Bayan şapka modelleri

Yaz sezonunun o kavurucu sıcaklarından kurtulmak için tercih edilebilecek şapka modelleri yeni sezonda markaların mağazalarında hazırlanmış. Özellikle bayan reyonlarında ilgi gören çok fazla tasarımın olduğunu söyleyebilirim. Kış sezonu için bere, yaz sezonunda da sıkça tercih edilen bu şapkalar, aynı zamanda sizlere kombin bir hazırlık yaptırabilir. Nasıl mı? İşte bu yazıda biraz bundan, biraz da en trend olan bayan şapka tasarımlarından söz ediyor olacağız.

Yeni sezonda oluşturulan tasarımlar, daha çok yaz modasına özgü olan modellerden. Bunlar bayanlar için ideal görünüyor diyebilirim. Son derece iddialı görünen tasarımların yanında, sizi güneşin o kavurucu sıcaklarından koruyacak modeller de yok değil. bayan şapka koleksiyonlarında fötr şapka tasarımının farklı bir bakış açısıyla işlenmiş modelini görebilirsiniz. Markaların yeni tarz tasarımlarında geçmişe dönük birçok model farklı el dokularıyla işleniyor. Mesela bayan şapka modelleri arasında dikkat çekici olan bu tasarımlar leopar desenlerle oluşturularak ortaya bambaşka bir kombin görüntüsü çıkıyor. Bunun yanında yaz için bayanlara hazırlanan eski kovboy şapkaları da çok güzel. Bayan şapka koleksiyonlarını inceleyenler bu modeli her markada görmüş olabilirler. Benim sizlere tavsiyem siyah rengiyle kombin yapmanız. Neden mi? Tercih edilen bayan şapka koleksiyonları standarttır. Ancak siyah rengini çok bayan tercih etmez. Daha çok renkli tasarımlara yoğunlaşırlar. Siz de fırsattan istifade ederek bu modellere yoğunlaşabilirsiniz. Örgü şapka modelleri bu renk üzerinde çok şık görünüyor. Seçimi yapmadan bu tür tasarımları da incelemenizde fayda var. Son derece iddialı renklere olan ilginizi arttırmak istiyorsanız, yeni sezonda biraz da iddialı olmalısınız. İddialı giyimin en son noktasında da bayan şapka modelleri ön planda görünüyor.

Markaların mağazalarını inceleyen bayanlar bilirler. Burada çok fazla tasarım ve ayrıcalıklı olan çok fazla model var. Bu modeller arasından doğru seçimi yapmak son derece önemlidir. Özellikle fiyatı uygun olan tasarımlara yoğunlaşın. Ancak yeni sezonda bayan şapka fiyatları düşündüğünüz kadar uygun olmuyor. Mağazalar indirim üstüne indirim yaparken, şapka tasarımlarında uygun fiyatları bulamayan bayanlar da yok değil. Ancak ünlü alışveriş sitelerinden tasarımları uygun fiyatlarla bulabilirsiniz. Bir elbise yada abiye tasarımını sıkça bu sitelerden tercih edemeyebilirsiniz. Çünkü bedeni veya üzerinizde bu modelleri görmeniz çok önemlidir. Aynı şeyi şapka tasarımları için söylemek doğru olmaz. Bayan şapka koleksiyonlarını rahatça bu tür sitelerden alabilir, dolabınızı aksesuar ile doldurmaya devam edebilirsiniz.

Bayan şapka modelleri ResimleriYorum Yaz