüze çarpan tasarımlardan tek tak başlamak istiyorum. Aslında tasarımları yine sunarız ama aklıma gelmişken, bu modellerin nasıl tasarımlardan oluştuğunu söylemek istiyorum. Çoğu bayan “elbise etek” adıyla aranan bu tasarımların hem etek modelleri, hem de elbise modelleri üzerine oluşturulduğunu düşünüyor. Yani birden fazla modelin aynı başlıkta yazıldığını düşünüyor. Bu biraz yanlış gibi. Doğrusu aslında elbiseyi andıran modellerin, etekli bir şekilde oluşturulmuş olmasıdır. Elbise etek modelleri tasarımlarından kasıt budur. Aramalarınızda bu modellerin adıyla tasarımları aşağıdaki resimlerden bulabilirsiniz. Şimdi biraz da bu butiklerden bahsedebilir. Oluşturulan her model, ayrı bir şıklıkta görünüyor gözüme.modasında dikkat çekici olan pembe rengi ve pembenin tonları yine sahnede… Görsellerde de göreceğiniz gibi etek rengi pembe olan elbise etek modelleri sezonu için en iddialı olan tasarımlardan bence.

Aslında biraz da iddialı olan bayanların sıkça tercih ettiği modellerden diyebilirim. Aynı şekilde sizler de şık ve özel görünmek istiyorsanız, seçimi yapacağınız abiye modelleri tasarımları gibi bu tasarımlardan da tercihler yapmalısınız. Biraz bu modelleri hangi alanlarda tercih edebileceğimize bakalım derim. Az önce söylediğim gibi bu tasarımlar abiye tasarımları kadar şık modellerden oluşuyor. Ancak özel geceler ve özel günler için bu butikler tercih edilebilirler. Ben iki önemli alan için bu modelleri inceledim. Bayanların en sık tercih ettikleri özel gecelerde elbise etek modelleri tercih edilebilir. Bunun yanında gece olmayan özel günlerde, özel bir yemekte mesela bu modeller tercih edilebilir. Eğer iddialı bir gece ve gözlerin tamamen sizin üzerinizde olmasını istediğiniz bir gece olsun istiyorsanız, bu tasarımlardan eteği püsküllü olan tasarımları seçmenizi öneririz. Elbise etekler arasında bence en ilgi çeken modelin bu olduğunu düşünüyorum.

Aynı şekilde bu tasarımları tercih edebileceğiniz markaları da doğru bir şekilde bulmak son derece önemli. Ünlü markaları ve oluşturdukları 2013 elbise etek reyonlarını görmüş olmalısınız. Bu reyonlarda kimi bayan kendini kaybedip, fiyat aralığını unutuyor. Çok yanlış bir karar diyebilirim. Fiyatı uygun olan modellere de yoğunlaşmayı ihmal etmemelisiniz. Ünlü markalar arasında olan Adil Işık, Zara, Mango, İpekyol, Koton markalarının elbise etek fiyatları kaliteye verilen fiyata göre son derece uygun. Seçimi yapmadan önce tavsiyede bulunduğumuz bu modeli inceleyebilirsiniz. Aynı şekilde 3kmoda.com sayfamızda bu tasarımları görselleriyle beraber inceleyebilirsiniz.

Elbise etek modelleri ResimleriYorum Yaz