İpekyol 2014 Kemer Modelleri

Kemer genellikle kıyafetin bel kısmını sabitlemek, bollukları sıkılaştırmak için kullanılan bir aksesuar olsa da son zamanlarda moda olarak yerini alıyor. İpekyol 2014 kemer modelleri tasarımı ile her sezonda bayanların şıklığına daha bir yenisini ekliyor. 2014 İpekyol kemer modelleri ince, kalın, taşlı, hasır örgü şeklinde farklılıklar göstermektedir. Ancak İpekyol kemer modelleri 2014 yılında dore renk yani altın sarısı ince parlak tasarımlar ağırlıktadır. Elbiseler, etekler, triko tunikler üzerinde çok sık görülüyor. 2014İpekyol kemerler sayesinde şıklığınızı biraz daha güzel hale getireceksiniz. Günlük kullanımdan, özel tasarımlara kadar geniş bir yelpazesi vardır. Plastik İpekyol kemer modelleri daha çok gençlerin tercih ettiği renkli ve şirin modellerdir

Deri 2014 İpekyol kemerler elbette daima tahtını korumakta ve yine bayanların tercihleri arasında ilk yerini alacaktır. Sadece 2014 yılında oldukça ince bir tasarım hakimdir. Desenli 2014 İpekyol kemer modelleri bayanların günlük elbiselerinin bel kısmında oldukça şık duracaktır. Böylesine zarif ve asil modelleri anında yakalamak için İpekyol kemer resimleri 2014 sezonuna muhakkak kısa bir göz atmalısınız. Gelecek sezonda kullanacağını aksesuarlarınızı hemen seçerek şıklığınızı daima koruyun. 2014 İpekyol kemer resimleri arasında sarı, pembe, su yeşili, turuncu gibi renkler son derece yer almaktadır. İpekyol 2014 kemer resimleri içinden kendi tarzınıza uygun bir renk ve tasarım seçerek şıklığınızı yakalamalısınız.

Zincir İpekyol kemer modelleri ise; kesinlikle metal takılmayı sevenler içindir. Kısacası deri, pullu, örgü, renkli birçok kemer bulmak artık son derece kolaydır. Genellikle bayanlar elbise ve gömlek üzerine bu aksesuarları tercih edebilir. 2014 İpekyol kemer tasarım olarak fazla kalın modeller görmek mümkün değildir. Daha çok ince ve zarif tasarımlar bu sezon ağırlıktadır. İpekyol 2014 kemer fiyatları görenleri şaşırtmaya hazırlanıyor. Tasarımındaki işçiliği yanında fiyatlarındaki uygunluk herkesin bütçesini gülümsetecektir. 2014 İpekyol kemer fiyatları sayesinde çeşit çeşit model alarak günlük, özel her alanda tarzınızı rahatça yansıtabilirsiniz. İpekyol kemer tasarım 2014 yılında trendlerin en ince ayrıntısına kadar karşınıza çıkartacaktır. Tek yapmanız gereken hemen kendi tarzınızı yakalayarak sezona güzel bir giriş yapmaktır.

İpekyol 2014 Kemer Modelleri Resimleri 

Yorum Yaz