Halle Berry’nin zayıflama formülü

Ortalama bir kadın hayatının otuz bir yılını diyete harcar.

îki ya da üç paket cips yiyorum ve kızarmış tavuğu çok seviyorum. Kızarmış patatesi de çok seviyorum. Tuzu o kadar çok seviyorum ki, elimde kalan tuzu bile yalıyorum. Aha işte sonuç: Kalçalarım iki, göğsüm altı beden.
üçük bir kızken çok karttım. îşte o zaman aklım başıma geldi İV ve orada büyük kız iç çamaşırlarımı giymeyi öğrendim.” Bunu oldukça güvenle söylüyordu ünlü yıldız Halle Berry.

Halle farklıdır ve bu muhteşem aktris bize, bugünlerde kendi doğum öncesi egzersiz programının, onun o ünlü figürü kadar huzur verici olduğunu söylemektedir.

“Yapabileceğinizi, kendinize söylemek zorundasınız. Yapabilirsiniz. Egzersiz yapmadığım üç hafta olmuştu. Tekrara egzersize dönmek çok zordu.

Fakat bir kere başladıktan sonra vücudunuzun salgıladığı endorfınler sizi tekrar egzersize başlamak için tetikleyecektir. Bu gerçekten güzel bir duygu,” diyor Belle.

Hamile değilken Berry ne yer? Şeker hastasıyım bu yüzden çok iyi yiyorum. Sağlığım için temiz şeyler yiyor ve egzersiz yapıyorum. Fiziğim de bunun yararını görüyor. Sigara içmiyorum, alkol kullanmıyorum. Sadece arada bir kez şarap alıyorum. Bunların hiçbirini aşırı bir şekilde yapmıyorum ve bu da kendini gösteriyor,” diyor Belle.

HALLFNİN YARDIMI

Peki çift sıfır bedene ne dersin? Dünyanın en görkemli kadınların biri olan Berry sadece iç çekerek şöyle diyor:
“Bunun çok sağlıklı olduğunu düşünmüyorum ayrıca dünya için çok da sağlıklı bir imaj değil. Bu kızların yardıma ihtiyacı var ve sağlıklı olmalılar. Sağlıklı olmak için de bunu yapacaklarına inanıyorum. Çift sıfır beden onlar için kötü bir şey.”

İşte Berrynin günlük diyeti

Sabah- Şekersiz türk kahvesi yada şekersiz nescafe sınırsız. Yanında 2 dilimde tam buğday ekmeğinden yapılmış sandviçer.

Öğle- 2 adet haşlanmış yumurta ve 1 dilim tam buğday ekmeği

Akşam- Izgarada pişirilmiş 3 adet kuzu pirzola ve ekmek tüketilmeyecek, bol yeşilli limonlu salata.

Halle Berry’nin zayıflama formülü ResimleriYorum Yaz