Yatak örtüsü modelleri

Ev hanımları modayı sadece kıyafetler üzerine takip etmezler. Ev dekorasyonundan, mutfak, oturma odası, ve hatta yatak örtüsü modellerine kadar sıkça takip ederler. Genç bayanlar daha çok bu dönemi evlilik arifesinde yaparlar. Yani her genç bayan bu modelleri takip etmese de birçok ev hanımı yatak örtüsü takımlarını takip ederler. Biz de bu yazıda sürekli gördüğümüz modellerin dışına çıkıp, biraz ev dekorasyonuna yönelelim dedim. Bayanların en sık takıldıkları bir modeli seçmeliydik. Sanırım seçtik de… Yatak örtüsümodelleri ayrıcalıklı olan renkler ve desenli butiklerle markaların reyonlarında sizleri bekliyor. Kıyafet, etek, elbise seçimlerinizde olduğu gibi, seçimi yapacağınız yatak örtü modelleri arasından da belirli kriterlerde seçim yapmanızı öneriyoruz.

Az önce söylediğim gibi; modanın bir diğer yüzü dekorasyon ve ev eşyalarının uyumudur. Bu aynı kombin bir tasarım oluşturmaya benzer. Bu sebeple siz de yatağınıza uygun olan yatak örtüsü takımları arasından seçimi yapmaya gayret edin. Ünlü markaların bizler için sunduğu bu modeller, daha çok geçen sezonda tercih edilen tasarımlar oluyor. Aslında yatak örtüsü seçimleri de bir moda gibi günceldir. Her sezon ayrı renkler, şık desenler ön planda tutulması gerekir. Tabi biz alışverişlerimizi mahalle arasındaki esnaf dükkanlardan dahi yaptığımız için yatak örtüleri arasından doğru bir seçim yapamıyoruz. İşte doğru bir seçimi yapabilmeniz için sizlere birkaç tavsiyede bulunacağım. Aynı şekilde renk ve model olarak sizlere aktardığım tasarımlar,sezonunda en sık tercih edilen yatak örtüsü modelleri arasındadır.

Renk seçimi odanızın duvar rengiyle uyumlu, yada yatağınızın başlık takımlarıyla uyumlu renklerden oluşmalıdır.modasında her renk tabi ki aynıdır. Ancak bu renkler arasında uyum sağlamak, çoğu zaman yanıltıcı olabilir. Eğer beyaz ve açık renk tonlarıyla oluşturulan bir yatağa sahipseniz, yatak örtüleri arasından lacivert ve üzeri çiçek desenli tasarımları tercih edin. Yatak örtüsü resimlerinde de göreceğiniz gibi burada lacivert tonlarla oluşturulan kare desenli modelleri gözden geçirmelisiniz. Resimlere baktığınız zaman, içten bir ah çekebilirsiniz. O yüzden çok detaya takılmadan bu takımları göz önünde bulundurun. yatak örtü takımları ilgi çekici renkleriyle birçok markanın mağazalarında sunuluyor.

Ülkemizde de işini başarılı bir şekilde gerçekleştiren markalarımız var. Ben öyle bir markayı beğeniyorum ki, her sezon oluşturduğu tasarımları son derece iddialı görünüyor. Taç yatak örtüsü koleksiyonuna göz atmanızı tavsiye edebilirim. Marka kaliteli ve ideal olan her butiği bayanlar için hazırlıyor. Seçimi yapmadan önce, alışverişinizi yapmasanız dahi, markanın özel olarak hazırlamış olduğu yatak örtülerine göz atmalısınız.

Yatak örtüsü modelleri ResimleriYorum Yaz