Aker pardesü modelleri

Tesettür giyimde kadınların zarifliğine zariflik katan aksesuarlardan biri pardesülerdir.  Bu sezonda Aker pardesü modelleri yılında en çok tercih edilen pardesü modelleri arasında yer alacak.

Aker pardesüleri değişen moda akımına uyum sağlayarak modayı takip etmek isteyen tesettürlü hanımların ilgisini çekmeye devam ediyor. Kaliteden ödün vermeyen markanın pardesü modellerin kullandığı farklı kumaşlar ile de kalitesini belli ediyor. Hem yazlık hem kışlık pardesü modelleri sunan markanın yaz sezonun için alıcıların zevkine sunduğu modeller oldukça güzel.

Şıklık ve zarif görünüme önem veren hanımlar için pardesüleri oldukça önemlidir. Bütün bir görünüm sağlayan pardesüler ile boy göstermek isteyen zarif tesettürlü hanımlar için Aker pardesü bu sezon farklı renkleri ve modelleri bir araya getirmiş.

Genelde tek renklerin hakim olduğu Aker pardesü modelleri içerisinde abartıdan da oldukça kaçınılmış. Dizlere kadar uzanan modellerin yanı sıra Aker modelleri içerisinde boydan pardesü modelleri daha fazla yer alıyor. Hemen hemen her boydan pardesü modelinin marka tarafından üretilmesi markanın alıcı kitlesini de arttırıyor. Her boydan ve her zevkten kadına hitap eden markanın fiyatları da oldukça uydun.

Aker yeni sezon pardesü modelleri arasında sezonun genel modası içerisinde yer alan geometrik desenler de kullanılmış. Bel kısımlarında veya omuzlarda kullanılan bu geometrik detaylar ile birlikte pardesüler hem modaya uygun hem de zarif bir görünüm sunuyor hanımlara.

Aker pardesü modelleri arasında ayrıca belde kemer kullanımlarına da rastlayabilirsiniz. Daha zarif bir görüntü sağlayan kemerler genellikle pardesü ile aynı renkte fakat farklı tarzlarda karşımıza çıkıyor. Geometrik kesimler, büyük geniş kemerlerin yanı sıra daha küçük kemerlere sahip modellerde yeni sezon Aker pardesüleri arasında bulabileceğiniz modeller arasında yer alıyor.

Bu sezonun gözdeleri arasında yer alan renk renk ve desen desen şallar ile mükemmel bir uyum sağlayacağını düşündüğümüz Aker pardesü modelleri ile bu sezon hanımlar çok şık olacak.

Aker pardesü fiyatları ise cep yakmayan cinsten. Tesettürlü hanımlar için geniş seçenekler sunabilen markanın pardesüleri hem kaliteli, hem modaya uygun hem de fiyatları cazip olduğu için tesettürlü hanımların bu sene de gözdesi olacağa benziyor.

Yeni sezon pardesü modelleri burada: bayan pardesü modelleri

Aker pardesü modelleri ResimleriYorum Yaz