Lacoste saat modelleri 2013

Bizim en önemli aksesuarlarımız uzun yıllardır saatlerimiz olmuştur. Özellikle genç trendlerin tercihi renkli saatler, Lacoste 2013 saat modelleri arasında yerini almış durumda. Evet bu yazımızda saat tasarımları üzerine oluşturulan Lacoste koleksiyonunu sizler için hazırladık. Daha çok ideal olan tasarımların yanında renkli olan 2013 Lacoste saat modelleri üzerine seçimler yapmaya çalıştık.

Gözümüze hoş gelen o kadar fazla tasarım var ki, hangilerini anlatmakla başlasam düşünemiyorum. Ama en sevdiğim renk tonu olan pembe rengiyle başlayabilirim. 2013 Lacoste saat butiklerinde o kadar fazla renk hazırlanmış ki, her elbisenizin altına uyum sağlayabileceğiniz çok fazla renk tonu var. Benim de en çok hoşuma giden Lacoste saat modelleri pembe üzerine oluşturulan tasarımlar oluyor. Görsellerde de göreceğiniz pembe ve kenarları turuncu renkte olan bu model son derece iddialı. Sade, temiz ve tam anlamıyla istediğim gibi. Birçok genç bayan da Lacoste 2013 saat modelleri arasında bu renge bayılıyor.

Lacoste bayan saat modelleri 2013 tasarımları arasından bir model tavsiyesi daha yapmak istiyorum. Yine sade bir iç tasarımı olan görselden bahsedeceğim. Modeli bu denli öne çıkaran sebep renk uyumu oluyor. Beyaz kayışın üzerine işlenmiş kırmızı ve lacivert kısa çizgiler, son derece hoş bir görünüm katmış. Giydiğiniz her elbisenin altına uyum sağlayabilir. Lacoste saat modelleri 2013 koleksiyonuna da yakışır bu modeli, saat almayı düşünüyorsanız kesinlikle tercih etmelisiniz.

Aslında sürekli olarak bayan tasarımlarından bahsediyoruz. Lacoste erkek saat modelleri 2013 sezonunda da iddialı ürünleri butiklerine ekledi. Aynı şekilde biz de görsellerde bu tasarımları hazırladık. Erkek saat tasarımları için de bir tavsiyede bulunacağım. Yine görselleri incelerseniz, koyu kırmızı renk tonuyla açık kırmızı renk tonunun birleşiminden oluşan 2013 saat modelleri, kenarı beyaz tonlarla süsleniyor. Özellikle genç erkeklerin, sıkça tercih ettiği yeni sezon bu tasarım çok fazla ilgi görüyor. Seçim yaparken sizlere önerdiğimiz saat butiklerini inceleyerek, kendi modanıza uygun farklı görünümü kazanabilirsiniz. Elimizden geldiğince saat modelleri üzerine her markanın tasarımını sizlerle paylaşıyor olacağız.

Lacoste saat modelleri 2013 ResimleriYorum Yaz