Vücut Şekillendirmede Son Noka: “SCULPSURE”

25 dakika gibi kısa bir sürede fazla yağlarınızdan kurtulabilirsiniz desek ne düşünürsünüz? Eminiz içinizden “imkansız” veya “hayal” kelimeleri geçer! Oysa ki, yepyeni bir cihazla artık bu hayal gerçeğe dönüşebiliyor. Türkiye’de çok fazla merkezde olmayan SculpSure cihazının meziyetlerini Avşar Klinik’te hastalarına uygulayan Dr. Dilek Avşar’dan dinledik. Yaz aylarına girdiğimiz şu günlerde, kadın-erkek herkesin ortak derdi olan bölgesel yağlardan kurtulmanın artık çok daha zahmetsiz ve kolay olduğunu farkettik. Estetik Cerrahideki son teknolojiyi yakından takip eden Avşar Estetik; ameliyatsız, anestezisiz bir yöntemi ayağımıza kadar getirmiş bile. FDA onaylı SculpSure cihazı sadece lazer ışınıyla, 25 dakika içinde karın, bel ve basen çevresindeki yağların ciddi oranda azalmasını sağlıyor. Diğer yöntemlere göre çok daha kolay, ağrısız ve pratik olan bu yöntemi gelin yakından tanıyalım. SculpSure: Vücut Şekillendirmede Son Nokta… SculpSure karın ve bel çevresinin ameliyatsız lipolizinde FDA onayına sahip dünyanın ilk ve tek non-invaziv lazer lipoliz cihazıdır. 1060 nanometre dalgaboyunun adipoz dokular tarafından yoğun absorpsiyonu dermisteki minimal absorpsiyon ile birleştiğinde, 25 dakikada SculpSure ile mükemmel sonuçlar elde ediliyor. İlk sonuçlar 6 hafta sonra görülüyor, optimum sonuç 12 hafta sonra ortaya çıkıyor.

Avantajları: Adipoz dokuların yapısının bozulması için gerekli olan 42 C°-47 C° optimum ısı sağlıyor. İnatçı yağ oranında % 25 azalma sağlıyor. 25 dakika kısa uygulama süresi var. Çevre dokuya zarar vermiyor. Hasta konforu için kontak soğutması var. Etkin sonuç için tescilli enerji modülasyonunu sahip. Tüm vücut ve cilt tiplerinde (cilt tipi I-VI) uygulanabiliyor. Özel geliştirilmiş vakumsuz, kolay yerleşen aplikatör tasarıma sahip. Eller serbest uygulama kolaylığı var. Kolay ve güvenli bağlantı sistemi var. Ameliyatla lipolize kıyasla düşük maliyetli uygulama imkanı bulunuyor. Sonrasında kısa iyileşme süresi var. Uygulama sonrası korse vs. gibi özel bakım gerektirmiyor. Neden SculpSure? Çünkü SculpSure ile vücuttaki inatçı yağlardan ameliyata gerek kalmadan son derece pratik bir yöntemle sadece 25 dakikada kurtulmak mümkün oluyor.

Ameliyatla tedaviye kıyasla çok daha ekonomik olması, hiçbir iyileşme süresi gerektirmemesi (hasta sosyal yaşamına hemen dönebilmekte), acısız, konforlu ve son derece güvenli bir uygulama olması tercih sebebi. Ameliyatla lazer lipoliz sonrası oluşan morluk, ödem vs. gibi problemler oluşmuyor. Yine ameliyatla lazer lipoliz sonrası minimum 3 hafta giyilmesi gereken korseye gerek kalmıyor. Yüzde 90 hasta memnuniyet oranı ile vücut şekillendirmede en çok tercih edilen sistem. SculpSure uygulama sonrasında yan etki oluşur mu? SculpSure uygulama esnasında ve sonrasında hiçbir yan etki oluşmuyor. FDA onayına sahip son derece güvenli bir sistem. Klinik olarak 100’ün üzerinde hastaya test edilmiş. SculpSure ağrılı bir uygulama mı? Uygulama esnasında ve sonrasında hiçbir acı,ağrı hissedilmediğinden lokal veya genel anestezi uygulanmıyor.

Hasta konforu için kompakt soğutma sistemine sahip. SculpSure kimlere uygulanabilir? SculpSure kadın-erkek tüm yaş gruplarına, tüm vücut ve cilt tiplerine (cilt tipi I-VI) ,tüm mevsimlerde uygulanabiliyor. SculpSure kaç seans uygulanıyor? Tek bir seans uygulama yeterli. Nadiren inatçı yağ oranının çok fazla olduğu durumlarda 2. veya 3. seans gerekebiliyor. SculpSure sonuçları ne zaman gözleniyor? Uygulamadan 6 hafta sonra hızla değişim gözlemleniyor. Kıyafetlerin bollaştığı fark ediliyor.Optimum sonuç 12 hafta sonra ortaya çıkıyor. SculpSure uygulama sonrasında herhangi bir bakım gerekiyor mu? Hiçbir özel bakım gerektirmiyor. Korse giyilmesine gerek yok.Parçalanmış yağın vücuttan atılımının hızlandırılması için bol su içilmesi ve yürüyüş tavsiye ediliyor. SculpSure uygulama süresi ne kadar? Sadece 25 dakikada inatçı yağ oranında % 25 azalma sunan tek sistemdir.

Vücut Şekillendirmede Son Noka: “SCULPSURE”_10.jpgVücut Şekillendirmede Son Noka: “SCULPSURE”_8.jpgVücut Şekillendirmede Son Noka: “SCULPSURE”_30.jpg

Yorum Yaz