Bu Ay 3K Moda’da

OKAN CAN YANTIR Yalnız değil, ona yükselen İngiliz sinemasının en önemli isimleri eşlik ediyor; Eddie Redmayne, James McAvoy, Ralph Fiennes, Henry Cavill kadrodaki isimler…

Bugüne kadar Silikon Vadisi’nden “mutlu anlar” yazıları okuduk hep. Zeki adamların çalışıp kariyer basamaklarını hızlıca tırmandığı, iyi bir fikri olanın kendine yatırımcı bulup milyar dolarlık ekonomilere yelken açtığı bir yerdi orası. Yani dışarıdan görünen buydu. Peki Silikon Vadisi anlatıldığı kadar “doğru” bir yer miydi? İlerleyen günlerde kafanızı bir hayli bulandıracak bir dosyamız var…

Sosyal medyada takip edenler veya dağda bayırda, yolda bizi formalarımızla görenler içimizdeki bisiklet sevgisini bilir. Son iki senedir Doğu ve Güneydoğu’da ihtiyacı olan çocuklara bisiklet hediye etmek için kurduğumuz Veloturk, bu alanda son dönemlerin en çok konuşulan işlerine imza atıyor.

Yaz ayları sokaklarda olduğu kadar profesyonel anlamda da bisikletin en popüler olduğu zamanlar. En önemli yarışlar ilkbahar ortasından sonbahar başlarına kadar olan dönemlerde yapılıyor. Şimdi önümüzde Tour de France var, yani bu sporun incisi. Olur da ekran karşısında denk gelirsiniz diye size tarihten hikayelerle süslenmiş eğlenceli bir rehber hazırladık. Bisiklet yorumlamak denince ülkede akla gelen ilk iki isim Sarper Günsal ve Berkem Ceylan da bu seneki favorileri analiz etti.

Bromance mi dediniz?
Bir dönem hepimizi ekran başına kilitlemişti Entourage. Beşlinin maço kankalığı bu ay itibarıyla sinemalarda olacak. Peki çevremizde de çok gördüğümüz ve bazen fazlasıyla kabak tadı veren o “bromance” yani kankalarla yaşama modasının sonu geldi mi? Entourage tarzının yerini ne alacak? Filmi izlemeden, okumanızda fayda var.

Yaz geldiği zaman şortlar ve terlikler ortaya çıkar. Ama bu demek değildir ki havalar ısındıkça stilimizden feragat edeceğiz. Yaz stilinize ait tüm renk kodlarını sizler için derledik. Bu sıcak havalarda sadece stili kurtarmak olmaz, aynı zamanda cildimizi de korumak durumundayız. Sıcak ve güneşle imtihandan başarıyla çıkmak konusunda yaz bakım rehberimiz size yardımcı olacak.

Her zaman olduğu gibi saat, teknoloji, otomobil, fitness, kültür-sanat ve daha birçok konuda sizi daha stil sahibi gösterecek onlarca öneri bulacaksınız.

Yine her zaman olduğu gibi; iyi yaşayın, iyi görünün…

Bu Ay 3K Moda’da Resimleri
Bu Ay 3K Moda’da Resimleri
Moda Son Durum — Lady Style #fashion #moda #love #tonight #

Yorum Yaz