Ev dekorasyon modelleri

Ev dekorsyon modelleri denildiği zmn klınız neler geliyor? Bu soruyu çoğu byn sormuşumdur. İlk verdikleri cevp mutfk tkımlrı için yeni dokunuşlrın olduğunu söylüyorlr. Onlr için en önemli dety sdece ve sdece kendi kullnım lnlrını değiştirmek oluyor. Ben bu lnlrı sizler için tek bir yzı ltınd toplmk istiyorum. ev dekorsyon modelleri tsrımlrını sizler için rştırdım. Oturm odsı tkımlrı, mutfk mssı, mutfk tkımlrı, çocuk odsı tkımlrı yd diğer ev dekorsyon ürünlerini yüzeysel olrk geçmek istiyorum. Ev dekorsyon tsrımlrı rsınd ilk etpt dikkt çekici oln oturm odsı tkımlrıyl bşlybiliriz.

Dh önceki yzılrımızd < href="http://www.3kmod.com/dekorsyon/ev-dekorsyonu/oturm-odsi-tkimi/oturm-odsi-tkimlri-2013">oturm odsı tkımlrı üzerine her modeli sizlerle pylşmıştık. Burd modern bir tsrım nsıl sunulbilir, bunun üzerinde çok durduk. Birz yüzeysel geçmek istiyorum.sezonund ev dekorsyon ürünleri rsınd iddilı bir görünümün bu tsrımlrdn oluşturulduğunu söyleyebilirim. Elektronik ürünlerden sehp ve koltuk tkımı tsrımlrın kdr idel oln modern tsrımlr vr. Oturm odnızın rengine ve sde bir tsrımı ynsıtmyı temel olrk lmlısınız. Gününüzün büyük bir bölümünü geçireceğiniz bu lnd ev dekorsyon fikirlerinizi doğru bir şekilde ynsıtmlısınız. 

Bunun ynınd ev hnımlrının sıkç vkit geçirdikleri mutfk tkımlrı, oldukç zor krr veriliyor. Mobily seçimleri, ms seçimleri yd diğer önemli detylrd bynlr seçici olbiliyorlr. Kesinlikle hklılr d… Dh önceki yzılrımızd < href="http://www.3kmod.com/dekorsyon/ev-dekorsyonu/mutfk-tkimi/mutfk-tkimi-modelleri-2013">mutfk tkımı modelleri üzerinesezonund sıkç tercih edilen dekorsyon modellerini sizlere sunmuştuk. Burdn d fikir shibi olbilir, şık tsrımlrı seçebilirsiniz. Seçimi tsrımcılr değil de bence kendi fikirleriniz doğrultusund ypmlısınız. Unutmyın bu lnd sdece siz zmn geçireceksiniz. Her ürün elinizin ltınd olmlıdır. Kendinizi rht hissedebileceğiniz bir ev dekorsyonunu hzırlmlısınız.

Peki y çocuk odsını nsıl dekore edebiliriz? Bunun d ynıtını dh önce sizlere vermiştik. < href="http://www.3kmod.com/dekorsyon/ev-dekorsyonu/cocuk-odsi-tkimi/cocuk-odsi-tkimlri-2013">Çocuk odsı tkımlrı dı ltınd toplnn yzımız bkbilir, tsrımlrı inceleyebilirsiniz. Çocuğunuzun gelişimine göre eğlenceli bir odyı dekore edebilirsiniz. Kız çocuklrının en beğendiği renkler stndrttır. Pembe renkli mobily ve ytklr ile seçimi ypbilir, eğlenebileceği hoş bir ortmı yklybilirsiniz. ev dekorsyon koleksiyonlrınd d bu renk tonlrı sıkç tercih ediliyor. Diğer konulrımızı d inceleyerek, doğru krrlrı vermeniz mümkün.

En önemli detylr rsınd oln mrk seçimine de değinmek istiyorum. Ev dekorsyonu çısındn kliteli ürünleri seçmeniz sizleri uzun yıllr rhtsız etmeyecektir. Bir ms ldınız ve ldığınız msnın yklrınd sorun yşdınız. Bu gibi durumlrı düşünerek, destek verecek mrknızl irtibtı koprmmlı, ürün sonrsı desteği verebilecek mrklrdn ürünleri tercih etmelisiniz. ev dekorsyonu ürünleri için Ike, Koçtş, Tekzen, Çilek, İstikbl, Bellon mrklrının tsrımlrını inceleyebilirsiniz. Bence bu mrklr klite dın hemen her detyı sizlere sunuyor. Fiyt rlığı uygun oln modelleri burdn seçerek, evinizi hoş bir mod ile süslemeniz mümkün. Ben de sizler için dekorsyon fikirlerini görsel resimlerle berber ktrmy çlıştım. Umuyorum bu fikirler, evinizin modsını etkileyecektir.

[gllery ids="6535,6536,6537,6538,6539,6540,6541,6542,6543,6544,6545,6546,6547,6548,6549,6550,6551,6552,6553,6554,6555,6556,6558,6561,6563,6564,6566"]

Yorum Yaz