L- Carnitine Kullanırken Dikkat Edilecekleri Nutraxin’den Dinleyin!

< href="https://nutrxin.com.tr/urunlerimiz/Quick-Slim-Serisi/L-Crnitine">L-crnitine; lizin ve metiyonin mino sitlerinden oluşn, protein ypısın ktılmyn bir minosit olrk kbul edilmektedir. Bu mino sit vücut trfındn üretilebilen bir mino sittir. Bzı durumlrd vücut bu mino sidi sentez etmekte y d yeterli miktrını emmekte zorlnbilir. Bu gibi durumlrd krnitin tkviyesi kullnılmsı gerekebilir.

[gllery ids="104422"]

 

Vücutlrınd doğl krnitin kynğı olmyn hstlr gün iki y d üç doz krnitin tkivesi ypmlrı önerilir, dozlrın her biri 990 mg olmk zorunddır.

L- krnitin desteği tblet formund yğ ykıcı kpsül ve yğ ykıcı hp y d orl bir çözelti olrk kullnılbilir. L- krnitin tvsiye edildiği durum göre kullnımınd değişiklik gösterilebilen bir formddır. Kilo verme, yüksek performn elde etme, hız kznm ve sğlığ sğldığı diğer yrrlr frklı frklı sebeplerle l- krnitin kullnılbilir.

L- Crnitine Nsıl Kullnılmlı?

Kişi eğer egzersiz ypmk için dynıklılığını ve gücünü rtırmk istiyors bu performns rtımını sğlmk için günde iki kez, 80 grm krbonhidrt ile 2 grm (2000 mg) l- crnitine lbilir.

Antrenmndn yklşık yrım st kdr önce meyve suyu ile birlikte lınck 3 grm (3000 mg) l- crnitine yüksek yoğunluklu ntrenm performnsı sğlnmsın yrdımcı olur.

Günde iki kez krbonhidrtlr eşliğinde yemekler ile birlikte 1,4 grm (1400 mg) l- crnitine lımı kslrdki krnitin seviyesini rtırbilir ve vücudun sğlıklı yğ ykm sürecine destek vererek hızlı zyıflm konusund yrdımcı olbilir.

Nutrxin, < href="https://nutrxin.com.tr/urunlerimiz/Quick-Slim-Serisi/L-Crnitine">l- crnitine fiytlrı konusund uygun bir yklşım sergiler. Tkviye edici bir gıd olrk görülen, Nutrxin QS L- Crnitine ; Quick-Slim serisinde yer ln bir üründür. QS L- Crnitine , 700 mg Crnipure l- krnitin içermektedir. Şeker, nişst, tuz, my, soy, mısır ve süt ürünleri gibi potnsiyel lerjenleri içermez. Sentetik renklendirici, ttlndırıcı ve koruyucu kullnılmyn Nutrxin QS L- Crnitine’in yetişkinler için tkviye edici gıd olrk, günde 2 def 1’er tbletin bol su ile kullnılmsı önerilir. Nutrxin QS L- Crnitine 60 tblet içerir.

 

Yorum Yaz