İpekyolKemer Modelleri

Kemer genellikle kıyfetin bel kısmını sbitlemek, bolluklrı sıkılştırmk için kullnıln bir ksesur ols d son zmnlrd mod olrk yerini lıyor. İpekyolkemer modelleri tsrımı ile her sezond bynlrın şıklığın dh bir yenisini ekliyor. İpekyol kemer modelleri ince, klın, tşlı, hsır örgü şeklinde frklılıklr göstermektedir. Anck İpekyol kemer modelleriyılınd dore renk yni ltın srısı ince prlk tsrımlr ğırlıktdır. Elbiseler, etekler, triko tunikler üzerinde çok sık görülüyor. 2014İpekyol kemerler syesinde şıklığınızı birz dh güzel hle getireceksiniz. Günlük kullnımdn, özel tsrımlr kdr geniş bir yelpzesi vrdır. Plstik İpekyol kemer modelleri dh çok gençlerin tercih ettiği renkli ve şirin modellerdir

Deriİpekyol kemerler elbette dim thtını korumkt ve yine bynlrın tercihleri rsınd ilk yerini lcktır. Sdeceyılınd oldukç ince bir tsrım hkimdir. Desenliİpekyol kemer modelleri bynlrın günlük elbiselerinin bel kısmınd oldukç şık durcktır. Böylesine zrif ve sil modelleri nınd yklmk için İpekyol kemer resimlerisezonun muhkkk kıs bir göz tmlısınız. Gelecek sezond kullncğını ksesurlrınızı hemen seçerek şıklığınızı dim koruyun. İpekyol kemer resimleri rsınd srı, pembe, su yeşili, turuncu gibi renkler son derece yer lmktdır. İpekyolkemer resimleri içinden kendi trzınız uygun bir renk ve tsrım seçerek şıklığınızı yklmlısınız.

Zincir İpekyol kemer modelleri ise; kesinlikle metl tkılmyı sevenler içindir. Kıscsı deri, pullu, örgü, renkli birçok kemer bulmk rtık son derece kolydır. Genellikle bynlr elbise ve gömlek üzerine bu ksesurlrı tercih edebilir. İpekyol kemer tsrım olrk fzl klın modeller görmek mümkün değildir. Dh çok ince ve zrif tsrımlr bu sezon ğırlıktdır. İpekyolkemer fiytlrı görenleri şşırtmy hzırlnıyor. Tsrımındki işçiliği ynınd fiytlrındki uygunluk herkesin bütçesini gülümsetecektir. İpekyol kemer fiytlrı syesinde çeşit çeşit model lrk günlük, özel her lnd trzınızı rhtç ynsıtbilirsiniz. İpekyol kemer tsrımyılınd trendlerin en ince yrıntısın kdr krşınız çıkrtcktır. Tek ypmnız gereken hemen kendi trzınızı yklyrk sezon güzel bir giriş ypmktır.

[gllery ids="22891,22889,22890,22887,22886,22888,22884,22883,22877,22878,22879,22880,22881,22885,22882"]

 

Yorum Yaz