Belden oturtmalı bayan gömlekler

Bu şekilde giyebilirsiniz. Kolaylıkla eskitemediğiniz kot kumaşlarla yada keten ,rami ,pamuklu türden kumaşlarla bu gömlek çeşidini elde etmeniz mümkün . Modeline göre yanlardan da hafif içeriye kıvrılarak bu oturtmalı bayan gömlek modelleri yapılabilir. Hemen her marka ve modelde rastlayacağınız gömlek modellerine her yerden ulaşabilirsiniz. İnternette görüp mağaza ortamlarında deneyerek vücut şeklinize yakışıp yakışmayacağı konusunda fikir sahibi olabilirsiniz. Daha çok beli ince ve basen bölgesi kalın olmayan bayanlar tercih etmeliler bu modelleri.Belden oturtmalı bayan gömlekleri yeni sezonun vazgeçilmezlerinden genç bayanlar belleri büzgülü ve kolları büzgülü modelleri de tercih edebilirler. Belleri büzgülü bayan gömlekleri genç bayanlara çok yakışan kreasyonlardandır.

Rengarenk tiril tiril kumaşlarla dikilmiş gömlekler bayanları hem canlandıracak ve göz kamaştıracaktır.Fiyatları son yıllarda çok uygun olan gömlekler her dolapta yerini almaktadır. Fiyat ve kalite olarak son yıllarda bayanların gözdesi gömleklerle bayanlar şıklıklarına şıklık katıyor. Belden oturtmalı gömleklerle daha çok çalışan bayanların tercihi haline gelen bu modelle çalışma ofislerinde bayanlar hem şık hem ciddi bir görünümde .

Daha çok düz renk tercih eden bayanlar bu tarz dikilmiş gömleklerle hem ciddi hem de şık olmaktadırlar.Klasik giyim tarzında olan bu modeller daha çok çalışan bayanların tercihleri arasında ve dolaplarında yer almaktadır. Modelleri çalışan bayanların tercihlerindendir. Gömlekler şıklık ve zariflik dolu güzel günler geçirmek isteyen bayanların tercihi .

belden oturtmali armine bayan gomlek modeli Moda

Belden Oturtmalı Bluz 29,00 TL – KABİN BUTİK Kabin Giyim Bayan …

Armine Bayan Bluz Modelleri Moda

abiye modelleri elbiseler: Temmuz

Modaseli » belden oturtmali armine bayan gomlek modelleri

Tesettür Kot Elbise Modelleri- Ortuluyum.com – Tesettür …

Modacıyım stil danışmanlığında yardımcı olabilirim Kadınlar Kulübü

Armine Bayan Bluz Modelleri Moda

Armine Bayan Bluz Modelleri,Armine Bayan Bluz Örnekleri Yeni …

abiye modelleri elbiseler: Temmuz

Kış Kot Gömlekler – Morcadde.Net

DekorasyonModaDünyasi: Kalem Etek Modelleri

topuklu – iLgiLi – BiLgiLi – Sayfa 7

Bayan Gömlek Modelleri Desenli ve Spor Gömlekler DeFacto

Yorum Yaz