Erkeklerin Dikkatini Nasıl Çekebilirsiniz?

Kendi Trzınızı Oluşturun

En sonund, büyük bş kldırışlrın rdındn (ynı zmnd perkende stışlrın durkltmsıyl) ülke çpınd bütün büyük lışveriş merkezlerinde, kıyfetlerin etek boylrını, kumşlrını ve dhsını seçme şnsı doğdu. Sonuç? Mükemmel bcklr shipseniz, onlrı göstermekten çekinmeyin! Güzel bir beliniz vrs, onu uzun ve zrif bir döpiyesle vurgulyın. İyi özelliklerinizi kullnın ve “mükemmelolmyn” kısımlrı gizleyin.

Çb Gösterin

En zındn denemeyi, özsygınız, ilenize ve rkdşlrınız borçlusunuz! Her şeyin ötesinde, tüm gün krmkrışık ve düzensiz bir eve y d ofise bkmktn hoşlnmzsınız, öyle değil mi? Görkemli snt eserlerine gerçekten hyrnlık duyup onlrı sevmez misiniz? Güzel bir çiçek rnjmnını? Kendi kendinizin tblosu olun ve kendinizi yeniden yrtın.

Aynnız Güvenmeyi Öğrenin

Pek çoğumuz sdece, bşklrının bize söylediklerine innırız, ynd gördüklerimize değil. Çresizce iltift ryışınd olmmızın ve bşk insnlrın geribildirimlerine (bizim hkkımızdki düşüncelerine/ç.n.) bu kdr bğımlı olmmızın sebebi budur. Gerçek “güzellikler” kendi ynlrın güvenir ve gördükleri her şeyi kbul ederler. Aynd mükemmel sçlr gördüklerinde ise, ship olduklrı “sçlrın güzel olduğu bir gün”ün tdını çıkrırlr. Bu kdınlrı, dün gece yedikleri ttlıdn ldıklrı 900 grmı düşünürken bulmzsıntz.

O Kdr Mütevzı Olmyın

Dışrı çıkıp en iyi hlimizle görünme cesretimiz vrken, denemekte olduğumuzu kbul ettiğimiz snılmsın. Güzellik dın o “ekstr mesfe”yi kt etmek, brtı ve kibirmiş gibi lgılnıyor. Bun ilveten; bzı kdınlr, ynlış bir trzd ilgi çekebilecekleri ihtimlinden endişe duymktdır. Kimsenin dns kldırmdığı kızlrın yeri, sdece duvr kenrlrıdır!

Yşınızı Belli Edecek Şekilde Dvrnmyın vey Giyinmeyin

Kendileriyle görüşme yptığım güzel kdınlrın tümü, ynı özelliğe ship gibi görünüyorlrdı: Yşlnmzlık. Onlrın geçmişlerinin sırrını pylşıyor olmsydım, onlr bir “syı” vermekte çok zorlncktım. Bu kdınlrın kim olduklrını biliyorsunuz: Onlrı bir dergide veyTV’de görürsünüz. Onlrın, sizin yşlrınızd olduklrını bilirsiniz m onlr çok “dh iyi” görünürler.

Onlrın, büyük çplı estetik opersyonlr geçirdikleri sonucun hemen tlmyın. Konu her zmn bu değildir. Kendi “yşlnmz” görünümünüz için ilk dımı nsıl tıyorsunuz? Frklı bir yş nüfusun yönelmiş olbilecek bir dergiyi lın. Her zmn lışveriş ettiklerinizden frklı bir mğzdn vey reyondn lışveriş ypın. Bir kıl hocsı bulun; yeni görünümünüzü oluşturmkt size yrdım etmesi için, trzın her zmn hyrn olduğunuz birini…

Yptığımız neredeyse her şey, görünüme dynır.

Güzellik ryışı, zmn kdr eskidir.

Sevimli bebekler, kuckt dh uzun süre tutulurlr.

Çiçekleri güzellikleri nedeniyle severiz.

Yorum Yaz