YENİ SEZON MATERYALİ HASIR

M Kurumuş çeşitli bitki saplarından, saz gövdelerinden örülerek oluşturulan dekoratif malzemeye ‘hasır’ adı verilmektedir. El işçiliği ile hasırdan birçok dekoratif ürün ve eşya yapılmaktadır. Türk tarihinin en eski dönemlerinden bugüne hasır sıklıkla kullanılan doğal malzemelerden biridir. Modası hiç geçmeyen stillerden biri de Afrika ile özdeşleşen safari etkisi. Ancak bu yıl biraz daha lüks, biraz daha cazibeli ve egzotik yüzüyle karşımızda. Afrika topraklarından doğan safari stili hasır doğal dokular, egzotik renkleriyle ve heyecan verici desenleri ile her dönem tasarımcılara ilham kaynağı oluyor. Bu yıl da popülerliğini yitirmeden devam eden stile birkaç önemli detay eklenmiş. Son yıllarda öne çıkan lüks ve ihtişam safari sitilini de etkisi altına almış gibi.

Ahşap mobilyalar, hasır sepetler, keten ve kenevir dokumalar, jüt kumaşlar, organik malzemeler gerçek Afrika stilinin ana unsurlarıdır. Hasır malzeme ile harmanlanan stiller el değmemiş bitki örtüsünün etkisini yansıtmaktadır. Gerçek buz pisti ile görsel şov Optimum Outlet Alışveriş Merkezi içerisinde yer olan Anadolu Yakası’nın ilk ve tek gerçek buz pateni pisti olan Buzluk, haftanın her günü büyük küçük herkese öğrenme ve eğlenme imkanı sunuyor Pistte dönem dönem yer alan yabancı gösteri gruplarının puz pateni gösterilerinin yanı sıra, Türkiye şampiyonlarının gösterileri ve buz hokeyi maçları ile muhteşem görsel şovlar sunuluyor. Çocuklara her hafta sonu yeni bir eğlence Düzenlediği eğlenceli etkinliklerle alışverişi şenliğe dönüştüren Optimum Outlet Alışveriş Merkezi, sadece yetişkinlerin değil, çocukların da ilk tercihi olmaya devam ediyor. Rengarenk ve fonksiyonel oyun grupları ile Optimum Çocuk Kulübü’nde çocuklar oyun alanlarında oynarken aileler güvenle alışveriş yapıyor. Optimum Outlet, ziyaretçilerine sunduğu leziz tatlar ve eğlenceli etkinliklerle yıl boyunca alışveriş keyfini doruklarda yaşatıyor. Restoran ve yeme içme alanında Anadolu Yakası’nın en büyük marka karmasına sahip alışveriş merkezi olan Optimum Outlet, yeni açılan mekan alternatifleriyle de ziyaretçilerinin yıl boyunca lezzet adresi olmaya devam ediyor.

YENİ SEZON MATERYALİ HASIR Resimleri
YENİ SEZON MATERYALİ HASIR_14.jpgYENİ SEZON MATERYALİ HASIR_6.jpgYENİ SEZON MATERYALİ HASIR_4.jpgYENİ SEZON MATERYALİ HASIR_33.jpgYENİ SEZON MATERYALİ HASIR_7.jpgYENİ SEZON MATERYALİ HASIR_26.jpgYENİ SEZON MATERYALİ HASIR_15.jpgYENİ SEZON MATERYALİ HASIR_9.jpgYENİ SEZON MATERYALİ HASIR_11.jpg

Yorum Yaz