Kısa Elbise Modelleri

Kıs Elbise Modelleri 2021

Bynlrımız kombin yprken ilk tercihleri rsınd oln kıs elbise modelleridir. Çünkü bu tsrım elbiseler hep kurtrıcılrı olmktdır.Şıklığı ve zerfeti en kıs yoldn elde etmektedirler. Kıs elbise kombininiz de dikkt etmeniz gereken kıyfetinizin en önemli tmmlycısı olck oln ksesur seçiminiz olcktır. Bu tsrım elbisenizin ltın giyeceğiniz topuklu ykkbılrınız olmzs olmz ksesurlrınızdn olmlıdır. 2020-2021 sezonu koleksiyonlrınd öne çıkn prçlrdn simetrik kesim kıs elbise modelleri tercihler rsınd ilk sırd yerini lıyor. Kıs elbise modellerinin tek vzgeçilmez rengi siyh elbiseleri güzel kombinlediğiniz de çok şık bir
görünüm ve tüm dikktleri üzeriniz de nın d toplybilirsiniz. Diğer renk kıs elbise modellerine de göz tmk gerekir. Özellikle bordo kdife kumştn tsrlnn kıs elbise modeli muhteşem gözüküyor. Birbirinden frklı trz, renk ve frklı kesimleri ile zerfeti sizlere sunuyor. Şifon kumş ve dntel detylrı oln kıs elbiselerle istediğiniz dvetlere gönül rhtlığı ile ktılbilirsiniz. tüm gözler sizin üzeriniz de olcğındn kesinlikle emin olunuz.

[gllery ids="105671,105672,105673,105674,105675,105676"]

Koleksiyon d yer ln diğer kıs elbise modelleri rsınd omuzlrı çık kıs elbiseler, frklı kesimleri ile kıs kollu kıs elbiseler göz doldurmktdır. Kış mevsimin de en çok tercih edilen klın kumştn üretilmiş pileli elbise y d uzun kollu elbiseler görüyoruz. Ayrıc geniş etekli, dr etekli, yırtmçlı, düğmeli ve frklı detylr ship olrk tsrımlr bu özellikleriyle her zevke hitp etmektedir. Giyim trzınız ve giysi dolbınız yenilik ktmk isterseniz kıs elbise tsrımlrındn çok frklı seçimler ypbilirsiniz. İster klsik ister spor tsrımlrı kıs elbise koleksiyonlrınd incelemelisiniz. Kıs elbise modelleri ile ktıldığınız her ortm d zerfetinizi ve giyim trzınızı ön pln çıkrbilirsiniz. Düşünsenize uçuş, uçuş kıs elbisenizle hrik bir görünüme ve ury nın d ship olbilirsiniz.

Dh Önce Yyınlnmış Mklemiz;

Kıs Elbise Modelleri

Kış sezonund olmmız rğmen bynlrın hl ryışınd oln kıs elbise modelleri koleksiyonlrıyl mrklrın reyonlrınd özel skılrd hzırlnmış durumd. Az önce söylediğim gibi, bynlr bu tsrımlrı rmyı sürdürüyor ynı zmnd bu tsrım tercihlerini kış sezonund d ypıyorlr. Çoğu zmn bynlr hk vermek gerekiyor. Çünkü yz için lışverişi şimdi ypmk indirim ve kmpnylrdn yrrlnmk demektir. Bir de bu ylrd kıs elbise modelleri son derece uygun fiyt rlıklrıyl her mrknın mğzsınd mevcut. Ünlü lışveriş merkezlerinde bulunn birçok ünlü mrknın mğzlrın yptığımız ziyrette bizi bizden ln kıs elbise tsrımlrıyl krşılştık. Bu modelleri bu yzımızd nltmkl bitiremeyiz. Devmını d getirmemiz gerekir. Am yine de dynmyıp birkç elbise butiğini sizlerle pylşmm gerekiyor. Ayrıc bir uyrıd d bulunmlıyım. Sizlere sunduğumuz model ve görsellerde, elbise modelleri üzerine oluşturulmuş koleksiyonlr bşınızı döndürebilir, size h çektirebilir! Ah çekmeye hzır mısınız? Öyleyse hemen bşlylım.

Mrk reyonlrınd oluşturuln kıs elbise modelleri her renkten sde tsrımlrl hyl ettiğimiz trzd dikkt çekiyor. Aslınd bir dety d çıklık getirmek istiyorum. “Kıs elbise” olrk dlndırdığımız bu koleksiyon, sdece mini etekli elbiseler olrk düşünülmemelidir. Kolu kıs vey eteği kıs oln tsrım olrk düşünülürse dı doğru nlşılmış olur. Şimdi modellerde bhsetmeye devm edeceğim. Girdiğimiz ilk mğzd bizi bizden ln bu elbise modelleri rsınd d kendini gösterebilen bir tsrıml krşılştık. Görsel resimlerde bu modeli görebilirsiniz. Kırmızı renklerle süslenmiş, sde görünümlü tek omuzlu görünen bu elbise tsrımı son derece iddilı. Üzerinde siyh bir çiçek ile süslenen bu modeli çok beğeneceksiniz. Hem özel günlerde, hem de özel geceleriniz için hzırlnmış bu koleksiyon bizden tm pun lmyı bşrdı. Bence kıs elbise modelleri rsınd en hoş görünen tsrım kırmızı renklerle oluşturulmuş modeller oluyor. Bu modelimizde de gördüğümüz gibi son derece şık görünen bu tsrım, lışveriş şkımızı kbrtmyı bşrdı. Bunun ynınd frklı renk tonlrıyl oluşturuln ışıl ışıl görünen butiklerde yok değil. Zten modelleri incelediğiniz zmn siz de bize hk vereceksiniz. Anlycğınızelbise koleksiyonlrı sezonund dolu dolu hzırlnmış. Peki bu hzırlığı ypn mrklr hngileri? sorusunu çok sık duymuyor değiliz. Birz d bu mrklrdn bhsedelim.

Adil Işık, Koton, Defcto, İpekyol, Bershk, Lc Wikiki, Collezione mrklrı, mğzlrınd en şık kıs elbise modellerini sunuyor. Bu mrklrı hem resmi online lışveriş sitelerinden, hemde mğzlrındn tkip edebilirsiniz. Sdece kliteyi rıyorsnız, ilk bkmnız gereken mrklr yukrıd sydığımız mrklr olmlı. Tbi yine de seçim tmmen size klmış durumd. Biz sdece tercihinizi kolylştırmk için birkç tvsiye sunbiliriz. Şimdi bu tsrımlrı görelim mi?

[gllery columns="2" ids="1875,1876,1877,1878,1880,1881,1882,1883,1884,1885,1886,1887,1888,1889,1890,1891,1892,1893,1894,1895,1896,1897,1898,1879" size="lrge"]

Yorum Yaz