Pembe Bayan Gömlek Modelleri

NEFESLERİ TUTUN

DERİN BİR NEFES ALIN: KUM SAATİ FİGÜRÜ YENİDEN PODYUMLARDA. KALIN KEMER, FİYONK YA DA KUŞAKLARDAN BİRİNİ SEÇİN.

TASARIMCILAR BU SEZON 90’LIyıllarda altın çağını yaşayan yüksek belli parçaları Pembe Bayan Gömlek Modelleri ve kalın kemerleri koleksiyonlarına misafir ediyorlar. Hem de Roksanda Ilincic’ten Balenciaga’ya el birliği etmişçesine hemen hepsi. “Breakfast at Tiffany’s” filminde Audrey Hepburn’ün yüksek belli takım elbisesiyle ne kadar zarif göründüğünü hatırlarsınız. Aynı zarafeti Dölce & Gabbana da bu sezon koleksiyonuna yansıtıyor. Tabii yüksek bel giymek bir hayli cesaret gerektiriyor; ne de olsa tüm vücut hatlarınızı gözler önüne seriyor. Ama bacakları olduğundan uzun gösterdiği de su götürmez bir gerçek. Vücut tipinize göre artılarını eksilerini hesapladıktan sonra görünümünüzü yüksek belli bir parçayla güncellemeye karar verdiyseniz, bu üç farklı stilden biri size yol gösterebilir:

KUŞAKLAR

Kuşaklar bu aralar çok popüler. Özellikle de renkli ve parlak olanları. Siyah olanlarsa her zamanki gibi çok asiller. Dölce & Gabbana defilesindeki gibi desenli bir kalem eteğin üzerine siyah bir kuşak takmayı deneyin. Tabii yine vücudunuzu saran bir bluzla. Bu görünüm, dikkaderi bel bölgenize çekmek ve kum saati figürünü yakalamak için ideal.

Yaz mevsiminin en şirin renklerinden biri olan koleksiyonunda ağırlıklı olarak tercih edilen bir renk olarak karşımıza çıkıyor. Yeni sezon koleksiyonlara damgasını vuran pembe yılı boyunca daha birçok koleksiyonda ağırlıklı olarak kullanılan renkler arasında yer alıyor. pembe yazlık bayan gömlek modelleri her yaz olduğu gibi bu yaz yine bayanların beğenisini kazanmaya devam ediyor. Dikkat çeken bir renk olması nedeniyle de bayanların ilgi gösterdiği şık görünümleriyle adlarından söz ettiriyorlar. Daha önceki sezonlarda trend olan modellerin yanı sıra yeni tasarlanan modeller de karşımıza çıkıyor. Özellikle pembe modelleri genç kızlardan tam not alıyor. Spor görünümleriyle ilgi gören cepli gömlekler günlük hayatta sıklıkla tercih ediliyor. Cepli gömleklerin yanı sıra kısa kollu modeller de sezonun en beğenilenleri arasında yer alıyor.

İnce dokularıyla sıcak havaların olumsuz etkilerini de önlemeye çalışıyor. Bu nedenle yoğun olarak tercih edilen modeller günlük hayatta olduğu kadar iş hayatında da karşımıza çıkıyorlar. Çalışan bayanların sıklıkla tercih ettiği gömlekler hem pantolon hem de eteklerle kombine edilebiliyor. İş hayatında yer alan bayanların beğendiği modellerden biri oluyor. Ceketlerin içlerine giyilebilen bu modeller sade olarak da kullanılıyorlar.

Gömlekler yaz kış fark etmeksizin bayanların dolaplarında en çok bulunan kıyafetlerden biridir. Ancak yaz aylarında daha çok kullanılan modeller canlı renkleriyle tam anlamıyla yaz aylarına hitap edebiliyorlar. Bu nedenle sıcak havalarda koyu renklerden ziyade canlı renkler beğeniliyor. Koleksiyon pembenin her tonuyla bayanlara şık bir koleksiyon sunuyor. Düz renklerin yanı sıra desenli tasarımların da beğenildiği koleksiyonda modeller bayanlar tarafından büyük bir beğeni kazanıyor. Çiçekli modeller cıvıl cıvıl görüntüleriyle yaz mevsimine çok yakışıyorlar ve bu nedenle yaz aylarının vazgeçilmez gömlek modelleri arasında yer alıyorlar.

Pembe Bayan Gömlek Modelleri Resimleri
hm-bayan-gomlek-modelleri-1.jpg

Polo-bayan-pembe-gömlek-modelleri.jpg

Desenli-pantolon-pembe-gömlek-beymen-kışlık-bayan-elbise-modeli.jpg

Trend-Pembe-Gömlek-Modelleri.jpg

pembe-gömlek-bayan-tunik-modelleri.jpg

Bebe-Yaka-Pembe-Gömlek-Modelleri.jpg

mavi-pembe-ekoseli-kışlık-bayan-gömlek-modeli.jpg

Pembe Bayan Gömlek Modelleri_1.jpg

Pembe Bayan Gömlek Modelleri_3.jpg

Pembe Bayan Gömlek Modelleri_0.jpg

 

Yorum Yaz