Zümrüt Yeşili Yazlık Bluz Modelleri

Son zamanlarda bayanların en çok sevdiği renk haline gelen zümrüt yeşili kıyafet koleksiyonlarında da ön planda yer almakta. Zümrüt yeşili yazlık bluz modelleri koleksiyonunda yer alan tüm modeller şıklığıyla ve zarafetiyle göz kamaştırıyor. Her tonuyla bluzlara oldukça yakışan zümrüt yeşilini birçok renkle kombin yapabiliyorsunuz. Yazlık zümrüt yeşili bluz modelleri koleksiyonunu sizler için inceleyerek nelerle kombin edebileceğinizle ilgili bir tanıtım hazırladık.

Zümrüt yeşili yazlık bluz modelleri sarı, pembe ve leopar desenli kıyafetlerle  çok şık kombinler oluşturuyor. Özellikle düğün ve nişan gibi davetlerde sıklıkla tercih edilen zümrüt yeşili bluzlar bayanların şık kombin parçalarından biri haline geldi. Yazlık zümrüt yeşili bluzlar sevilen tarzlarının yanı sıra modern çizgileriyle de göz dolduruyor. Stil sahibi bayanların öncelikli olarak tercih ettiği zümrüt yeşili bluzlar uzunca bir süre daha trend olma özelliğini koruyacak gibi görünmekte.

Gerek spor gerekse klasik tasarımlarla karşımıza çıkan zümrüt yeşili yazlık bluz modelleri koleksiyonlarında her zevke hitap edebilecek sayıda çeşit bulunuyor. Genellikle klasik modellerin tercih edildiğini söyleyebiliriz. Altın renk tonlarıyla da oldukça uyumlu bir kombin sunabilen zümrüt yeşili yazlık saten bluz modelleri yaz sezonlarının aranılan tasarımlarından biri haline geldi.

Şık bir tarz oluşturabilmek adına tercih edilen bluzlar ile hem pantolon hem de etek modellerinden oluşan kombinler yapabilirsiniz. Özel bir davete katılacaksanız zümrüt yeşili yazlık şifon bluz modelleri ve kumaş bir pantolondan oluşan kombinle birlikte topuklu ayakkabı tercih ettiğinizde bulunduğunuz ortamda tüm gözlerin üzerinize çevrileceğinden emin olabilirsiniz.

Zümrüt yeşili yazlık bluz modelleri arasında sıra dışı tasarımlara rastlamak da mümkün oluyor. Genellikle spor tasarımların ilgi çekici bir tarzı olduğunu söyleyebiliriz. Sıfır kollu bluzların da yoğun ilgi gördüğünü söyleyebiliriz. Yaz aylarının sevilen bir diğer tasarımı ise zümrüt yeşili yazlık şifon bluz modelleri oluyor. Şifon bluzlar serin tutabilen tasarımlar oldukları için sıcak havalarda bayanlar tarafından sıklıkla tercih ediliyorlar. Genellikle özel davetlerde ve organizasyonlarda tercih edilen zümrüt yeşili yazlık bluz modelleri sezonun en gözde tasarımlarından bir tanesidir diyebiliriz.

Zümrüt Yeşili Yazlık Bluz Modelleri ResimleriYorum Yaz