Tek omuzlu gelinlik modeli

Günümüzde gelinlik modelleri aldı başını gidiyor diyebiliriz. Genç kızlarımızın rüyalarını süsleyen gelinlikler her yıl daha bir güzel tasarımları ile gelin adaylarımıza sunuluyor. Gelinlik satış mağazalarında veya moda evlerinde artık istediğiniz model de çeşit fazlası gelinlikleri çok rahat bulabiliyorsunuz.

Bu yıl gelinlik koleksiyonlarında muhteşem tasarımlar var. İstediğiniz tarz ve model de zevkinize uygun bir gelinlik tasarımını seçmekte hiç zorlanmayacaksınız. Trend gelinlik tasarımlarından birisi de tek omuz gelinlik modeli bu sezon çok moda olacak. Tek omuzlu gelinlik modelleri son derece zarif ve modern görünümü ile sizleri hayran bırakacak cinsten.

Yeni sezonda tek omuzlu gelinlik modelleri gelin adaylarının model seçiminde tercihleri arasında ilk sıralarda olacak gibi gözüküyor. Bu tasarım gelinliklerde çok fazla dikkatleri çeken tek omuz gelinlik modelleri var. Tasarımlar arasında ilk göze çarpan üst kısmı tek omuz olup belden aşağısı  kabarık etekten oluşan adına prenses model de dediğimiz tasarım çok dikkat çekmekte.

Tek omuzlu gelinlik modelleri bir omuzun açıkta kalması ile tasarlanan modeldir.Tek omuz gelinlik modeller ile çok çekici ve zarif görünebilirsiniz. Tek omuz üzerine işlemeler , dantel , pul ve taş süslemelerle işlemelerin yapılmasıyla birlikte sizin için çok önem taşıyan gelinliğiniz daha da gösterişli olacaktır. Düğününüzde en güzel gecenizde tüm gözler sizin üzerinizde olacak uzun bir süre de hafızalardan silinmeyeceksiniz deriz.

Tek omuz  gelinlikler balık etek dediğimiz gelinlik tasarımlarda da çok fazla kullanılmaktadır. Bizlerde tek omuz balık etek gelinlik modellerini çok beğenmekteyiz. Özellikle vücut hatlarına güvenen gelin adaylarına çok yakışacağını düşünmekteyiz. Çünkü dar ve vücudu saran bir model olduğu için fiziğimizdeki hatalı bölgeleri çok kapatmayacaktır. Bu hususa dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

Sizinde yaklaşan bir düğün tarihiniz varsa ve hala bir gelinlik modeli seçemediyseniz. Hiç vakit kaybetmeden tek omuz gelinlik modellerine mutlaka bakmalısınız. Düğününüz de gecenin yıldızı siz olmalısınız.Hayallerinizi süsleyen en güzel gecenizi en güzel şekilde yaşamalısınız.

Tek omuzlu gelinlik modeli ResimleriYorum Yaz