Sünnet annesi kıyafetleri

Kadınların düğünlerinden sonra  eğer bir oğlan çocuğunuz varsa en önemli ve mutlu günlerinden bir sünnet cemiyetleridir. Çünkü ele karışmadan yapılan cemiyet adeta kendi düğünlerin tekrarı gibi olmaktadır. Bu yüzdendir ki sünnet çocuğu kadar sünnet annesinin ne giydiği , saçı , makyajı son derece önem teşkil etmektedir.

Bizce de sünnet cemiyetinde anne de son derece şık ve trend olmalıdır. Bu sezon sünnet annesi elbise modelleri çok gösterişli ve abiye kıyafetlerinin içerisinde yerini almaktadır. Dantel abiye elbiseler , taşlı , pullu abiyeler hepsi moda diyebiliriz.

Sünnet anneleri genellikle cemiyetlerinde ya beyaz rengi ya da krem rengi tercih etmektedirler. Çünkü   ön planda durmasını sağlamak için de yine sünnet annesinin beyaz ya da krem renklerini tercih ettiği söyleniyor.  Sünnet annesi için önemli olan çocuğunun en mutlu olduğu gündür. Bu günlerden biri düğün, diğeri ise sünnet olduğu gündür.

Renkli giyinmeyi düşünen düğün anneleri içinde açık renk pastel tonlarında tek renk olması kaydı ile birbirinden şık modelleri rahatlıkla markaların kreasyonlarında bulabilirsiniz. Bu çok özel zaman da  tüm gece boyunca gözler onun üzerinde olacaktır. Sünnet annesi bu güzel günde kesinlikle çok şık olmalıdır.  Sünnet annesi kıyafetinizi seçerken mutlaka sezonun trend modeli ve renklerinden olması gerekir.

Bu sezonun en göze çarpan ve moda olan modelleri saten kumaştan çok şifon, dantel ve tül kumaşlardır. Bayanlarımızın sünnet kıyafeti seçimlerinde de kumaş tercihlerini bu kumaşlar üzerine yapıyorlar. Evladınızın ve sizin düğününüzden sonra en güzel gecenizde muhteşem görünmelisiniz. Bunun için sizlere tavsiyemiz sünnet anneleri ilkönce vücut tipinizi çok iyi tanıyarak ona göre sünnet kıyafetinizi seçmenizdir.

Tek omuzlu abiye elbise modelleri sezon trendi. Sizlerde bu çok özel gecenizde muhteşem görünmek istiyorsanız tek omuzlu abiye modellerinden birini seçebilirsiniz. Çok zarif ve şık görüneceksiniz. Sünnet annesi bu özel günde ve gecede kesinlikle en güzel ve en trend şekilde güzel olmalıdır.  Sizin ve oğlunuzun hayatında önemli bir yer tutacak bir an olacak çünkü.

Sünnet annesi kıyafetleri ResimleriYorum Yaz