Siyah Göz Makyajı Nasıl Yapılır ?

Sevgili bynlr gelin bugünden sonr gözlerinize her gün uyguldığınız mkyj yerine siyh göz mkyjı nsıl ypıldığını size örneklerle nltmy çlışyım. Bende bu uygulmlr syesinde gözlerimde siyh mkyj uygulyrk gözlerimi ön pln çıkrıyorum. Birçoğumuz her gün mkyj ypıyoruz mkyj rtık bizim ile bir bütün oldu. Fkt özel günlerde mkyj dh d özen gösteriyoruz. Genelde özel günleri bizler gece kutlmyı severiz. Bunun için kıyfetler ksesurlr vb. şeyleri ön plnd tutrız.

Bunlrın en önemli tmmlyıcı ise mkyjdır. Gece olduğu için siyh mkyj bizim için ve gözleri ön plnd tutmk için mkyjı göze siyh olrk uygulrız. Hngi renk göz rengine ship olursk ollım göze ykışır siyh mkyj bunu tmmlmk için eyelineri unutmmk lzım. Tbi bunun için göz şeklimizin önemi vrdır ki göze mkyj siyh olrk nsıl uygulnsın.

Diyelim ki evden çok cil olrk çıkmmız lzım ve mkyjsız çıkmıyoruz göze bir siyh klem çeksek bile gözü ön plnd tutup size öz güven verir. Siyh mkyjı göze uygulmk bize en bsit görünen mkyjdır lkin bunun inceliklerini bilmeyiz ve uygulmd bunu dikkte lmyız ben şimdi size birz siyh mkyj göze nsıl uygulnır yrdımcı olmy çlışyım. Siyh mkyjı tmlyn en önemli mlzemeler rsınd siyh göz klemi siyh eyeliner ve siyh rimel gözleri ön plnd tutr.

Kirpiklerinizde bol, bol rimel kullnmnızı ve kmyn bir rimel kullnmk kirpiklerin uzun ve mkyjı tmmlyn en önemli unsurudur. Siyh göz mkyjı için gözlerin büyük ve çıkık olmsı mkyjın olduğundn dh güzel gözükmesine ve gölgelendirme yprk mkyjı tmmlmlısınız.

Tbi siyh tonlrınd mkyj göze uygulndığınd koyu renk ile bşlyıp dış doğru yvş yvş tonu çmk gerekir. Bunun ynı sır küçük ve çukur bir göze shipseniz siyh mkyj uyguldığınızd klem ve eyelineri çok ince bir çizgi elde etmek gözünüzü ön pln çıkrır. Ve bunu mskr ile göz kpğının üst kısmın yoğun lt kısmın ise hfif bir şekilde uygulmk hem gözü hem de göze uygulnn siyh mkyjl sizi ön plnd tutr gözleriniz. Siyh göz mkyjının nsıl ypıldığını bildiğiniz için gecenin dikkt çeken gözlerine siz ship olursunuz.

 

 

 

 

Yorum Yaz