Dikkat çekici giyinmenin yolları

İster masum bir bayan ya da ister cesur ve özgür ruhlu bir bayan olun. Hiç fark etmez! Herkes zaman zaman dikkat çekici giyinmek ister. Öncelikle ne giyerseniz giyin altında bakımsız bir ten varsa ne giydiğinizin hiçbir önemi olmadığını unutmayın. Bu yüzden ten bakımınızı aksatmadan devam ettirin. Gerek nemlendirici kremlerle cildiniz daha parlak ve daha sağlıklı bir görünüşe sahip olmasını sağlayın gerekse birkaç küçük işlemle sık sık fazla tüylerden kurtulun!

İlk olarak dikkat çekici giyinmenin yolları arasında kıyafet seçimi yaparken unutmamanız gereken bir ince ayrıntı var. Fazla açık giysi daha çok çekicilik sağlamaz. Asıl çekici giyinmenin yolu ufak ayrıntılarda gizlidir! Seçtiğiniz elbise de hem göğüs hem bacak hem de sırt dekoltesi seçmek yerine bu dekoltelerden sadece birini seçerek dikkat çekici giyim yolunu bulmak mümkün! Bunun yanında sağlıklı eller bakımlı tırnaklar her zaman dikkat çeker. Unutmayın sizi çekici kılan kıyafetten önce onu nasıl taşıdığınızdır. Her elbise her vücutta aynı durmaz.

Yakası açık dökümlü modellerle birlikte kullanabileceğiniz çeşitli at kuyruğu modelleri arasından bir tanesini seçip uzun sallanan küpelerle çekiciliğinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Dikkat çekici giyim yolları yazımıza devam ederken her zaman aklınızda bulunmasını istediğim birkaç şey daha var. Kıyafet seçimlerinizde parlak, canlı, dikkat çeken ve gözü alan renkler tercih ederseniz gözleri direk üzerinize çekebilirsiniz. Zaman zaman kırmızı, mavi, bordo tarzı renkler yerine bronz tenin üstünde harika duran bir renk var ki hiçbir zaman modası geçmez,  beyaz rengi! Beyaz açık teni soluk göstereceği gibi bronz teni patlatır.

Dikkat çekici giyim demişken topuklu ayakkabıları geçmek olmaz! Seksi görünümün aslında en başında bulunan topuklu ayakkabılar şıklığınıza şıklık katarak tüm dikkati ayakkabılarınıza çekebilirsiniz. Tabii herkes dikkatini size vermişken bakımsız ayaklar pek şık durmayacağından ayak bakımınıza dikkat etmenizi öneririm. Tabi bunların yanında çantanıza eklemeniz için hatırlatmak istediğim bir şey var. İnce çorapla kombininizi tamamladıysanız kaçması oldukça olası olan bu çoraplar için çantanızda bir adet yedeğini taşımanızda fayda var.

Dikkat çekici giyinmenin yolları ResimleriYorum Yaz