Pembe Bayan Gömlek Modelleri

NEFESLERİ TUTUN

DERİN BİR NEFES ALIN: KUM SAATİ FİGÜRÜ YENİDEN PODYUMLARDA. KALIN KEMER, FİYONK YA DA KUŞAKLARDAN BİRİNİ SEÇİN.

TASARIMCILAR BU SEZON 90’LIyıllrd ltın çğını yşyn yüksek belli prçlrı Pembe Byn Gömlek Modelleri ve klın kemerleri koleksiyonlrın misfir ediyorlr. Hem de Roksnd Ilincic’ten Blencig’y el birliği etmişçesine hemen hepsi. “Brekfst t Tiffny’s” filminde Audrey Hepburn’ün yüksek belli tkım elbisesiyle ne kdr zrif göründüğünü htırlrsınız. Aynı zrfeti Dölce & Gbbn d bu sezon koleksiyonun ynsıtıyor. Tbii yüksek bel giymek bir hyli cesret gerektiriyor; ne de ols tüm vücut htlrınızı gözler önüne seriyor. Am bcklrı olduğundn uzun gösterdiği de su götürmez bir gerçek. Vücut tipinize göre rtılrını eksilerini hespldıktn sonr görünümünüzü yüksek belli bir prçyl güncellemeye krr verdiyseniz, bu üç frklı stilden biri size yol gösterebilir:

KUŞAKLAR

Kuşklr bu rlr çok popüler. Özellikle de renkli ve prlk olnlrı. Siyh olnlrs her zmnki gibi çok siller. Dölce & Gbbn defilesindeki gibi desenli bir klem eteğin üzerine siyh bir kuşk tkmyı deneyin. Tbii yine vücudunuzu srn bir bluzl. Bu görünüm, dikkderi bel bölgenize çekmek ve kum sti figürünü yklmk için idel.

Yz mevsiminin en şirin renklerinden biri oln koleksiyonund ğırlıklı olrk tercih edilen bir renk olrk krşımız çıkıyor. Yeni sezon koleksiyonlr dmgsını vurn pembe yılı boyunc dh birçok koleksiyond ğırlıklı olrk kullnıln renkler rsınd yer lıyor. pembe yzlık byn gömlek modelleri her yz olduğu gibi bu yz yine bynlrın beğenisini kznmy devm ediyor. Dikkt çeken bir renk olmsı nedeniyle de bynlrın ilgi gösterdiği şık görünümleriyle dlrındn söz ettiriyorlr. Dh önceki sezonlrd trend oln modellerin ynı sır yeni tsrlnn modeller de krşımız çıkıyor. Özellikle pembe modelleri genç kızlrdn tm not lıyor. Spor görünümleriyle ilgi gören cepli gömlekler günlük hytt sıklıkl tercih ediliyor. Cepli gömleklerin ynı sır kıs kollu modeller de sezonun en beğenilenleri rsınd yer lıyor.

İnce dokulrıyl sıck hvlrın olumsuz etkilerini de önlemeye çlışıyor. Bu nedenle yoğun olrk tercih edilen modeller günlük hytt olduğu kdr iş hytınd d krşımız çıkıyorlr. Çlışn bynlrın sıklıkl tercih ettiği gömlekler hem pntolon hem de eteklerle kombine edilebiliyor. İş hytınd yer ln bynlrın beğendiği modellerden biri oluyor. Ceketlerin içlerine giyilebilen bu modeller sde olrk d kullnılıyorlr.

Gömlekler yz kış frk etmeksizin bynlrın dolplrınd en çok bulunn kıyfetlerden biridir. Anck yz ylrınd dh çok kullnıln modeller cnlı renkleriyle tm nlmıyl yz ylrın hitp edebiliyorlr. Bu nedenle sıck hvlrd koyu renklerden ziyde cnlı renkler beğeniliyor. Koleksiyon pembenin her tonuyl bynlr şık bir koleksiyon sunuyor. Düz renklerin ynı sır desenli tsrımlrın d beğenildiği koleksiyond modeller bynlr trfındn büyük bir beğeni kznıyor. Çiçekli modeller cıvıl cıvıl görüntüleriyle yz mevsimine çok ykışıyorlr ve bu nedenle yz ylrının vzgeçilmez gömlek modelleri rsınd yer lıyorlr.

[gllery ids=""]

 

Yorum Yaz