Erkek sandalet modelleri

Rahatlığına düşkün erkeklerin yaz aylarında vazgeçilmezlerinden olan erkek sandalet modelleri bu yıl çok tartışılacak bence. Zaten hâlâ hali hazırda devam eden, “erkek adam sandalet giyer mi, o ne iğrençliktir öyle” gibi cümleler ile başlayan tartışmalar devam ederken bu modeller ile tartışmalar iyice alevlenebilir.

Erkek sandalet modelleri içinde bu yıl oldukça iddialı modeller var. Ve bu modellerin her biri de ayrı bir şıklığın parçası olmayı aday. Yazın tatile gitmiş, sıcaktan bunalmış erkeklerin de ayaklarını rahat hissedecekleri ayakkabılar, sandaletler giymek bence hakkı. Bunu iğrenç görmeye hiç gerek yok. Söylediğim gibi özellikle bu sezon bir çok model çokta şık görünebilir bayların ayaklarında.

Bay sandalet modelleri arasında, ince kemerlerin art arda kullanıldığı düz tabanlı ve bilekten bağlı modeller çok farklı göründü gözüme. Bu model ayakkabıları biz hanımların ayaklarında görmeye alıştık ama erkekler için bu modellerin kullanımı henüz çok yaygın değil. Oysa oldukça rahat ve güzel görünebilirler erkeklerin ayaklarında da.

erkek sandalet modelleri arasında ince kemerler ile oluşturulan modellerin yanı sıra daha baba tarzına yakın kalın 3 kemer ile dizayn edilmiş modellerin renklerini de bulabilirsiniz. Daha çok kahve tonlarında olan bu sandaletler dışarıda gezinti yaparken kullanıma çok uygun. Hem rahat, hem serin ve havadar olan bu modeller kapınızın hemen yanında bulunmaya başlamalı.

Yeni sezon sandalet modelleri arasında ayak bileklerini saran, delikli yan panellere sahip modeller yürüyüşler için bayların ilk tercihlerinden biri olmaya aday. Yazlık spor ayakkabılardan daha havadar ve daha rahat olabileceğini düşünüyorum.

Erkek sandalet terlik modellerini de bir çok mağazada bulabilirsiniz. Ayakkabı mağazalarının bir çoğunda artık erkekler için üretilen sandalet tipli terlikleri bulmak mümkün. Kullanım yaygınlaştıkça mağazalarda bu modellere ayrılan raf sayısı da artacaktır sanırım.

Erkek sandalet Flo mağazalarında sanırım diğer mağazalara göre çok daha fazla bulunuyor. Şayet almaya niyetiniz varsa, önce Flo mağazalarını ziyaret etmenizde fayda var.

Erkek sandalet ayakkabı ve terlik markaları arasında en çok bilinenleri ise Columbia, Teva, North Face markaları.

Erkek sandalet modelleri ResimleriYorum Yaz