Makyaj Malzemesi Seçimi İçin Tavsiyelerim

Merhb sevgili tkipçilerim bugün sizlere en çok kullndığımız mkyj mlzemelerinin nsıl seçilmesi gerektiği konusund püf noktlrını pylşıcm klem klem ele lck olursk sırsıyl bşlıyorum:

Klemler:  Bugün piysd 3 TL 60 TL’ye kdr klem stılmkt. İyi bir klemin ucun bkın. Yumuşk olduğundn emin olun. İzin verirlerse elinize sürerek deneyin; klem kuru olmmlı. Yumuşk klemler birkç yıl dynbilir.
Sç Kurutm Mkineleri: Birkç istisn dışınd, slınd hepsi ynı görevi gördüğü için çok pr vermenize gerek yok. Hem düşük hem yüksek ısı yrı olduğundn emin olun, yeter. İyi bir sç kurutm mkinesi on yıl kdr dynır.

Şmpun ve Sç Kremleri: Kokusun hyrn klmdığınız y d bir promosyon olmdığı sürece, en ucuz olnlr bile sizin için yeterli olcktır. Sç ürünleri iki yıl dynır.

Ojeler: Mrk bir ojeye bir nd tutulmdıysnız, fzl prlr hrcmnız hiç gerek yok. En kötü oje bile bir yıl dynır.

Güneş Korum Ürünleri: Hem UVA hem de UVB ışınlrın krşı koruduğu belirtilmişse zten hepsi birbirine benzer. Bu ürünler bir yıldn fzl kullnılmmlıdır.

Mskr: Fzl phlı olnlr yönelmeyin, çünkü mskrlrın ömürleri birkç yl sınırlıdır.

Ne zmn tsrruf ypmlı:

Fondötenler: Bütün bir gün boyunc cildinizde kln fondöten önemli ürünler rsınddır. Phlı olnlr dh koly emildiği gibi dh hfif ypıddır ve dolyısıyl, gözenekleri tıkmz, cilde nefes ldırır. İyi bir fondöten bir iki yıl kdr dynır.

Pudrlr: Phlı olnlrı seçin çünkü dh uzun süre dynır. Böylelikle, slınd tsrruf etmiş olursunuz. Gün boyunc cildinizde durcğındn bütçenizin el verdiği en iyi pudryı lın. İyi bir pudr birkç yıl dynbilir.

Sç Kesimi vey Boysı: Sçınızın rengini değiştirmeye krr verir şeniz, ust bir elden geçmeniz gerekir. Dh sonr ufk tefek değişiklikler için herhngi bir kuföre gidebilirsiniz. Sçınızd köklü bir değişiklik yprsnız ve bundn memnun klırsnız, bir vesiklık resminizi çektirerek bir sonrki uygulm için hzır bulun durbilirsiniz.

Rujlr: Son derece seksi bir renk bulduğunuzd, müsriflik ypmnın tm zmnı. Aynı zmnd, ucuz rujlr hem kr hem de bulşır. Mt rujlr uzun süre dynır nck kuru bir görüntü verebilirler. Uçuk renkli ve prlk olnlr ise nck kıs bir süre dynbilir. İyi bir rujun ortlm ömrü sdece bir yıldır.

Göz Frlrı: Ucuz göz frlrı tebeşir gibi bir görüntü verir ve çbuk uçr. Kliteli bir göz frı ise dokunduğunuz zmn ipeksi ve kremsi bir ypıd olmlıdır. Bu frlr hem dh yumuşk bir şekilde uygulnbilir hem de dh klıcıdır. Bir göz frının ömrü bir yıldır.

Göz Kremleri: Prnızı cımdn hrcmnız gereken ürünlerden biridir. Göz ltı bölgenizin yğlı klmsını istemezsiniz değil mi?

C Vitminli Kremler: C vitminli kremlerin üretimi epey mliyetli olduğundn ucuzunun hiçbir işe yrmycğını bilmelisiniz.

< href="http://www.3kmod.com/guzellik/mkyj-mlzemesi-secimi-icin-tvsiyelerim/ttchment/m" rel="ttchment wp-tt-31490">

Yorum Yaz