Aker pardesü modelleri

Tesettür giyimde kdınlrın zrifliğine zriflik ktn ksesurlrdn biri prdesülerdir.  Bu sezond Aker prdesü modelleri yılınd en çok tercih edilen prdesü modelleri rsınd yer lck.

Aker prdesüleri değişen mod kımın uyum sğlyrk modyı tkip etmek isteyen tesettürlü hnımlrın ilgisini çekmeye devm ediyor. Kliteden ödün vermeyen mrknın prdesü modellerin kullndığı frklı kumşlr ile de klitesini belli ediyor. Hem yzlık hem kışlık prdesü modelleri sunn mrknın yz sezonun için lıcılrın zevkine sunduğu modeller oldukç güzel.

Şıklık ve zrif görünüme önem veren hnımlr için prdesüleri oldukç önemlidir. Bütün bir görünüm sğlyn prdesüler ile boy göstermek isteyen zrif tesettürlü hnımlr için Aker prdesü bu sezon frklı renkleri ve modelleri bir ry getirmiş.

Genelde tek renklerin hkim olduğu Aker prdesü modelleri içerisinde brtıdn d oldukç kçınılmış. Dizlere kdr uznn modellerin ynı sır Aker modelleri içerisinde boydn prdesü modelleri dh fzl yer lıyor. Hemen hemen her boydn prdesü modelinin mrk trfındn üretilmesi mrknın lıcı kitlesini de rttırıyor. Her boydn ve her zevkten kdın hitp eden mrknın fiytlrı d oldukç uydun.

Aker yeni sezon prdesü modelleri rsınd sezonun genel modsı içerisinde yer ln geometrik desenler de kullnılmış. Bel kısımlrınd vey omuzlrd kullnıln bu geometrik detylr ile birlikte prdesüler hem mody uygun hem de zrif bir görünüm sunuyor hnımlr.

Aker prdesü modelleri rsınd yrıc belde kemer kullnımlrın d rstlybilirsiniz. Dh zrif bir görüntü sğlyn kemerler genellikle prdesü ile ynı renkte fkt frklı trzlrd krşımız çıkıyor. Geometrik kesimler, büyük geniş kemerlerin ynı sır dh küçük kemerlere ship modellerde yeni sezon Aker prdesüleri rsınd bulbileceğiniz modeller rsınd yer lıyor.

Bu sezonun gözdeleri rsınd yer ln renk renk ve desen desen şllr ile mükemmel bir uyum sğlycğını düşündüğümüz Aker prdesü modelleri ile bu sezon hnımlr çok şık olck.

Aker prdesü fiytlrı ise cep ykmyn cinsten. Tesettürlü hnımlr için geniş seçenekler sunbilen mrknın prdesüleri hem kliteli, hem mody uygun hem de fiytlrı czip olduğu için tesettürlü hnımlrın bu sene de gözdesi olcğ benziyor.

Yeni sezon prdesü modelleri burd: < href="2014-byn-prdosu-modelleri/" trget="_blnk">byn prdesü modelleri

[gllery columns="2" ids="10174,10175,10176,10177,10178,10179,10180,10181,10182,10183" size="lrge"]

Yorum Yaz