Oprah Winfrey’den yaz zayıflama diyeti

Oprah Winfrey’den yaz zayıflama diyeti

OPRAH’IN KÜÇÜK ZEVKİ
Khrmnımız Oprh Winfrey dünynın en zeki ve en zengin kdınlrındn biri; fkt onun bile bzı bsit zevkleri vr. Hytındki şeyler iyice ısındığınd donmyı seviyor. “En büyük zevklerimden biri çubukt buzlu şekerdir. Anneniz ne zmn çılgın dönüp sizi eve çğırs elinde bir buzlu şekeri olmz; oys bir buzlu şekeri olmlıydı. Bu her şeyi dh iyi ypcktır,” diyor Oprh.

İşte oprhın diyeti:

Khvltı
1 dilim kepekli ekmek
1 ttlı kşığı kdr çilek reçeli
1-2 tne sltlık
1 tne meyve

Öğle
1 dilim tm buğdy ekmek
Hşlnmış et
Domtes
1 kse yoğurt

Akşm
1 dilim kızrtılmış ekmek
Büyük kse z yğlı slt
1 su brdğı kdr yrn

PFEIFFER’İN EĞİLİMİ
“Çlışmıyorken normlden dh fzl hile yprım,” diyor efsnevi ekrn güzeli Pfeiffer. Kocsıyl eğlenceye gittiği ile ilgili bir fikir yürütmeden önce, Pfeiffer, günlük eğlencelerinin birz frklı olduğunu söylüyor.
“Benim için Meksik yemeği büyük bir şeydir. Ksedeki bütün cipsleri yerim, sonr bir tne dh ve bir tne dh yiyebilirim. Kendimi durdurmm.”

Kızrmış yiyecekler. Four Sesons Oteldeki khvltısın ve yüzündeki kusursuzluğ bkınc bir yln mkinesi çğırmk isteyebilirsiniz.

“Elbette bunu her gün ypmzsınız fkt kendinize birz r vermelisiniz.” Çubuklu pntolonlu ve ipek kolsuz bluzunun içerisindeki o zrif srışın böyle diyor. Evet, kırkı geçerken kollrını bu şekilde çmnın onun için bir hk olduğunu düşünüyor.

“Kdınlr bunu kendilerine ypıyor. Aslınd erkeklerin kdınlrdn böyle bir şey ypmlrını istediklerini düşünmüyorum (yetersiz beslenme kemikli bir vücut ve bütün bu plstik cerrhi meliytlrı.) Neden kendimize bunu ypıyoruz ki? Genç kdınlrın şmlrı gereken bir sorun bu. Ve bu trend hiç de kybolck gibi değil.”
Çok stresli olduğund Pfeiffer sokklr çıkıyor: “Eskiden bir koşucuydum (uzun mesfe) m şimdi sdece birkç Sprint ypıyorum ve yürüyüşe çıkıyorum.

[cption id="ttchment_34672" lign="lignnone" width="300"]< href="http://www.3kmod.com/guzellik/oprh-winfreyden-yz-zyiflm-diyeti/ttchment/oprh-winfrey-jpg" rel="ttchment wp-tt-34672"> Oprh Winfrey’den yz zyıflm diyeti[/cption]

Yorum Yaz