dövme modelleri

Her yıl olduğu gibi bu yıld hytınd klıcı değişiklikler isteyen bynlr için dövme modellerini inceledik.dövme modellerinde renkli dövmelerin yerine klsik siyh yd çok z renklendirilmiş dövmelerin fzlsıyl tercih edileceğini görüyoruz. Özellikle dh küçük dövme çeşitlerinin el prmklrınd, yk bileklerinde, göz çevresinde, boyund, kold, dirsekte, omuzd ince bir dety olrk görmek mümkün olck.

dövme modelleri rsınd en sık tercih edilen modellerin bşınd Keml Attürk imzsı geliyor. Ulu önderimizin imzsını büyük bir gururl uzun yıllr tşımk isteyenlerin fzl düşünmeden vücutlrın yptırdıklrı bir model. Öncelikle kold tercih edilen Keml Attürk dövme modeli bu yılın en hit modelleri rsınd yerini lck.

Son yıllrd revçt oln kollrd ve yk bileklerinde bileklik şeklindeki dövmeler bu yıld dövme trendleri rsınd yerini lıyor. Bu bileklik şeklindeki dövmeler desenlerden çok yzı şeklinde kullnıldığı görülüyor. Dikkt çekmek isteyen bynlrın dövme modsınd gizemli ve dikkt çekici bu dövme çeşitlerini sıklıkl kullncktır.

byn dövmeleri rsınd dh çok küçük boyutlrd ki dövmeleri görüyoruz. Minik yıldızlrın bzen tek bşın bzen ise ynyn bir grup oluşturulck şekilde kullnıldığı dövmeler bu sezon yine fvoriler rsınd olcğ benziyor. Son dönemlerde bu minik yıldız  dövmelerden Hüly Avşr’d dudğının ltınd kullnmıştı.

Bu sezon dövmeleri rsınd şık sırt dövme modelleri de dikkt çeken modeller rsınd. Boyun bölgesinden sırt kdr uznn bölgede uygulnn minik dövmeler hem bynlrın hem erkeklerin tercih ettiği dövmeler rsınd. Bunun dışınd lyns kullnmktn hoşlnmyn çiftler için lyns görünümünde prmklr işlenen dövmeleri de bu yıl çiftler tercih edeceğe benziyor. Aşkı vurgulyn el dövmeleri rsınd şkı rynlrınd yüzük prmklrınd lyns yerine şkı rdıklrını nltn kelimelere rstlmk mümkün.

Bu sezonun dövme modsınd yine meleklere rstlmkt mümkün olck. Her dönem vzgeçilmez rsınd yer ln melekleri bu yıld gerek kollrd gerek boyunlrd görmek mümkün. Sezonun bir bşk modsı ise, yine yklr ve yk bileklerine uygulnn dövmeler. Özellikle bynlr trfındn tercih edilen bu dövmeler, pljlrd hnımlrın dikkt çekiciliğini rttırıyor.

[gllery columns="2" ids="8652,8653,8654,8655,8656,8657,8658,8659,8660,8661,8662,8663,8664,8665,8666,8667" size="lrge"]

Yorum Yaz