Moda Tutkunlarının Vazgeçilmezi Londra

YENİ STİL ALIŞVERİŞ

Londr’nın ilk köpek butiği Bow Wow tm bir niş. Ynık turuncu kz tüyü monttn. sç rengine özel şmpun ve sç kremine kdr, sizin için ne vrs köpeğiniz için de vr. Birz eğlenmek için Coco De Mer’e girmeden Londr’yı terk etmeyin: Ldy Gg ve Beyonce’nin shnede girdiği tetiş korselerden, rlrınd 10 bin pound’Iuk ltın kplm bir vibrtörün olduğu seks oyuncklrın, serinletici ve ytıştırıcı vücut kremi After Fun gibi ytk odsı kozmetiklerinden seksi ntik prçlr kdr her şey!

Asetttn ypıln yrn mücevherleriyle bilinen Tm Devine. Seven Dilsın en renkli durklrındn Bhr koleksiyonunun ilhmı, insnın yşymdığı gökvüzü ve sultındn. Modern tsrımlı gerçek bir İngiliz porseleni için dres.

Freud Vermeer’in İnci Küpeli Kız tblosunun renklerini el boymsı demliklere tşıdıktn Vermeer koleksiyon hediye diye lıp kendinize sklycğınız prçlrdn. Ben Mofött’in gözlük mrksı Biley Nelson girdiğinizde tek tek fiyt sormy gerek yok.

İtlyn settındn el ypımı cool çerçevelerin tümü 98 pound. Ve gerçek bir Cmbridge li The Cmbridge Stchel Julie Dene. mrksını yılınd 600 pound sermyeyle nnesi Fred’yl kurdu Ve Cmbridge Stchel bugün dünynın en çok tklit edilen omuz çntlrındn biri; değeri 10 milyon pound yklşn tm bir bşrı hikyesi.

Mrknın metlik koleksiyonu ve yeni portföyleri mod bloglnnın yeni fvorisi:

Süper yedili Seven Dils, Londr’nın en hip iki mhllesi Soho ve Covent Grden rsın sıkışmış, yedi sokğın dünyyı sığdırn bir lışveriş vhsı. 1690’lrın bşınd Thoms Nele trfındn tsrlnn Seven Dils’ kuş bkışı bktığınızd Union Jck’i, yni Birleşik Krllık byrğını görüyorsunuz.

NEREDE KALMALI?

nefis bir modern Asy mutlğı (Tuvletinde Jpon pornogrfik kriktürler vr.) Etinizi dumnı üstümle geleneksel Tyvn Mir re ekmeklerinin rsın koyup yiyorsunuz Geleneksel Ingiliz ttlrı ve pub deneyimi için dres ise ApeA-Bind. Mekndki dev vize. Dlhm metro istsytınundkine benzetilmiş. Ünlü Ingiliz tışnrmsı pişmiş mısır Monster Mımch’ın soğn ! ve turşu romlısı Ape∓Bird sürprizlerinden Seven Dilsdki küçük Pris.

Compgnie des Vins Surnturels’e girdiğimde Nick Cve güneş gözlüğüyle brd khve içiyordu. Sıkı bir şrp listesi: kokulu Frnsız peynirleri: bisküvisi, meyvesi, peynir kremsı yrı gelen deneysel bir Cheescke için bury mutlk uğryın. Şrplrı nltmsı için Juli yı sorun. Seven Dils’ı turlrken hem bir khve molsı vermek hem de millerinize göz gezdirmek için hi*tech kfe Timberyrd’ gidin. Hi-tech çünkü, üzerine ışık yğn hşp mslrd i-pdlr hzır sizi bekliyor. Alt kn tm ekipmnlı toplntı odlrı d vr. Köpük sntındn nsibini lmış khvesi de fevklde.

Kütüphnede dizili kitplrı ndırn Too Good koleksiyonuys Hrris tölyesinin mster prçlrı. ypımı Veti Vert. meşe yosunu, kuşkonmz ve greyfurt gibi enteresn içeriğiyle kokldığım en seksi prfümdü. Tümü unisex.

Yesp. Londr’nın En İyi Spsı ödüllü Thi Squre. Viktoryen bir mbrın ysemin kokulrıyl huzur dönüştüğü yer.

“Uçuş yorgunluğu svr“ msjı. Seven Dils d geçireceğiniz şhne bir st.

Seveni Dils. Covent Grden ve Sohoy ykın olmk için Aldych Yolunun bir numrsı. One Alduych Hotel tm isbet. Thmes Nehri kıyısınd, uğrun şiirler yzıln Uterloo Bridge in tm krşısındki otel, mody ykın duruşuyl ünlü. Pul Smith. bu otelde Rizzoli kitplnndn bir sergi kürte em. Somerset Housed düzenlenen Isbell Bknv: Fshion Gloreî sergisine gönderme ypn Fknvers At One nd Frcs düzenlemesi mod hftsı boyunc ziyretçileri lobide krşıldı Mod hftsı boy unc sektörün ünlü isimleri ve ynı zmnlmyl orgnize edilen Bft ödülleri dvetlileri One Aldwychi seçti.

[gllery ids="53913,53914,53915,53916,53917,53918,53919,53920"]

Yorum Yaz