Elisabeth Erm

TV&Magazin

Gözümüz ısırıyor

Pek çok model gibi o d lışveriş merkezinde keşfedildi, podyum dım ttığı ilk sezond 26 şovd yer lrk frkını knıtldı. Şimdi gözler 21 yşındki Elisbeth Erm’in üzerinde.

Annesi dermtolog oln genç model, onun d tvsiyeleriyle yüzünü günde bir kere ylnızc sbhlrı yıkıyor, prfümsüz kremler kullnıyor ve özellikle mod hftlrı bittiğinde uzun süre mkyj ypmıyor. Beslenmeyle ilgili ttntılrı yok. Htt kulisteki boş zmnlnnd çık büfenin önünden yrılmıyor. Model olmk isteyen kızlr bir de tvsiyesi vr: “Güzellik bknın gözlerindedir. Bu yüzden sizi beğenmezlerse üzülmeyin.”

17 yşındyken keşfedilen Elisbeth, eline model jnsının telefon numrsı tutuşturulduğund ne ypcğını bilememiş.

“Eğer modellik ypmıyor olsydım, muhtemelen şu nd üniversitede biyoloji okurdum” diyor. Ailesinin de desteğiyle modelliğe bşldıktn sonr birkç yz ttilini frklı şehirlerde çlışrk geçirmiş. Gözünüz onu bir yerden ısırıyor olbilir çünkü kldığı şehirler rsınd İstnbul d vr.

Modellik ypmk Elisbeth’in lışverişe oln bkış çısını değiştirmemiş: Alışveriş ypmyı yorucu buluyor! Am bu işe bşldığındn beri kliteli kumşlrın değerini dh iyi bildiğini de söylemeden geçmiyor. Günlük stilinin nhtr prçlrı rsınd siyh pntolonlr ve kzklr vr.

Fvorisi kzklr

İlkbhr/Yz sezonund tm 64 mrk için podyumd yürüyen model, Blmin ve Isbel Mrnt’nın çılışlrını d yptı. On göre, seçmelerde iyi bir izlenim bırkmnın yolu özgüvenli, pozitif ve konuşkn olmktn geçiyor. Bşrısın bkılırs işin sırrını çözmüş diyebiliriz.

Ofis grdırobunuz için pyetli prçlr seçerken nelere dikkt edersiniz?

Pyetin nsıl işlendiğinden, ksesurlrınız, sçınızın brtısızlığın kdr bir bütünlük olmlı. Bu prçlr özellikle işyerinde giymek için seçiliyors kıyfette öne çıkn tek unsur olmlı ve diğer detylr mümkün olduğu kdr sde tutulmlı. Pyetli y d boncuk işlemeli prçlr giydiğinizde nsıl ksesurlr tercih edersiniz?

Aksesur seçimlerim genelde sde m tsrım ğırlıklı prçlrdn oluşur. Pyetli y d boncuk işlemeli giydiğimde bun dh d çok dikkt ederim. “Less is more” felsefesini sdece hytımd değil kıyfetlerimde de uygulmy çlışırım.

Bol pç pntolonlrınızı nsıl ykkbılrl eşleştirirsiniz? Yüksek topuklu botlrl giymeyi seviyorum. Pntolonun modelini çok dh iyi gösteriyor.

Trençkotlrınızd hngi boy ve kesim modelleri tercih edersiniz?

Trz olrk klsik ve moderni bir rd kullnmyı sevdiğim için trençkotlrımd d ynı dengeyi tutturmy çlışırım. İstnbul gibi bir şehir için bence trençkot çok doğru bir seçim. Özellikle diz boyund y d birz dh kıs oln modelleri çok kullnırım. Mevsim geçişlerinde nsıl giyinmeyi tercih edersiniz?

Genelde hvnın ypcğı sürprizleri göz önüne lrk birkç kt giyinmeyi tercih ederim. İpek bir gömlek üzerine ipek kşmir bir hırk gibi. Bu sezon swetshirt’lerdeki çeşitlilik syesinde bu prçlrı frklı tkılrl kullnbilme özgürlüğüne shibiz. Mevsim geçişleri için de iyi bir lterntif. Bu dönemlerde deri ceketleri de çok kullnırım.

Ofis stiliniz için hngi model çntlrı tercih ediyorsunuz?

İşim gereği ynı gün içinde hem ofiste hem de frklı sosyl ortmlrd olmm gerekebiliyor. Bu durum çntm d uyum sğlmlı. Genelde brtılı olmyn, klsik m şık modelleri tercih ediyorum.

St seçimlerinde nelere dikkt edersiniz?

En önemli ksesurım stimdir. Kişiliğimi, trzımı, hobilerimi bile bir çırpıd nltır. Doğl olrk seçimim IWC Schffhusen. Erkek stlerini tercih ederim. Hikyesi oln ve yüksek mühendislik içeren, mütevzı tsrımlrı seviyorum.

[gllery ids="51057,51058,51059,51060,51061,51062,51063,51064,51065,51066,51067,51068,51069,51070,51071,51072,51073,51074,51075"]

Yorum Yaz