Olivia Palermo Ibiza Kombini Sokak Stili

Aşk Hikayesi Kokusu
CHLOE LOVE STORY
Parfüm dünyasına her zaman efsane kokular kazandıran Chloe’nin son hediyesi herkese kendi hikayesini yaşatacak Love Story.
Paris’te bir gece. Parıldayan ışıklar ve müzik. Kalabalık arasında; Chloe kızı. Erkek, kadını bir bakışta farkediyor. Gözleri buluşuyor. Erkek, Chloe kadınının feminenliğiyle, doğal zarafetiyle, özgürlük ve incelikle dolu ışıltısıyla büyüleniyor. O kadın, Clemence Poesy’nin ta kendisi. Melanie Laurent’in objektifinde müthiş bir Chloe kadını portresi çiziyor. Love Story, cazibenin modern bir hikayesi. Genç bir çift. Kesişen yollar, fısıldanan birkaç güzel söz ve paylaşılan muhteşem bir an.
Cazibenin esansı
Kadının boynunda bir tılsım gizli. Neroli aromasının ferahlığı onu aydınlatıyor, kalabalık içinde ışıldamasını sağlıyor. Erkek ondan başkasını görmüyor. Portakal çiçeği, erkeği kadına daha da çekerken, mutluluğun çiçeği olan Madagaskar yasemini devreye giriyor ve Chloe kadınını her zamankinden de daha karşı konulmaz yapıyor. Son olarak, tenindeki sandal ağacı esintileri havaya karışıyor. Floral bir aşk hikayesi, taptaze ve seksi. Cazibenin unutulmaz esansı. Erkek ve kadın, birlikte, her zamankinden daha bütün. Şehir onlara ait,gece de…

Erkek, kadının elinden tutuyor, kadının ayakkabılarının topuk sesleri şehrin sokaklarında, kahkahaları şehrin duvarlarında yankılanıyor. Aşk hikayelerinden çalıntı birkaç güzel dakika. İkilinin arasındaki çekimin sembolü; bir kilit. Kadının parfümü. Erkek almaya çalışsa da, bu tılsım sadece kadına ait. İkonik cam şişeyi taçlandıran metal plaka ve bu muhteşem esansı koruyan şeffaf kapak. Bu eşsiz tasarımın kenarına kondurulmuş, modern ve şık Chloe ruhunu yansıtan, ince zarif kurdele.

Günün ilk ışıkları
Pont des Arts’m hemen altına bir tekne yanaşıyor. Adam tekneye adım atar atmaz, Chloe kadını gözlerden kayboluyor. Çünkü o, her şeyden önce tamamen özgür! Hayatı ve aşkı seviyor. Peki ya geri dönecek mi? Parfümü havaya yayılıyor.

Bir aşk hikayesinin muhteşem kokusu. Love Story; özgür bir kadının, Chloe kadınının yansıması. Clare Waight Keller, Clemence Poesy, Melanie Laurent, Inez Van Lamsweerde, Anne Flipo… Muhteşem Chloe kadınlarının her biri size yepyeni bir hikaye anlatmak için bir araya geldi. Feminenliğin kutlanması, özgürlüğün ilanı için.

Dior So Electric Sunglasses

Yorum Yaz