Siyah çanta modelleri

Her kıyafet ile ve her tarz ile uyum sağlayan, gerek spor gerek spor modellere çok yakışan siyah çanta modelleri yaz kış demeden favori olmaya devam ediyor. Yaza çok daha uygun olduğu düşünülen rengarenk çantalara inat siyah çantalar yaz sezonunda vitrinlerde olacak gibi görünüyor.

Bu sezonda siyah çanta modellerinin en dikkat çeken parçalarından biri metal işlemeler. Metal detaylar hem daha feminen bir görüntüye hem de daha maskülen bir havaya girmenize yardımcı olarak en çok siyah çantalara yakışıyor. Geçen sene birden bire patlama yaratarak hemen hemen her kadının edindiği minik kitap tipli çantalarda bu yıl metal işlemeler ile farklılık yaratılmış.

Rahatlığını düşünen erkeklerin son yıllarda olduğu gibi el çantası merakları artarak devam etmekte. Renkli modellerden fazla hoşlanmayan erkekler daha çok siyah erkek çantalarını tercih ediyor. Omuzdan asmalı, elde tutmalı, büyük küçük bir çok seçenek ile erkek çanta modelleri arasında siyah modeller daha çok rağbet görüyor.

Erkeklerin bakımlı ve şık olmaya dair merakları arttıkça erkek çanta modellerinin sayısı da artacak gibi görünüyor.

Bayan çanta modelleri arasında ele takılıp adeta aksesuar özelliğini ikiye katlayan siyah çantalar zarifliği ile göz doldururken günlük hayatta da her an rahat bir kullanım sağlıyor. Seçici, titiz ve alımlı olmayı seven hanımların daha çok tercih ettiği tasarım çantalar arasında da bu modeller en şık siyah çanta modelleri arasında, tezgahlar ve mağazalardaki yerini alıyor.

Çantalar kişiliğinizi de ele veren önemli bir aksesuardır.

Şayet özgün bir kadın ise, siyah ve kısa saplı modeller tamda size göre. Elinizde tutacağınız kutu şeklindeki minik siyah çantalardan mutlaka bir kaç tane edinmelisiniz. Siyah çanta seven ve detaylardan da hoşlanan bayanlar için ise metal işlemeli modeller oldukça kullanışlı. Rahatlığına düşkün hanımlar için ise büyük siyah çantalar hayat kurtarıcı. Hem iş kadınlarına hem de farklı görünmeyi seven, kendine özgü bir tarza sahip hanımların tercih edeceği modeller arasında ise tek koldan asılan uzun saplı siyah çantalar mutlaka çanta dolaplarında olması gereken çanta modelleri arasında yer alıyor.

Siyah çanta modelleri ResimleriYorum Yaz