Moda Tutkunlarının Vazgeçilmezi Londra

YENİ STİL ALIŞVERİŞ

Londra’nın ilk köpek butiği Bow Wow tam bir niş. Yanık turuncu kaz tüyü monttan. saç rengine özel şampuan ve saç kremine kadar, sizin için ne varsa köpeğiniz için de var. Biraz eğlenmek için Coco De Mer’e girmeden Londra’yı terk etmeyin: Lady Gaga ve Beyonce’nin sahnede girdiği tetiş korselerden, aralarında 10 bin pound’Iuk altın kaplama bir vibratörün olduğu seks oyuncaklarına, serinletici ve yatıştırıcı vücut kremi After Fun gibi yatak odası kozmetiklerinden seksi antika parçalara kadar her şey!

Asetattan yapılan yarana mücevherleriyle bilinen Tam Devine. Seven Dialsın en renkli duraklarından Bahar koleksiyonunun ilhamı, insanın yaşayamadığı gökvüzü ve sualtından. Modern tasarımlı gerçek bir İngiliz porseleni için adres.

Freud Vermeer’in İnci Küpeli Kız tablosunun renklerini el boyaması demliklere taşıdıktan Vermeer koleksiyona hediye diye alıp kendinize saklayacağınız parçalardan. Ben Mofött’in gözlük markası Bailey Nelsona girdiğinizde tek tek fiyat sormaya gerek yok.

İtalyan asetatından el yapımı cool çerçevelerin tümü 98 pound. Ve gerçek bir Cambridge li The Cambridge Satchel Julie Deane. markasını yılında 600 pound sermayeyle annesi Freda’yla kurdu Ve Cambridge Satchel bugün dünyanın en çok taklit edilen omuz çantalarından biri; değeri 10 milyon pound a yaklaşan tam bir başarı hikayesi.

Markanın metalik koleksiyonu ve yeni portföyleri moda bloglannın yeni favorisi:

Süper yedili Seven Dials, Londra’nın en hip iki mahallesi Soho ve Covent Garden arasına sıkışmış, yedi sokağına dünyayı sığdıran bir alışveriş vahası. 1690’ların başında Thomas Neale tarafından tasarlanan Seven Dials’a kuş bakışı baktığınızda Union Jack’i, yani Birleşik Krallık bayrağını görüyorsunuz.

NEREDE KALMALI?

nefis bir modern Asya mutlağı (Tuvaletinde Japon pornografik karikatürler var.) Etinizi dumanı üstümle geleneksel Tayvan Mira re ekmeklerinin arasına koyup yiyorsunuz Geleneksel Ingiliz tatları ve pub deneyimi için adres ise ApeA-Bind. Mekandaki dev avize. Dalham metro istasytınundakine benzetilmiş. Ünlü Ingiliz atışnrması pişmiş mısır Monster Mımch’ın soğan ! ve turşu aromalısı Ape&Bird sürprizlerinden Seven Dialsdaki küçük Paris.

Compagnie des Vins Surnaturels’e girdiğimde Nick Cave güneş gözlüğüyle barda kahve içiyordu. Sıkı bir şarap listesi: kokulu Fransız peynirleri: bisküvisi, meyvesi, peynir kreması ayrı gelen deneysel bir Cheescake için buraya mutlaka uğrayın. Şarapları anlatması için Julia yı sorun. Seven Dials’ı turlarken hem bir kahve molası vermek hem de maillerinize göz gezdirmek için hi*tech kafe Timberyard’a gidin. Hi-tech çünkü, üzerine ışık yağan ahşap masalarda i-padlar hazır sizi bekliyor. Alt kana tam ekipmanlı toplantı odaları da var. Köpük sanatından nasibini almış kahvesi de fevkalade.

Kütüphanede dizili kitapları andıran Too Good koleksiyonuysa Harris atölyesinin master parçaları. yapımı Veti Vert. meşe yosunu, kuşkonmaz ve greyfurt gibi enteresan içeriğiyle kokladığım en seksi parfümdü. Tümü unisex.

Yespa. Londra’nın En İyi Spası ödüllü Thai Square. Viktoryen bir ambarın yasemin kokularıyla huzura dönüştüğü yer.

“Uçuş yorgunluğu savar“ masajı. Seven Dials da geçireceğiniz şahane bir saat.

Seveni Dials. Covent Garden ve Sohoya yakın olmak için Aldych Yolunun bir numarası. One Alduych Hotel tam isabet. Thames Nehri kıyısında, uğruna şiirler yazılan Uaterloo Bridge in tam karşısındaki otel, modaya yakın duruşuyla ünlü. Paul Smith. bu otelde Rizzoli kitaplanndan bir sergi kürate em. Somerset Houseda düzenlenen Isabella Bknv: Fashion Galoreî sergisine gönderme yapan Fknvers At One and Fracas düzenlemesi moda haftası boyunca ziyaretçileri lobide karşıladı Moda haftası boy unca sektörün ünlü isimleri ve aynı zamanlamayla organize edilen Bafta ödülleri davetlileri One Aldwychi seçti.

Moda Tutkunlarının Vazgeçilmezi Londra ResimleriYorum Yaz