Bambi babet modelleri

Bu yaz çok ama çok renkli geçecek. Bambi babet modelleri yılında o kadar renkli ve sevimli ki eminim bir çoğumuz yine bu yılda bambi mağazalarından çıkamayacağız.

Yazın bayanların en çok giymeyi tercih ettiği ayakkabılar babet modelleri. Yaz için çok rahatlıkları ve daha serin kullanım sundukları için en çok babetleri tercih ediyoruz. Ama babetlere bu kadar çok rağbet ediyor olmamızın asıl sebebi uygun fiyatları ve geniş renk seçenekleri.

Yazın cıvıl cıvıl, desen desen elbiseler ve kıyafetler ile en rahat kombini babetler sayesinde oluşturuyoruz. Her ne kadar bazı erkekler “paytak paytak yürüyüp komik görünüyorsunuz” dese de, biz bayanların babetlerden vazgeçmeye hiç niyetimiz yok.

Bambi babet fiyonklu babet modellerini bu sezon çok daha sevimli hale getirmiş. Kocaman ve kıvrım kıvrım fiyonklar ayaklarımızı hediye paketi gibi sevimli gösterecek bu sene. Malum fiyonk modası da aldı başını gitti geçen yıldan beri. Fiyonk tokalar, fiyonk takılar ve kocaman fiyonklara sahip rengarenk babetler ile oluşturulacak bir kombin ne kadar da sevimli olur bir düşünün.

Sezonun en şık babetleri ise şüphesiz metal detaylı babet modelleri. Bu modellerde de benim gördüğüm kadarı ile en fazla renk seçeneğini yine Bambi babet modelleri arasında yer alıyor. Parmak uçlarını tamamen kaplayan metal detaylar her renk ile de oldukça şık görünüyor. Metal detaylı bir portföy ve bu yeni sezon babetler bir arada kullanıldığında bütün bir şıklık yakalamak mümkün.

Bambi yazlık babet modelleri arasında farklı modelleri de bulabilirsiniz. Rugan görünümlü erkek ayakkabı modellerini andıran modeller bu sezon çok moda. Bambi de bu modellerin farklı renklerini bulabilirsiniz. Bu modeller bahar ayları için oldukça uygun babetler.

Ayrıca zımba detaylı modelleri de bambi babetleri arasında rahatlıkla görebilirsiniz.

Ve en farklı model, fare babetler :) Ayaklarınız sevimli bir fareye dönüşecek bambinin yeni model babetleri ile. Renk renk, bıyıklı, sevimli fareler ile dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz. Fotoğraflardan çok şeker görünüyorlar, mutlaka denemek lazım. Kocaman tokalar, renkli pantolonlar ile bu fare babetleri bir arada görmek gerek.

Bambi babet modelleri ResimleriYorum Yaz