XBODY ile yepyeni bir spor deneyimi

İncelmek ve vücudunuzu forma sokmak için spor yapmaya vaktiniz olmadığını mı düşünüyorsunuz? işte bu noktada teknoloji yanınızda. Dünyanın yeni fitness trendi XBody, sekiz seansta gözle görülür şekilde incelmenize yardımcı oluyor.

Klasik spor yöntemlerinde beyin, kasları harekete geçirmek için elektrik sinyalleri gönderirken XBody’nin elektriksel kas uyarımı sisteminde akımlar bir cihaz tarafından üretilerek elektrotlarla doğrudan hedefe ulaştırılıyor. Yani kasların, beynin sinyallerine ek olarak beş kat daha yoğun şekilde uyarılmasına destek oluyor. Bu uyarılar, kaslarda daha fazla kasılmaya neden olurken en derindeki kas gruplarının aktif halegelerek etkili şekilde çalışmasına yardımcı oluyor. Tüm kasların aynı anda çalışması sayesinde de metabolizma hızlanarak kilo verme süreci başlıyor. Elektriksel kas uyarımı sistemiyle çalışan XBody’nin vücuttaki kasları uyarması ise 20 dakikada gerçekleşiyor.

Hızlı ve kalıcı yağyakımına, vücudu ideal forma sokmaya, portakal kabuğu görünümünü azaltmaya, bel, sırt, boyun ve diz ağrılarından kurtulmaya yardımcı olan XBody sisteminde, eğitimli antrenörler kişilerin isteklerine göre özel programlar hazırlıyor.

XBody antrenmanlarında hijyen sağlamak için her seferinde iç pedleri değişebilen bir kıyafet ve kişiye özel tayt giyiliyor. Dolayısıyla antrenmana üzerinizdeki kıyafetlerle gelebiliyor ve spor çantası taşıma derdinden kurtuluyorsunuz.

XBody Flowr ile grup halinde antrenman yapmak kolay ve zevkli. Grup halinde antrenman yaparken cihazları birbirine bağlayabilir ve veriler paylaşabilirsiniz. Böylece gruptaki herkes istediği makinede antrenman yapma şansına sahip olur.

moda-295

XBody PORT, taşınabilir formu ile antrenmanlarınızı istediğiniz her yerde antrenör eşliğinde yapmanıza olanak verir.

Böylece haftada iki kez 20 dakikalık XBody egzersiziyle kilo vermek mümkün olabiliyor.

Ayrıca klasik fitness yöntemlerinde ihtiyaçlarınıza göre egzersiz yapsanız da ağırlık ve yardımcı ekipmanlar kullanmak gerekir. Bu durum kaslara fazla yük bindirip zorlanarak çalışmalarına neden olur. Bu yüzden klasik ağırlık idmanları sırasında yanlış uygulamalar yüzünden sıkça sakatlanmalara rastlanır. XBody’de ağırlık ve benzeri ekipmanlar kullanılmadığı için bu tarz sakatlanmaların yaşanmaması sağlanır. www.xbody.com.tr

Yorum Yaz