Vücut Şekillendirmede Son Noka: “SCULPSURE”

25 dkik gibi kıs bir sürede fzl yğlrınızdn kurtulbilirsiniz desek ne düşünürsünüz? Eminiz içinizden “imknsız” vey “hyl” kelimeleri geçer! Oys ki, yepyeni bir cihzl rtık bu hyl gerçeğe dönüşebiliyor. Türkiye’de çok fzl merkezde olmyn SculpSure cihzının meziyetlerini Avşr Klinik’te hstlrın uygulyn Dr. Dilek Avşr’dn dinledik. Yz ylrın girdiğimiz şu günlerde, kdın-erkek herkesin ortk derdi oln bölgesel yğlrdn kurtulmnın rtık çok dh zhmetsiz ve koly olduğunu frkettik. Estetik Cerrhideki son teknolojiyi ykındn tkip eden Avşr Estetik; meliytsız, nestezisiz bir yöntemi yğımız kdr getirmiş bile. FDA onylı SculpSure cihzı sdece lzer ışınıyl, 25 dkik içinde krın, bel ve bsen çevresindeki yğlrın ciddi ornd zlmsını sğlıyor. Diğer yöntemlere göre çok dh koly, ğrısız ve prtik oln bu yöntemi gelin ykındn tnıylım. SculpSure: Vücut Şekillendirmede Son Nokt… SculpSure krın ve bel çevresinin meliytsız lipolizinde FDA onyın ship dünynın ilk ve tek non-invziv lzer lipoliz cihzıdır. 1060 nnometre dlgboyunun dipoz dokulr trfındn yoğun bsorpsiyonu dermisteki miniml bsorpsiyon ile birleştiğinde, 25 dkikd SculpSure ile mükemmel sonuçlr elde ediliyor. İlk sonuçlr 6 hft sonr görülüyor, optimum sonuç 12 hft sonr orty çıkıyor.

Avntjlrı: Adipoz dokulrın ypısının bozulmsı için gerekli oln 42 C°-47 C° optimum ısı sğlıyor. İntçı yğ ornınd % 25 zlm sğlıyor. 25 dkik kıs uygulm süresi vr. Çevre dokuy zrr vermiyor. Hst konforu için kontk soğutmsı vr. Etkin sonuç için tescilli enerji modülsyonunu ship. Tüm vücut ve cilt tiplerinde (cilt tipi I-VI) uygulnbiliyor. Özel geliştirilmiş vkumsuz, koly yerleşen pliktör tsrım ship. Eller serbest uygulm kolylığı vr. Koly ve güvenli bğlntı sistemi vr. Ameliytl lipolize kıysl düşük mliyetli uygulm imknı bulunuyor. Sonrsınd kıs iyileşme süresi vr. Uygulm sonrsı korse vs. gibi özel bkım gerektirmiyor. Neden SculpSure? Çünkü SculpSure ile vücuttki intçı yğlrdn meliyt gerek klmdn son derece prtik bir yöntemle sdece 25 dkikd kurtulmk mümkün oluyor.

Ameliytl tedviye kıysl çok dh ekonomik olmsı, hiçbir iyileşme süresi gerektirmemesi (hst sosyl yşmın hemen dönebilmekte), cısız, konforlu ve son derece güvenli bir uygulm olmsı tercih sebebi. Ameliytl lzer lipoliz sonrsı oluşn morluk, ödem vs. gibi problemler oluşmuyor. Yine meliytl lzer lipoliz sonrsı minimum 3 hft giyilmesi gereken korseye gerek klmıyor. Yüzde 90 hst memnuniyet ornı ile vücut şekillendirmede en çok tercih edilen sistem. SculpSure uygulm sonrsınd yn etki oluşur mu? SculpSure uygulm esnsınd ve sonrsınd hiçbir yn etki oluşmuyor. FDA onyın ship son derece güvenli bir sistem. Klinik olrk 100’ün üzerinde hsty test edilmiş. SculpSure ğrılı bir uygulm mı? Uygulm esnsınd ve sonrsınd hiçbir cı,ğrı hissedilmediğinden lokl vey genel nestezi uygulnmıyor.

Hst konforu için kompkt soğutm sistemine ship. SculpSure kimlere uygulnbilir? SculpSure kdın-erkek tüm yş gruplrın, tüm vücut ve cilt tiplerine (cilt tipi I-VI) ,tüm mevsimlerde uygulnbiliyor. SculpSure kç sens uygulnıyor? Tek bir sens uygulm yeterli. Ndiren intçı yğ ornının çok fzl olduğu durumlrd 2. vey 3. sens gerekebiliyor. SculpSure sonuçlrı ne zmn gözleniyor? Uygulmdn 6 hft sonr hızl değişim gözlemleniyor. Kıyfetlerin bollştığı frk ediliyor.Optimum sonuç 12 hft sonr orty çıkıyor. SculpSure uygulm sonrsınd herhngi bir bkım gerekiyor mu? Hiçbir özel bkım gerektirmiyor. Korse giyilmesine gerek yok.Prçlnmış yğın vücuttn tılımının hızlndırılmsı için bol su içilmesi ve yürüyüş tvsiye ediliyor. SculpSure uygulm süresi ne kdr? Sdece 25 dkikd intçı yğ ornınd % 25 zlm sunn tek sistemdir.

Yorum Yaz