Olivia Palermo Ibiza Kombini Sokak Stili

Aşk Hikyesi Kokusu
CHLOE LOVE STORY
Prfüm dünysın her zmn efsne kokulr kzndırn Chloe’nin son hediyesi herkese kendi hikyesini yştck Love Story.
Pris’te bir gece. Prıldyn ışıklr ve müzik. Klblık rsınd; Chloe kızı. Erkek, kdını bir bkışt frkediyor. Gözleri buluşuyor. Erkek, Chloe kdınının feminenliğiyle, doğl zrfetiyle, özgürlük ve incelikle dolu ışıltısıyl büyüleniyor. O kdın, Clemence Poesy’nin t kendisi. Melnie Lurent’in objektifinde müthiş bir Chloe kdını portresi çiziyor. Love Story, czibenin modern bir hikyesi. Genç bir çift. Kesişen yollr, fısıldnn birkç güzel söz ve pylşıln muhteşem bir n.
Czibenin esnsı
Kdının boynund bir tılsım gizli. Neroli romsının ferhlığı onu ydınltıyor, klblık içinde ışıldmsını sğlıyor. Erkek ondn bşksını görmüyor. Portkl çiçeği, erkeği kdın dh d çekerken, mutluluğun çiçeği oln Mdgskr ysemini devreye giriyor ve Chloe kdınını her zmnkinden de dh krşı konulmz ypıyor. Son olrk, tenindeki sndl ğcı esintileri hvy krışıyor. Florl bir şk hikyesi, tptze ve seksi. Czibenin unutulmz esnsı. Erkek ve kdın, birlikte, her zmnkinden dh bütün. Şehir onlr it,gece de…

Erkek, kdının elinden tutuyor, kdının ykkbılrının topuk sesleri şehrin sokklrınd, khkhlrı şehrin duvrlrınd ynkılnıyor. Aşk hikyelerinden çlıntı birkç güzel dkik. İkilinin rsındki çekimin sembolü; bir kilit. Kdının prfümü. Erkek lmy çlışs d, bu tılsım sdece kdın it. İkonik cm şişeyi tçlndırn metl plk ve bu muhteşem esnsı koruyn şefff kpk. Bu eşsiz tsrımın kenrın kondurulmuş, modern ve şık Chloe ruhunu ynsıtn, ince zrif kurdele.

Günün ilk ışıklrı
Pont des Arts’m hemen ltın bir tekne ynşıyor. Adm tekneye dım tr tmz, Chloe kdını gözlerden kyboluyor. Çünkü o, her şeyden önce tmmen özgür! Hytı ve şkı seviyor. Peki y geri dönecek mi? Prfümü hvy yyılıyor.

Bir şk hikyesinin muhteşem kokusu. Love Story; özgür bir kdının, Chloe kdınının ynsımsı. Clre Wight Keller, Clemence Poesy, Melnie Lurent, Inez Vn Lmsweerde, Anne Flipo… Muhteşem Chloe kdınlrının her biri size yepyeni bir hikye nltmk için bir ry geldi. Feminenliğin kutlnmsı, özgürlüğün ilnı için.

Dior So Electric Sunglsses

Yorum Yaz