En şık saç modelleri

Bayanların şıklık yarışlarında en çok dikkat ettikleri bölüm şüphesiz ki saçlardır. Bütün bir şıklık için saçlarınızın da mükemmel görünmesi oldukça önemli. saç modelleri arasında bu sene hanımların şıklığını tamamlayacak olan modellerde doğallık ön plana çıkıyor. Saçlarınızda rüzgarda dağılmış ama aynı zamanda bakımlı ve şık bir görüntü yakaladığınızda, saç modasını yakalamış olmanız mümkün.

Doğal renklerin doğal bukleler ile omuzlara döküldüğü modeller hem kullanışlı hem de şık olmaları ile bu yılda şık saç modelleri arasında favorilerde yer almaya devam edecek gibi görünüyor. Kusursuz ve bol kıvrımlı bukleler ise bu sezon tercih edilmeyecek. Buklelerin omuzlardan aşağı dökülmesinin dışında şık saç şekilleri arasında bukleli saçların dağınık şekillerde toplanması ile oluşturulan modellerde bu yıl hanımlarda sıkça göreceğimiz modeller arasında yer alıyor.

Daha çok evde yapılmış izlenimi veren, hatta evde kendi kendinize dahi rahatlıkla yapabileceğiniz modeller bu yılın en şık saç modelleri arasında yer alıyor. En çok karşılaşacağımız modellerden biri ise örgüler. Bu yıl çeşit çeşit örgüleri saçlarınıza uygulamanız mümkün. Şık ve masum görüntüsü ile en sık tercih edilen örgü modeli ise mısır örgüsü ya da su örgüsü olarak bilinen model olacak.

Ve rengarenk kurdeleler, fiyonklar yine vazgeçilmezler arasında. Görmeye alışık olduğumuz fiyonk tokalar kullanılmaya devam ederken, bu yıl en şık saç şekilleri arasında rengarenk kurdeleler de yerini aldı. Örgülerin arasına karıştırılarak kullanılan rengarenk kurdeleler hem kıyafet ile bütünlük sağlayarak şıklığa şıklık katıyor hemde modaya uygun bir görüntü sergilemeye yardımcı oluyor.

saç şekilleri arasında dümdüz kesilmiş saçlara pek yer yok gibi görünüyor. Şık saçlara sahip olup dikkat çekmek isteyen hanımlar için saçların ön kısımlarının daha kısa kesilmesi ve fön ile havalandırılması ile oluşturulan modellerde en şık saç şekilleri arasında yerini alıyor.

Örgüye benzer bir hava yakalamaya yardımcı olan ama daha romantik bir görünüm sağlayan kıvrımlar da bu yıl şık saç modelleri arasında. Bütün bir saçın kıvrım verilerek ensede kuyruk olarak tutturulmasından, iki yandan saçın arkasına doğru uzanan kıvrımlara kadar bu romantik modelleri en şık saçlar arasında görmek mümkün.

En şık saç modelleri ResimleriYorum Yaz