Pierre Cardin Ayakkabı Modelleri

Pierre Crdin ykkbı modelleri 2021

Özgün ve etkiliyeci tsrımlrıyl 1950 yılınd ilk Frns d bşlyn bu sektör de mod öncüsü bir mrk olrk krşımız çıkmkt Pierre Crdin mrksı Dünynın hemen her yerinde olduğu gibi ülkemizde de bu mrkyı tnımyn pek yok gibidir. Pieerre Crdin ykkbı tsrımlrınd spor, klsik, topuklu modeller trzınd ürünlerini üretiyor. Sdece kdınlrımız için değil erkekler içinde pek çok ykkbı tsrımını rhtlıkl bulbilirsiniz. Ünlü tsrımcılr trfnd hzırlnn Pierre Crdin ykkbı 2020-2021 koleksiyonunu görmenizi sizlere tvsiye ederim. Ülkemiz de stil shibi kdınlrımız ve erkeklerimiz trfındn çok sıkı tkip edilmektedir. Aykkbı seçerken kullnışlı, konfor ve şıklığı bir rd yklmk isterseniz Pierre Crdin yykkbı tsrımlrı tm size göre diyebiliriz.
[gllery ids="105623,105624,105625,105626,105627,105628"]
Pierre Crdin topuklu ykkbı, moksen, bbet, sndlet gibi ürünlerin ynınd bot ve sneker modelleri de tercihler de ilk sır d yer lıyor. Kdınlrımız için tsrlnn bilekten bğlmlı tek vey çift bntlı modelleri özel geceleriniz için tercih edebilirsiniz. Topuk boylrı d ihtiycınız ve trzınız göre değişmektedir. Dh lçk y d yüksek modeller, dolgu y d sivri topuklrdn oluşn tsrımlrı seçebilirsiniz. Kış mevsimin de Pierre Crdin’in birbirinden güzel bot modelleri ile şıklıktn ödün vermeden ve soğuktn korunbilirsiniz. Rhtlıktn ödün vermek istemeyenler için dh spor modelleri de rhtlıkl bulbilirsiniz. Modsı hiç geçmeyen sneker modelleri de birbirinden etkileyici renklerle mod severlerin dikktini çok fzl çekmektedir. Pierre Crdin, yıllr yyılmış tecrübesi ile stil shibi, kullnışlı ve kolylıkl kombinlenebilen ykkbı tsrımlrını sizler için çok güzel bir koleksiyonu hzırlmıştır.

Dh Önce Sizlere Yyınlnn Mklemiz

Pierre Crdin ykkbı modelleri.

Klsik giyimin öncü mrklrındn Pierre Crdinykkbı modelleri koleksiyonund büyüleyici tsrımlrı bynlr için hzırlmış. Dh çok siyh ve beyz renginin hkim olduğu koleksiyonund, ilgi çekici çok fzl modelle krşılştığımızı söyleyebiliriz. Aynı zmnd resmi bir kuruluşt çlışıyorsnız yd klsik giyimi benimsemiş iseniz, Pierre Crdin ykkbı butiklerini mutlk incelemelisiniz. Biz inceledik ve tsrımlr hyrnlıkl bkıyoruz.

Pierre crdin ykkbılr rsınd dikktimizi çeken ilk tsrımlr yine topuklu ykkbı tsrımlrı oldu. Görsellerde de gördüğünüz beyz rengin üzerine lcivert desenler son derece ilgi çekici görünüyor. Giyeceğiniz siyh yd beyz renkli elbise modelinin ltın uyum sğlyck bu koleksiyonu sepetinize eklemeden geçmeyin. Pierre Crdin ykkbı modelleri tsrımlrınd beyzın dışınd krem rengi tonlr ve toz pembe renkler ilginizi çekebilir. Aslınd butiklerini incelediğiniz zmn dikktinizi çekecek çok fzl tsrımın olduğunu göreceksiniz. Pierre Crdin byn ykkbı tsrımlrı rsındn siz doğru oln rengi modnız göre seçmelisiniz. Giyeceğiniz elbise vey pntolon tsrımın göre uygun bir Pierre Crdin tsrımını seçebilirsiniz.

Mrknın mğzlrınd ykkbının dışınd giyim dın çok fzl tsrım mevcut. Mesel tkım elbise modelleri, hem byn hemde bylr için frklı bir dokuyl işlenmiş. Pierre Crdin ykkbı modelleri seçimini yprken, ynı zmnd elbise ve pntolon tsrımlrın d göz tcksınız.

[gllery columns="2" ids="1557,1558,1559,1560,1561,1562,1563,1564,1565,1566,1567" size="lrge"]

Yorumlar

  1. Gönülay Adalı 16 Mart 2023

Yorum Yaz