XBODY ile yepyeni bir spor deneyimi

Moda

İncelmek ve vücudunuzu form sokmk için spor ypmy vktiniz olmdığını mı düşünüyorsunuz? işte bu noktd teknoloji ynınızd. Dünynın yeni fitness trendi XBody, sekiz senst gözle görülür şekilde incelmenize yrdımcı oluyor.

Klsik spor yöntemlerinde beyin, kslrı hrekete geçirmek için elektrik sinylleri gönderirken XBody’nin elektriksel ks uyrımı sisteminde kımlr bir cihz trfındn üretilerek elektrotlrl doğrudn hedefe ulştırılıyor. Yni kslrın, beynin sinyllerine ek olrk beş kt dh yoğun şekilde uyrılmsın destek oluyor. Bu uyrılr, kslrd dh fzl ksılmy neden olurken en derindeki ks gruplrının ktif hlegelerek etkili şekilde çlışmsın yrdımcı oluyor. Tüm kslrın ynı nd çlışmsı syesinde de metbolizm hızlnrk kilo verme süreci bşlıyor. Elektriksel ks uyrımı sistemiyle çlışn XBody’nin vücuttki kslrı uyrmsı ise 20 dkikd gerçekleşiyor.

Hızlı ve klıcı yğykımın, vücudu idel form sokmy, portkl kbuğu görünümünü zltmy, bel, sırt, boyun ve diz ğrılrındn kurtulmy yrdımcı oln XBody sisteminde, eğitimli ntrenörler kişilerin isteklerine göre özel progrmlr hzırlıyor.

XBody ntrenmnlrınd hijyen sğlmk için her seferinde iç pedleri değişebilen bir kıyfet ve kişiye özel tyt giyiliyor. Dolyısıyl ntrenmn üzerinizdeki kıyfetlerle gelebiliyor ve spor çntsı tşım derdinden kurtuluyorsunuz.

XBody Flowr ile grup hlinde ntrenmn ypmk koly ve zevkli. Grup hlinde ntrenmn yprken cihzlrı birbirine bğlybilir ve veriler pylşbilirsiniz. Böylece gruptki herkes istediği mkinede ntrenmn ypm şnsın ship olur.

XBody PORT, tşınbilir formu ile ntrenmnlrınızı istediğiniz her yerde ntrenör eşliğinde ypmnız olnk verir.

Böylece hftd iki kez 20 dkiklık XBody egzersiziyle kilo vermek mümkün olbiliyor.

Ayrıc klsik fitness yöntemlerinde ihtiyçlrınız göre egzersiz ypsnız d ğırlık ve yrdımcı ekipmnlr kullnmk gerekir. Bu durum kslr fzl yük bindirip zorlnrk çlışmlrın neden olur. Bu yüzden klsik ğırlık idmnlrı sırsınd ynlış uygulmlr yüzünden sıkç sktlnmlr rstlnır. XBody’de ğırlık ve benzeri ekipmnlr kullnılmdığı için bu trz sktlnmlrın yşnmmsı sğlnır. www.xbody.com.tr

Yorum Yaz