Flo ayakkabı modelleri

Flo ayakkabı modelleri ayakları rahatsız etmeyen rahat ve şık tasarımları ile mağazalarda yeni sezon için yerini almaya başladı bile. Flo mağazaları uygun fiyatları ve tasarımlarındaki bol seçenekler ile birlikte alışverişlerimizin vazgeçilmez adreslerinden biri olmaya bu sezonda devam edeceğe benziyor.

Flo ayakkabı tasarımlarını incelediğimde aslında çok büyük bir sürpriz ile karşılaşmadım. Bir çok markanın ayakkabı modellerini bulabileceğiniz flo mağazaları rahatlığı ön planda tutan modellere daha çok yer vermeye devam ediyor.

Flo ayakkabı modelleri yılında öncelikle bahara uygun modellerini alıcıya çıkardı. Bahar için flo mağazalarında yer alan modellerin arasında çok farklı modeller yok gibi görünüyor. Ayakları rahat ettiren ve hemen hemen gündelik hayatta ki her kıyafetiniz ile uyum sağlayabilecek olan ayakkabı modelleri ön plana çıkıyor Flo yeni sezon modellerinde.

Flo bayan ayakkabı modelleri arasında aşırı topuklu modellerin gündelik tarzlarda fazla göze çarpmadığını fark ettim. Bu haliyle de yine rahatlığa vurgu yapılıyor. Dolgu topukların rahatlığına alışık olan hanımlar için bir çok dolgu topuk ayakkabı modeli de flo mağazalarının vitrinlerinde yerini almış.

Biraz daha yaza uyum sağlayan modeller arasında ise, önden açık ve üzerinde minik fiyonk bulunan ve görmeye alıştığımız model tekrar göze çarpıyor. Bir çoğumuz bu ayakkabıların ne kadar rahat olduğunu biliriz. Mutlaka gündelik hayatta kullanmak için ayakkabı dolabınıza bulunması gereken modellerden biridir.

Flo ayakkabı kahve ve siyah tonlar ile şimdilik daha ilgili göründü bana. Fakat sezon daha tam açılmadı. İlerleyen günlerde Flo daha başka ve renkli modellerini de alıcıya sunacaktır eminim.

Flo ayakkabı indirimi ise çoğu zaman yakalayabileceğiniz kadar sık yapılıyor. Hemen hemen her gün bir başka ürün için indirim fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu yüzden denk geldiğiniz anda Flo mağazalarına hemen girin, es geçmeyin. Belli mi olur, hiç aklınızda yokken indirimden güzel bir ayakkabı alarak gününüze devam edersiniz.

Flo erkek ayakkabı modellerinde ise her tarz ayakkabıyı yine bulabilirsiniz. Şimdilik erkek ayakkabı modasında elle tutulur bir farklılık göremedim. Ama sezonun tam açılması ile erkek ayakkabı modası da daha belirgin hale gelecektir.

Flo ayakkabı modelleri ResimleriYorum Yaz