Kırmızı elbise modelleri

“5 lira fazla olsun, kırmızı olsun” lafı boşa söylenmiş olamaz. Bir kırmızı aşkı var içimizde, kimimizde çok  kimimizde az. Ama bir çoğumuz içimizde kırmızının ateşini taşıyoruz.

Kırmızı elbise modellerini de içimizdeki ateşi yansıttığı için seviyoruz sanırım. Masum kırmızılar gördünüz mü siz hiç? Bütün romantik detaylara rağmen kırmızı hep o bildiğimiz kırmızıdır. Yanar döner, ilgi çekici, dikkat çekici, can alıcı kırmızı işte.

Kırmızı elbise modası hiç bir zaman geçmeyecek bence. Gündelik kıyafetler için değişebilir ama abiyenin vazgeçilmez renklerinden biri her zaman kırmızı olacak ve olmalı da. Zaten abiyelerin iki ana rengi var ki, biri siyah diğeri de tabi ki kırmızı.

Bu yazdıklarımdan yola çıkıpta kırmızı her daim moda diye her sezon aynı şekilde karşımıza çıkacak sanmayın. Tabi ki sezon modasına uyum sağlıyor bu can alıcı rengin elbiseleri.

kırmızı elbise modelleri arasında diğer elbise modelleri arasında olduğu gibi dantelleri göreceğiz. Kırmızı ve dantel abartılı olur gibi gelebilir size ama emin olun ölçülü derece de kullanılmış danteller kırmızı ile bütünleşince ortaya inanılmaz romantik elbiseler çıkmış. Bence en şık kırmızı elbiseler arasında bu dantelli modeller yer alıyor.

Kırmızı olur da mini olmadan olur mu hiç? Mini kırmızı elbiseler de bu yıl göz doldurmaya devam edecek. Hem kırmızı hem mini olunca elbisenin seksapelliğinin yüksek olması elbette kaçınılmaz. Kırmızı elbiseler arasında en seksi modelin bu modeller olduğunu söylesem fazla iddialı davranmış olmam herhalde. Hatta bazı modeller hem mini, hem kırmızı hem de sırt dekoltesine sahip!

Şayet mini bir kırmızı elbise giymek isterseniz uzun kollara sahip sırt dekoltesi ölçülü olan süper mini elbiseleri size öneririm.

Kırmızı elbise yılında yalnızca abiye modellerde değil gündelik yaşamda da spor çizgiler ile can alıcılığı hafifletilmiş olarak karşımıza çıkıyor. Kemer detayları, dökümlü modeller benim gözüme hoş geldi. Üzerine siyah blazer ceket giyerek çok şık bir görüntü yakalayacağınız diz hizasında ki kırmızı elbiseler de oldukça iddialı olmasının yanında her yere de uygun bir model.

Kırmızı elbise modelleri ResimleriYorum Yaz