Elbise etek modelleri

Uzun yıllrdn beri, modnın her zmn için hedefi oln elbise etek modelleri tsrımlrı, yeni sezond ilgi çekici renkleriyle bynlr trfındn sıkç rnıyor. Bynlr zten rm motorlrını tmmen mod üzerine kullnıyorlr. elbise etek modelleri dını sıkç ryn bynlr vr. Google, Yndex, Yhoo rm motorlrınd mod dın rdıklrını bulmyn bynlr d, soluğu mrk mğzlrınd lıyor. Elbise etek butiklerini tek tek ryn ve inceleyen bynlrın bu ryışlrın bir son vermek istedim. Bende ynı şekilde her ünlü mrknın yeni tsrımlrındn seçimler yprk, idel oln elbise etek modellerini hzırldım. Ah dedirten bu modelleri sizler de gördüğünüz zmn, kendinizi tutmybilirsiniz. Ben tsrımlrı incelerken, hngilerini seçeceğime krr veremesem de en trend elbise modelleri üzerine seçimleri yptığımı düşünüyorum. Punlr tmmen sizden gelecek yorumlrl…

Şöyle birz modellere göz tmk gerekirse, gözümüze çrpn tsrımlrdn tek tk bşlmk istiyorum. Aslınd tsrımlrı yine sunrız m klım gelmişken, bu modellerin nsıl tsrımlrdn oluştuğunu söylemek istiyorum. Çoğu byn “elbise etek” dıyl rnn bu tsrımlrın hem etek modelleri, hem de elbise modelleri üzerine oluşturulduğunu düşünüyor. Yni birden fzl modelin ynı bşlıkt yzıldığını düşünüyor. Bu birz ynlış gibi. Doğrusu slınd elbiseyi ndırn modellerin, etekli bir şekilde oluşturulmuş olmsıdır. Elbise etek modelleri tsrımlrındn ksıt budur. Armlrınızd bu modellerin dıyl tsrımlrı şğıdki resimlerden bulbilirsiniz. Şimdi birz d bu butiklerden bhsedebilir. Oluşturuln her model, yrı bir şıklıkt görünüyor gözüme.modsınd dikkt çekici oln pembe rengi ve pembenin tonlrı yine shnede… Görsellerde de göreceğiniz gibi etek rengi pembe oln elbise etek modelleri sezonu için en iddilı oln tsrımlrdn bence.

Aslınd birz d iddilı oln bynlrın sıkç tercih ettiği modellerden diyebilirim. Aynı şekilde sizler de şık ve özel görünmek istiyorsnız, seçimi ypcğınız biye modelleri tsrımlrı gibi bu tsrımlrdn d tercihler ypmlısınız. Birz bu modelleri hngi lnlrd tercih edebileceğimize bklım derim. Az önce söylediğim gibi bu tsrımlr biye tsrımlrı kdr şık modellerden oluşuyor. Anck özel geceler ve özel günler için bu butikler tercih edilebilirler. Ben iki önemli ln için bu modelleri inceledim. Bynlrın en sık tercih ettikleri özel gecelerde elbise etek modelleri tercih edilebilir. Bunun ynınd gece olmyn özel günlerde, özel bir yemekte mesel bu modeller tercih edilebilir. Eğer iddilı bir gece ve gözlerin tmmen sizin üzerinizde olmsını istediğiniz bir gece olsun istiyorsnız, bu tsrımlrdn eteği püsküllü oln tsrımlrı seçmenizi öneririz. Elbise etekler rsınd bence en ilgi çeken modelin bu olduğunu düşünüyorum.

Aynı şekilde bu tsrımlrı tercih edebileceğiniz mrklrı d doğru bir şekilde bulmk son derece önemli. Ünlü mrklrı ve oluşturduklrı 2013 elbise etek reyonlrını görmüş olmlısınız. Bu reyonlrd kimi byn kendini kybedip, fiyt rlığını unutuyor. Çok ynlış bir krr diyebilirim. Fiytı uygun oln modellere de yoğunlşmyı ihml etmemelisiniz. Ünlü mrklr rsınd oln Adil Işık, Zr, Mngo, İpekyol, Koton mrklrının elbise etek fiytlrı kliteye verilen fiyt göre son derece uygun. Seçimi ypmdn önce tvsiyede bulunduğumuz bu modeli inceleyebilirsiniz. Aynı şekilde 3kmod.com syfmızd bu tsrımlrı görselleriyle berber inceleyebilirsiniz.

[gllery columns="2" ids="5341,5342,5340,5339,5338,5333,5334,5335,5336,5337,5332,5331,5330,5329,5328,5322,5327,5326,5325,5324,5323,5320,5321" size="lrge"]

Yorum Yaz