Sezonun Trendi 2015 Sonbahar Kış Modası

Kış ayları yaklaşınca giyim stilleri de soğuk havalara uyumlu hale geldi. Sezonun trendi 2015 sonbahar kış modası ise hanımların en çok araştırdığı şeylerden biri oldu. Moda sever hanımların merakla takip ettiği sezon trendleri bu yıl yine bol miktarda leopar deseni ve kamuflaj desenlerden oluşuyor. Beğenilen markaların beğeniye sundukları 2015 sezonun trendi sonbahar kış modası parçalarını sizlere tanıtacağımız bir yazıyla karşınızdayız.

Artık pek çok kıyafette de altın detaylara sıklıkla rastlıyoruz. Sezonun trendi 2015 sonbahar kış bayan modası alanında altın detaylı kıyafetler kadar vintage ruhunu yanıtsan çizgiler de dikkat çekiyor. 60’lı yıllardan esintiler sunan çizgiler yeni sezonun trendi olacak ve yine nostalji rüzgarları esecek. Sezonun trendi sonbahar kış modası 2015 yılında kürk ve yün parçalar da içinizi ısıtacak detaylar arasında yer almaktadır. Dantel detaylarla da hanım hanımcık tarzınızı konuşturacak, şıklınız nedeniyle hayranlık dolu bakışları üzerinizde hissedeceksiniz. Sezonun trendi 2015 sonbahar kış modası açısından önceki yıllarla benzerlik gösteren bir renk olan asker yeşili bu yıl yine hem montlar da hem de kıyafetlerde en çok kullanılan renklerden biri.

2015 sezonun trendi sonbahar kış sokak modası açısından büyük bir önem taşıyan deri ceketler de yine oldukça revaçta. Kahverengi ve siyahın dışına çıkarak daha canlı renkleri kullanan modacılar deri detayların yükselişini sağlıyor. Sonbahar kış modası 2015 sezonun trendi olan bir diğer kreasyon ise hiç şüphesiz ekose etek ve ceketlerdir diyebiliriz. Kış mevsiminin en özel tasarımlarından olan ekoselerde hem soft renklerin hafifliğini hem de canlı renklerin çekiciliğini bir arada göreceğiz. Sezonun trendi 2015 sonbahar kış modası ile birlikte kadife kumaşlar yeniden anlam kazandı.

Hep bayan modasından bahsettik ancak bu sezonda erkek modasında da köklü değişimler gözümüze çarpıyor. Sezonun trendi 2015 sonbahar kış erkek modası anlamında en yeni trendler yine spor ceketler ve askeri tarzda hazırlanmış pantolonlar oluyor. Klasik takım elbiseler de erkek trendleri arasında önemli bir yere sahip. Sezonun trendi 2015 sonbahar kış modası ile ilgili tüm detayları bulabileceğiniz yazımızda en özel parçaları da sizlerle paylaşıyoruz.

Sezonun Trendi 2015 Sonbahar Kış Modası Resimleri 

Yorum Yaz