Pierre Cardin ayakkabı modelleri 2013

Klasik giyimin öncü markalarından Pierre Cardin 2013 ayakkabı modelleri koleksiyonunda büyüleyici tasarımları bayanlar için hazırlamış. Daha çok siyah ve beyaz renginin hakim olduğu koleksiyonunda, ilgi çekici çok fazla modelle karşılaştığımızı söyleyebiliriz. Aynı zamanda resmi bir kuruluşta çalışıyorsanız yada klasik giyimi benimsemiş iseniz, 2013 Pierre Cardin ayakkabı butiklerini mutlaka incelemelisiniz. Biz inceledik ve tasarımlara hayranlıkla bakıyoruz.

Pierre Cardin ayakkabı modelleri arasında dikkatimizi çeken ilk tasarımlar yine topuklu ayakkabı tasarımları oldu. Görsellerde de gördüğünüz beyaz rengin üzerine lacivert desenler son derece ilgi çekici görünüyor. Giyeceğiniz siyah yada beyaz renkli elbise modelinin altına uyum sağlayacak bu koleksiyonu sepetinize eklemeden geçmeyin. Pierre Cardin ayakkabı modelleri 2013 tasarımlarında beyazın dışında krem rengi tonlar ve toz pembe renkler ilginizi çekebilir. Aslında butiklerini incelediğiniz zaman dikkatinizi çekecek çok fazla tasarımın olduğunu göreceksiniz. Pierre Cardin bayan ayakkabı tasarımları arasından siz doğru olan rengi modanıza göre seçmelisiniz. Giyeceğiniz elbise veya pantolon tasarımına göre uygun bir Pierre Cardin tasarımını seçebilirsiniz.

Markanın mağazalarında ayakkabının dışında giyim adına çok fazla tasarım mevcut. Mesela takım elbise modelleri, hem bayan hemde baylar için farklı bir dokuyla işlenmiş. 2013 Pierre Cardin ayakkabı modelleri seçimini yaparken, aynı zamanda elbise ve pantolon tasarımlarına da göz atacaksınız.

Pierre Cardin ayakkabı modelleri 2013 Photo GalleryYorum Yaz