Pelin Uluksar Kimdir?

İkisi de yetenekli, güzel ve gelecek vaad ediyor… Ekranların en yeni isimlerinden Pelin Uluksar’ı daha yakından tanımaya ne dersin?

Kısaca kendinden bahseder misin?

Duyarlı, fazlasıyla hassas, doğayı ve hayvanları seven, beşeri ilişkileri kuvvetli, çalışkan ve disiplinli, dostluklara önem veren biriyim.

Hangi okuldasın, Pelin’in gelecek planlarında ne var?

Şu an Yeditepe Üniversitesi Sahne Sanatları Bölümü’nde burslu olarak tiyatro okuyorum. Öğrenmenin sonu yok.

Bu nedenle kendimi daima geliştirmeye devam edeceğim. İleride mesleğimde çok iyi bir noktayı yakalayarak ödüller almayı çok isterim. Yine bir müzikalde yer almak istiyorum. Tarihte iz bırakmış kişilerin biyografilerini ve bir balerini canlandırmak beni çok mutlu eder.

“No:309″a dahil oluş hikayeni anlatır mısın?

Bağlı olduğum menajerlik firmasıyla birlikte bazı projeler olmasına rağmen bir türlü evet diyemedik. ‘No:309’ projesiyse beni çok heyecanlandırdı. Deneme çekimine gittim ve seçildim.

İlk başlangıç için neşeli, keyifli bir proje olacağını düşündüm ve evet dedik. Bugün geldiğim süreçte doğru bir karar verdiğimi görüyorum.

Dizinin sana neler kazandırdığını düşünüyorsun?

Bu projeye sıcak bakmamın en önemli nedeni de kadronun büyük bir kısmının deneyimli ve profesyonel oyunculardan oluşmasıydı. Bu benim için ciddi bir deneyim olacaktı. Ve yanılmadım. Onlardan çok şey öğreniyorum.

Bu kadar kısa zamanda çok sevildin, kalbimizi fethettin. Bunu neye borçlusun acaba?

Öncelikle çok teşekkür ederim. Bunları duymak beni çok mutlu ediyor. Bu durum benim motivasyonumu daha da artırıyor. Set ortamında sanki gerçekten ‘Yenilmez’ ailesinin bir ferdi gibi hissediyorum:) Sıcak ve neşeli. Sanırım bu da rolüme yansıyor. Ben de gerçek hayatımda aileme çok bağlıyımdır. Bu samimiyetin de ekrana yansıdığını düşünüyorum.

Başka yeteneklerin de var mı, henüz keşfetmediğimiz?

Arkadaşlarım sesimin çok güzel olduğunu söylerler, ben de şarkı söylemeyi çok

Şimdiye kadar yaptığın en çılgınca şey neydi?

Zipline ve parasailing yapmıştım, fazlasıyla eğlenceli ve heyecan vericiydi:]

Bir güzellik sırrın var mı?

Mümkün olduğunca sağlıklı ve doğal ürünlerle beslenmeye çalışıyorum. Cildime de çok iyi bakıyorum. Makyajımı mutlaka temizler, cildimi nemlendiririm.

En sevdiğin kitaptan bir söz paylaşır mısın?

Kitaplardan değil ama çok sevdiğim iki söz var. İlki “Diz çökerek yaşamaktansa dimdik ölmeyi tercih ederim,” Emiliano

Zapata’nın sözü. Diğeri Mevlana’nın “Kibirli ve cimri insanın ne kadar çok nitelikleri olursa olsun, dikkate alınmaya değmez” sözü.

En tahammül edilmez özelliğin nedir?

Zor karar veren biriyim ve sanırım bazen tahammül sınırını aşabiliyorum.

Modun düştüğünde kaçış rotan neresi olur, neler seni motive eder?

Modum düştüğünde kaçış rotam evim olur. Sevdiklerime şımarmak ise beni motive eder.

Son olarak 3K Kızları’na ne söylemek istersin?

Çok kitap okusunlar, eğitime önem versinler, kalplerinin sesini dinlesinler, küçük şeyler için üzülmesinler ve bizi izlemeye devam etsinler :] Hepsini çok seviyorum, kocaman öpüyorum:]

Pelin Uluksar Kimdir? Resimleri
Pelin Uluksar Kimdir?_2.jpgPelin Uluksar Kimdir?_0.jpgPelin Uluksar Kimdir?_1.jpgPelin Uluksar Kimdir?_3.jpgPelin Uluksar Kimdir?_5.jpg

Yorum Yaz