Ev dekorasyon modelleri

Ev dekorasyon modelleri denildiği zaman aklınıza neler geliyor? Bu soruyu çoğu bayan sormuşumdur. İlk verdikleri cevap mutfak takımları için yeni dokunuşların olduğunu söylüyorlar. Onlar için en önemli detay sadece ve sadece kendi kullanım alanlarını değiştirmek oluyor. Ben bu alanları sizler için tek bir yazı altında toplamak istiyorum. ev dekorasyon modelleri tasarımlarını sizler için araştırdım. Oturma odası takımları, mutfak masası, mutfak takımları, çocuk odası takımları yada diğer ev dekorasyon ürünlerini yüzeysel olarak geçmek istiyorum. Ev dekorasyon tasarımları arasında ilk etapta dikkat çekici olan oturma odası takımlarıyla başlayabiliriz.

Daha önceki yazılarımızda oturma odası takımları üzerine her modeli sizlerle paylaşmıştık. Burada modern bir tasarım nasıl sunulabilir, bunun üzerinde çok durduk. Biraz yüzeysel geçmek istiyorum.sezonunda ev dekorasyon ürünleri arasında iddialı bir görünümün bu tasarımlardan oluşturulduğunu söyleyebilirim. Elektronik ürünlerden sehpa ve koltuk takımı tasarımlarına kadar ideal olan modern tasarımlar var. Oturma odanızın rengine ve sade bir tasarımı yansıtmayı temel olarak almalısınız. Gününüzün büyük bir bölümünü geçireceğiniz bu alanda ev dekorasyon fikirlerinizi doğru bir şekilde yansıtmalısınız. 

Bunun yanında ev hanımlarının sıkça vakit geçirdikleri mutfak takımları, oldukça zor karar veriliyor. Mobilya seçimleri, masa seçimleri yada diğer önemli detaylarda bayanlar seçici olabiliyorlar. Kesinlikle haklılar da… Daha önceki yazılarımızda mutfak takımı modelleri üzerinesezonunda sıkça tercih edilen dekorasyon modellerini sizlere sunmuştuk. Buradan da fikir sahibi olabilir, şık tasarımları seçebilirsiniz. Seçimi tasarımcılara değil de bence kendi fikirleriniz doğrultusunda yapmalısınız. Unutmayın bu alanda sadece siz zaman geçireceksiniz. Her ürün elinizin altında olmalıdır. Kendinizi rahat hissedebileceğiniz bir ev dekorasyonunu hazırlamalısınız.

Peki ya çocuk odasını nasıl dekore edebiliriz? Bunun da yanıtını daha önce sizlere vermiştik. Çocuk odası takımları adı altında toplanan yazımıza bakabilir, tasarımları inceleyebilirsiniz. Çocuğunuzun gelişimine göre eğlenceli bir odayı dekore edebilirsiniz. Kız çocuklarının en beğendiği renkler standarttır. Pembe renkli mobilya ve yataklar ile seçimi yapabilir, eğlenebileceği hoş bir ortamı yakalayabilirsiniz. ev dekorasyon koleksiyonlarında da bu renk tonları sıkça tercih ediliyor. Diğer konularımızı da inceleyerek, doğru kararları vermeniz mümkün.

En önemli detaylar arasında olan marka seçimine de değinmek istiyorum. Ev dekorasyonu açısından kaliteli ürünleri seçmeniz sizleri uzun yıllar rahatsız etmeyecektir. Bir masa aldınız ve aldığınız masanın ayaklarında sorun yaşadınız. Bu gibi durumları düşünerek, destek verecek markanızla irtibatı koparmamalı, ürün sonrası desteği verebilecek markalardan ürünleri tercih etmelisiniz. ev dekorasyonu ürünleri için Ikea, Koçtaş, Tekzen, Çilek, İstikbal, Bellona markalarının tasarımlarını inceleyebilirsiniz. Bence bu markalar kalite adına hemen her detayı sizlere sunuyor. Fiyat aralığı uygun olan modelleri buradan seçerek, evinizi hoş bir moda ile süslemeniz mümkün. Ben de sizler için dekorasyon fikirlerini görsel resimlerle beraber aktarmaya çalıştım. Umuyorum bu fikirler, evinizin modasını etkileyecektir.

Ev dekorasyon modelleri ResimleriYorum Yaz