Sünnet annesi kıyafetleri

Kdınlrın düğünlerinden sonr  eğer bir oğln çocuğunuz vrs en önemli ve mutlu günlerinden bir sünnet cemiyetleridir. Çünkü ele krışmdn ypıln cemiyet det kendi düğünlerin tekrrı gibi olmktdır. Bu yüzdendir ki sünnet çocuğu kdr sünnet nnesinin ne giydiği , sçı , mkyjı son derece önem teşkil etmektedir.

Bizce de sünnet cemiyetinde nne de son derece şık ve trend olmlıdır. Bu sezon sünnet nnesi elbise modelleri çok gösterişli ve biye kıyfetlerinin içerisinde yerini lmktdır. Dntel biye elbiseler , tşlı , pullu biyeler hepsi mod diyebiliriz.

Sünnet nneleri genellikle cemiyetlerinde y beyz rengi y d krem rengi tercih etmektedirler. Çünkü   ön plnd durmsını sğlmk için de yine sünnet nnesinin beyz y d krem renklerini tercih ettiği söyleniyor.  Sünnet nnesi için önemli oln çocuğunun en mutlu olduğu gündür. Bu günlerden biri düğün, diğeri ise sünnet olduğu gündür.

Renkli giyinmeyi düşünen düğün nneleri içinde çık renk pstel tonlrınd tek renk olmsı kydı ile birbirinden şık modelleri rhtlıkl mrklrın kresyonlrınd bulbilirsiniz. Bu çok özel zmn d  tüm gece boyunc gözler onun üzerinde olcktır. Sünnet nnesi bu güzel günde kesinlikle çok şık olmlıdır.  Sünnet nnesi kıyfetinizi seçerken mutlk sezonun trend modeli ve renklerinden olmsı gerekir.

Bu sezonun en göze çrpn ve mod oln modelleri sten kumştn çok şifon, dntel ve tül kumşlrdır. Bynlrımızın sünnet kıyfeti seçimlerinde de kumş tercihlerini bu kumşlr üzerine ypıyorlr. Evldınızın ve sizin düğününüzden sonr en güzel gecenizde muhteşem görünmelisiniz. Bunun için sizlere tvsiyemiz sünnet nneleri ilkönce vücut tipinizi çok iyi tnıyrk on göre sünnet kıyfetinizi seçmenizdir.

Tek omuzlu biye elbise modelleri sezon trendi. Sizlerde bu çok özel gecenizde muhteşem görünmek istiyorsnız tek omuzlu biye modellerinden birini seçebilirsiniz. Çok zrif ve şık görüneceksiniz. Sünnet nnesi bu özel günde ve gecede kesinlikle en güzel ve en trend şekilde güzel olmlıdır.  Sizin ve oğlunuzun hytınd önemli bir yer tutck bir n olck çünkü.

[gllery ids="44983,44984,44985,44986,44987,44988,44989,44990,44991,44992,44993,44994,44995,44996,44997,44998"]

Yorum Yaz