Fransız gelinlik modelleri

O kadar fazla gelinlik modelleri üzerine tasarım yayınladık ki, artık en ilgi çekici tasarımlara yoğunlaşmaya çalışıyoruz. Bayanların isteğine yönelik şık trendleri seçerek, doğru görselleri sizlere sunmaya çalışacağım. En trend butiklerden sizler için moda olan gelinlik tasarımlarını hazırladık. Bu tasarımlar arasında bayanların sıkça tercih ettiği fransız gelinlik modelleri yeni sezonda ilgi çekmeye devam ediyor. Özellikle genç bayanlar, gelinlik üzerine o kadar fazla tasarımı inceliyorlar ki, son durak olarak bu modeller arasında tercih yapıyorlar. Fransız gelinlik modelleri tasarımları en son seçilebilecek modeller arasındadır bence. Çünkü ülkemizde sıkça, kabarık gelinlikler, uzun gelinlik modelleri, straplez gelinlik modelleri tercih ediliyor. Fransız gelinlik koleksiyonlarına yoğunlaşan bayanlar çok sık olmuyor. Ancak biz bu modelleri sizler için yayınlamak istiyoruz.

Moda evlerinde Fransız tasarımlarını sıkça görebilir, tasarımları canlı olarak üzerinizde deneyebilirsiniz. Zaten üzerinizde denemeden, doğru olan tasarımı seçtiğinizi anlayamazsınız. Çoğu kez sorulan sorulardan birini cevaplayarak, modelleri sizlere tanıtmak istiyorum. Gelin adayı olan bayanlar çok kararsızlar. Fransız gelinliklerinin hangi tasarımlardan oluştuğunu bilmiyorlar. Yani bu modellerin hangi tasarımlardan olduğunu tahmin edemiyor, doğru kararı veremiyorlar. Aslında Fransız gelinlik olarak adlandırılan bu modeller, bence gelinlik koleksiyonunda en iddialı kulvarda ilerliyor. Bu modeller arasında kısa tasarımlardan, mini gelinlik modelleri koleksiyonlarına kadar son derece dikkat çekici tasarımlar var. Kabarık ve yükü ağır olan modelleri görmek çok nadir oluyor. Modanın başkenti Paris’in gelinlik modelleri üzerine oluşturulan tüm markalarını inceledim. O kadar fazla butik ve markaların iddialı olan tasarımları vardı ki, hangilerini seçeceğime çoğu zaman karar veremedim. Bu konuyu daha çok yeni gelin olacak yada gelinlik telaşı olan bayanlar inceleyip, kesin olarak bir karara varırlar. Sizler de kesin olarak bir tasarımı seçmeye özen gösterin. Doğru olan Fransız gelinlik butiğini bakalım seçebilecek misiniz?

Sizlere bir tavsiyem daha var. Aslında bu modeller sadece görsellerle değil, videolu canlı tasarımlarla incelenmeli. Neden diye soracak olursanız, modanın başkenti olan Paris’in iddialı olan defilelerinde şık Fransız gelinlik modelleri ön planda oluyor. Bu tür moda defilelerine bayılıyorum. Eminim birçok bayan da tavsiye almak için bu videoları izliyordur. Burada sunulan modellerde, şık duvak tasarımlarıyla da ilgi çekici görünen renklerle de karşılaşabiliyorsunuz. Aslında bir elbiseyi kombin etmek için nasıl çanta ve ayakkabıyı arıyorsanız, Fransız gelinlik modelleri arasından yapacağınız seçimlerde de doğru duvak modelini seçmeye özen göstermelisiniz. Ancak bu şekilde özel gününüzde şık bir görünümü yakalamış olursunuz. Unutmayın bunun yanında doğru ayakkabıyı da seçmelisiniz. Evet işiniz çok zor ve telaşlı görünse de, kendi modanızı net bir şekilde gösterebiliyorsanız, bunun da üstesinden geleceğinize inanıyorum. Bizler de seçim konusunda kolaylık sağlamak için gelinlik modelleri trendlerini sizlerle beraber anlık paylaşımlarımızla aktarıyor olacağız. Bakalım bu tasarımları da beğenecek misiniz?

Fransız gelinlik modelleri ResimleriYorum Yaz