Evde kolay yapılacak saç modelleri

Günlük hayat için her zaman saçlarınızı yaptırma şansı bulamayabilirsiniz. Bunun için saçlarınıza kendinize uygun bir şekilde renklendirmeler yaparak, mükemmel bir görünüm yaratabilirsiniz. Saçlarınıza evde şekil verebilmek için birkaç adımı bilmeniz gerekiyor. Evde kolay yapılacak saç modelleri, günlük yaşamınızı kolaylaştıracak ve zamandan tasarruf etmeniz sağlanacaktır. Evde kolay yapılacak olan saç modelleri arasında at kuyruğu modeli en temel modellerden biridir. Bular için öncelikle saçlarınızı düzleştirmeniz gerekecektir. İster düzleştirici yardımı ile isterseniz fön ile saçlarınızı düzleştirerek, işleme başlayabilirsiniz. Saçlarınız için uygulanacak olan modeller arasında bulunan at kuyruğu modeli hem modern görünmenizi sağlayacak hem de oldukça şık görüneceksiniz. Düzleştirilen saçlarınız daha sonra yukardan tepe kısmından bir tarak yardımı ile kabardın. En üst kısmını da düz bir parça alarak kapatın. Daha sonrasında ise saçlarınızı üst tepe kısmından toplayarak birleştirin. Ancak burada önemli olan kendi saçınız ile saçınıza bant yapmanızdır. Küçük bir parça alarak bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Evde kolay yapılacak saç modelleri için fön veya düzleştiricinizi sıklıkla kullanacaksınız. Bunlar yardımı ile saçlarınızı mükemmel bir kıvama sokmanız kaçınılmaz bir gerçek olacaktır. Bir diğer saç modeli ise saçlarınıza iri su dalgaları yapmaktır. Bunlar saçlarınızda uygulamak istediğiniz tüm modellere uygun olarak ortaya çıkarılmıştır. Saçlarınız için öncelikle bir düzleştirici ve şekillendirici kremler edinin. Daha sonrasında ise saçlarınıza düzleştirici yardımı ile üç parmak genişliğinde saç alın, kıvırın. 8 ile 10 saniye kadar bekledikten sonra saçlarını serbest bırakın. Sonuç olarak mükemmel bir görünüm sizi bekliyor olacaktır.

Evde kolay yapılacak saç modelleri içinde birde dağınık topuz bulunuyor. Bunu ister lastik bir toka yardımı ile isterseniz, farklı bir toka yardımı ile sağlayabilirsiniz. Saçlarınızı at kuyruğu gibi yaptıktan sonra küçük tel tokalar sayesinde saçınızın farklı yerlerinden aldığınız bir tutam saçı yine tam tersi istikamette tokalayın. Aynı işlemi kalan saçlar içinde yapın. Ortaya farklı ve dağınım bir topuz çıkacaktır. Evde kolay saç yapımı için çalışan bayanların oldukça ihtiyacı vardır. Bunlar için birkaç adım yeterli olacak ve saçlarınıza ayırdığınız zaman azalacaktır.

Evde kolay yapılacak saç modelleri ResimleriYorum Yaz