Yüz Dolgusu Nasıl Yapılır? Tedavisi Ve Fiyatları

ameliyatsiz yuz germe teknikleri nelerdir

Merhb,  hepinize iyi günler diliyorum. Ben estetik plstik cerrhi uzmnı Volkn Tyfur, bugün size meliytsız estetikle ilgili bilgiler vermek istiyorum. Dh önceki yıllrd meliytl düzeltiğimiz bir çok yüz bölgesine rtık enjektör içinde gelmiş teknolojisi çok gelişmiş hzır dolgulrl tedvi edebiliyoruz.

Genel özelliği nedir?

Yüzün tüm ypısındn frklı olrk küçük çökük, yşlı gösteren y d genç yşt olmsın rğmen vücutt yüzde uyumsuz bulunn noktlr tedviler ypbiliyoruz. Bu yöntemlerle muyenehne şrtlrınd kıs süre içinde ypıln hstnın ynı gün hytın dönebildiği uygulmlr bunlr en sık yptığımız şeyler. Dudk büyütme burun kenrındn ğız kenrın doğru uznn çizgilerin düzeltilmesi, gözltı, çöküntüler, ynk döküntüleri ve küçükçenenin düzeltildiği durumlr.

< href="http://www.3kmod.com/wp-content/uplods/2021/06/puruzsuz-ten-mkyji-nsil-ypilir.jpeg">Hepsinde frklı klınlıkt dolgulr kullnıyoruz, mesel dudğın dh yumuşk olmsı gerekiyor. Bury uyguldığımız dolgu dh yumuşk m diğerlerine göre birz dh kıs sürüyor ve hepsinin çok önemli ntomik özellikleri vr. Burd temel prensip şu o kişi eğer doğduğund dh büyük, dh dh dolgun bir yn dh iyi bir çeneye ship olsydı nsıl görünürdü, bunu hyl etmek bunu çok iyi bilmek lzım. Burd 3 boyutlu tedvilerin çok önemli olduğunu düşünüyoruz.

3 Boyutlu Dolgu Nedir bu?

Örneğin dudk dolgusunun bir silindir gibi ypılmmsı lzım. Anne krnınd embriyolojik gelişimi sırsınd oluşn çizgilerin dudkt d tmmlnmsı gerekiyor. Biz bunu eros yyı olrk tbir ediyoruz. Gözltınd önemli şeyler vr. Gözltı dolgusu derisi çok ince olduğu için çok hsss ypılmsı gereken bir dolgu ince kıvmd bir dolgu kullnılmsı lzım.

Ynk dolgulrı derisi dh klın olduğu için dh klın dolgu ypılbilir. Kısc çok prtik çözümler vr rtık özellikle bu çözümlerin ynı nd uygulnmsıyl hst çok dh uyumlu çok dh mutlu hle geliyor. Dolgulrın klıcılığı genelde 9 y il 2 buçuk yıl rsınd değişiyor.

Dh uzun zincirli dolgulr dh uzun süre klıyorlr. Bunlrı d kıld tutmkt fyd vr. Hepinize sğlık, güzellik ve mutluluklr diliyorum.

Yorum Yaz