Dar kesim gömlek modelleri

Kadınlarımızın  kıyafetlerinin arasında yer alan gömlek modelleri kadınlarımızın önemli giysileri arasındadır. Pek çok kadınımızın sıkça tercih ettiği gömlek modelleri adeta bir kurtarıcıları olmaktadır. Ceket  ve takım kıyafetlerinin içine en çok tercih ettikleri dar kesim gömlek modelleri olmaktadır. Yeni sezon  trendleri arasında dar kesimli gömlek modelleri bu yıl çok moda diyebiliriz. Vücudumuza oturan dar kesim gömlek modelleri kadınlarımıza çok yakışıyor. Birbirinden farklı tarz ve renk seçeneğinde bulabileceğiniz dar kesim gömlek tasarımlarını kesinlikle görmenizi tavsiye ederiz.

sezonunda darkesimli gömlekler sizleri ne giyeceğimi derdinden anında kurtaracak tasarımlarla sizleri bekliyor. İster desenli ister düz renk isterseniz çizgili dar kesim gömlek modelleri çok beğeniliyor. Yani bu sezon gömlek sezonu diyorum. Kumaş pantolon , kot pantolon ,eteklerinizin üzerine çok rahat kombin yapabileceksiniz.

Dar kesim gömlek modelleriyılında çok tercih edilecek kıyafetlerin arasına şimdiden girmiş. Hem günlük yaşantınızda hem iş hayatınız da hem de gece davetlerinde sizleri bir o kadar şık ve zarif gösterecek.Genç kızlarımızın tercihleri arasında ilk sırada yer alan dar kesim gömlek modelleri özellikle kot pantolonların üzerine kombin yaparak kullanıyorlar. Sizinde hala dolabımızda dar kesim gömlek modeliniz yoksa hiç vakit kaybetmeden ünlü markaların gömlek koleksiyonlarına göz atmanızı tavsiye ederim.

Dar kesim model gömlekler de bu sezon desenler renklerden daha bir ön plana çıkmış. Çiçek desenlerinden tutun da geometrik desenlere çizgili gömlek modellerine , figürlü gömlek tasarımlarına kadar istediğiniz tarz da gömlek tasarımlarını çok rahat bulabilirsiniz. Dar kesimli gömlek modellerinde düz sade renklerde çok fazla tercih ediliyor. Öne çıkan renkler arasında kırmızı , mavi , sarı , pembe , pudra , beyaz , siyah ve neon renkler olmaktadır. Yani renk ve desen tercihi ve dar kesimli gömlek modelini seçmek sadece size kalıyor.

Dar kesimli gömlek modelleri öncelikle takım elbise modellerinin içine de çok fazla terch edilmekte. Özellikle iş hayatının içerisinde ki kadınlarımız iş toplantılarında takım elbise modellerinin içerisine tek geçtikleri dar kesim gömlek modelini çok fazla tercih etmektedirler. Bu tarz kıyafetleri ile de göz dolduruyorlar.

Siz de kendi tarzınızı ortaya çıkarmak için ister spor kıyafetlerle ister klasik kıyafetlerinizle birlikte kesinlikle dar kesim gömlek modellerini kombin yapmalısınız deriz.

Dar kesim gömlek modelleri ResimleriYorum Yaz