Duvak modelleri

sezonunda gelinlik modelleri tasarımları geçtiğimiz sezona göre karşılaştırıldığında tasarımların farkı ortaya çıkıyor. Aynı şekilde duvak modelleri tasarımlarında da farklı bir koleksiyon bayanlara sunulmuş. Geçtiğimiz sezonda aranılan tasarımlardan eser kalmamış diyebilirim. Gelinlik adına hemen her modeli sizler için 3kmoda.com sayfamızda incelemiştik. Ama gelin olacak bayanların, gelinlik kadar zor yaptıkları tercihlerden olan duvak modelleri tercihleri için için ünlü gelinlik markalarının tasarımlarını incelemeye koyulduk. Yeni gelin olan bayanlar, düğün telaşı, gelinlik telaşı, ayakkabı telaşı derken, duvak modelleri arasından doğru seçim yapamıyorlar. Ben biraz bu konuda doğru bir kararı vermeniz için birkaç detayı sizlerle paylaşmak istiyorum. Bunun yanında araştırdığım markaların duvak fiyatları hakkında da bilgi vermek istiyorum.

Duvak seçimlerinde en önemli detaylardan birisi, yüz şeklinize göre doğru kararı vermektir. Alacağınız duvak modelini tabi ki giyeceğiniz gelinlik ile beraber uyum haline getirmenizde fayda var. Ancak bambaşka bir duvak koleksiyonundan da seçim yapabilirsiniz. Mesela uzun bir yüz tipine sahipseniz, uzun duvak modelleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Böylelikle uzun olan yüzünüz için ideal bir tasarımı seçmiş olacaksınız. Bunun yanında kendi modanızı açığa çıkaracak tasarımlar arasından da seçim yapmanız mümkün. Sadece yüz şeklinize göre de değil, seçimi yapacağınız markanın koleksiyonlarında göre de tercihinizi tamamlayabilirsiniz. Kısa duvak modelleri sezonunda sıkça tercih edilen butikler arasında diyebilirim. Seçimi bu duvak tasarımlarından da yapabilirsiniz. Unutmayın belirli kriterleri göz önünde bulundurarak doğru kararları vermeye özen gösterin. Yüz şekliniz, giyeceğiniz gelinlik, saç şeklinize göre dahi doğru kararları vermelisiniz. Dantel duvak modelleri de son derece şık görünen tasarımlar arasında bu butikleri de kendi kriterlerinize göre seçebilirsiniz. Marka kataloglarında kendinizi kaybedeceğiniz çok fazla tasarım var. İşlemeli duvak modelleri tasarımlarının ön planda olduğu kataloglara çok fazla aldanış etmeyin. Siz daha çok kendi modanızı açığa çıkarmak için, butikleri canlı olarak denemelisiniz. Ancak bu şekilde hayal ederek doğru bir kararı vermiş olursunuz.

Daha çok Pronovias gibi ünlü gelinlik markalarının tasarımları son derece şık görünüyor. Seçimi bu tür markalar arasından yapabilirsiniz. Duvak fiyatları biraz tuzlu olsa da, kaliteyi arayan bayanlar, bunu göz önünde bulundurmaz. Ama yine de uygun fiyat aralıklarından yararlanmak istiyorsanız, duvak modelleri seçimlerinizi yerli gelinlik mağazalarından yapabilirsiniz. Gelin şimdi sizler için seçtiğimiz bu modellere şöyle bir göz atalım.

Duvak modelleri ResimleriYorum Yaz