Yatak örtüsü modelleri

Ev hnımlrı modyı sdece kıyfetler üzerine tkip etmezler. Ev dekorsyonundn, mutfk, oturm odsı, ve htt ytk örtüsü modellerine kdr sıkç tkip ederler. Genç bynlr dh çok bu dönemi evlilik rifesinde yprlr. Yni her genç byn bu modelleri tkip etmese de birçok ev hnımı ytk örtüsü tkımlrını tkip ederler. Biz de bu yzıd sürekli gördüğümüz modellerin dışın çıkıp, birz ev dekorsyonun yönelelim dedim. Bynlrın en sık tkıldıklrı bir modeli seçmeliydik. Snırım seçtik de… Ytk örtüsümodelleri yrıclıklı oln renkler ve desenli butiklerle mrklrın reyonlrınd sizleri bekliyor. Kıyfet, etek, elbise seçimlerinizde olduğu gibi, seçimi ypcğınız ytk örtü modelleri rsındn d belirli kriterlerde seçim ypmnızı öneriyoruz.

Az önce söylediğim gibi; modnın bir diğer yüzü dekorsyon ve ev eşylrının uyumudur. Bu ynı kombin bir tsrım oluşturmy benzer. Bu sebeple siz de ytğınız uygun oln ytk örtüsü tkımlrı rsındn seçimi ypmy gyret edin. Ünlü mrklrın bizler için sunduğu bu modeller, dh çok geçen sezond tercih edilen tsrımlr oluyor. Aslınd ytk örtüsü seçimleri de bir mod gibi günceldir. Her sezon yrı renkler, şık desenler ön plnd tutulmsı gerekir. Tbi biz lışverişlerimizi mhlle rsındki esnf dükknlrdn dhi yptığımız için ytk örtüleri rsındn doğru bir seçim ypmıyoruz. İşte doğru bir seçimi ypbilmeniz için sizlere birkç tvsiyede buluncğım. Aynı şekilde renk ve model olrk sizlere ktrdığım tsrımlr,sezonund en sık tercih edilen ytk örtüsü modelleri rsınddır.

Renk seçimi odnızın duvr rengiyle uyumlu, yd ytğınızın bşlık tkımlrıyl uyumlu renklerden oluşmlıdır.modsınd her renk tbi ki ynıdır. Anck bu renkler rsınd uyum sğlmk, çoğu zmn ynıltıcı olbilir. Eğer beyz ve çık renk tonlrıyl oluşturuln bir ytğ shipseniz, ytk örtüleri rsındn lcivert ve üzeri çiçek desenli tsrımlrı tercih edin. Ytk örtüsü resimlerinde de göreceğiniz gibi burd lcivert tonlrl oluşturuln kre desenli modelleri gözden geçirmelisiniz. Resimlere bktığınız zmn, içten bir h çekebilirsiniz. O yüzden çok dety tkılmdn bu tkımlrı göz önünde bulundurun. ytk örtü tkımlrı ilgi çekici renkleriyle birçok mrknın mğzlrınd sunuluyor.

Ülkemizde de işini bşrılı bir şekilde gerçekleştiren mrklrımız vr. Ben öyle bir mrkyı beğeniyorum ki, her sezon oluşturduğu tsrımlrı son derece iddilı görünüyor. Tç ytk örtüsü koleksiyonun göz tmnızı tvsiye edebilirim. Mrk kliteli ve idel oln her butiği bynlr için hzırlıyor. Seçimi ypmdn önce, lışverişinizi ypmsnız dhi, mrknın özel olrk hzırlmış olduğu ytk örtülerine göz tmlısınız.

[gllery columns="2" ids="7139,7140,7141,7143,7145,7146,7147,7148,7149,7150,7151,7152,7153,7154,7155,7156,7158,7161,7164,7167,7170,7174,7177,7180,7182" size="lrge"]

Yorum Yaz