Duvak modelleri

sezonund gelinlik modelleri tsrımlrı geçtiğimiz sezon göre krşılştırıldığınd tsrımlrın frkı orty çıkıyor. Aynı şekilde duvk modelleri tsrımlrınd d frklı bir koleksiyon bynlr sunulmuş. Geçtiğimiz sezond rnıln tsrımlrdn eser klmmış diyebilirim. Gelinlik dın hemen her modeli sizler için 3kmod.com syfmızd incelemiştik. Am gelin olck bynlrın, gelinlik kdr zor yptıklrı tercihlerden oln duvk modelleri tercihleri için için ünlü gelinlik mrklrının tsrımlrını incelemeye koyulduk. Yeni gelin oln bynlr, düğün telşı, gelinlik telşı, ykkbı telşı derken, duvk modelleri rsındn doğru seçim ypmıyorlr. Ben birz bu konud doğru bir krrı vermeniz için birkç detyı sizlerle pylşmk istiyorum. Bunun ynınd rştırdığım mrklrın duvk fiytlrı hkkınd d bilgi vermek istiyorum.

Duvk seçimlerinde en önemli detylrdn birisi, yüz şeklinize göre doğru krrı vermektir. Alcğınız duvk modelini tbi ki giyeceğiniz gelinlik ile berber uyum hline getirmenizde fyd vr. Anck bmbşk bir duvk koleksiyonundn d seçim ypbilirsiniz. Mesel uzun bir yüz tipine shipseniz, uzun duvk modelleri rsındn seçiminizi ypbilirsiniz. Böylelikle uzun oln yüzünüz için idel bir tsrımı seçmiş olcksınız. Bunun ynınd kendi modnızı çığ çıkrck tsrımlr rsındn d seçim ypmnız mümkün. Sdece yüz şeklinize göre de değil, seçimi ypcğınız mrknın koleksiyonlrınd göre de tercihinizi tmmlybilirsiniz. Kıs duvk modelleri sezonund sıkç tercih edilen butikler rsınd diyebilirim. Seçimi bu duvk tsrımlrındn d ypbilirsiniz. Unutmyın belirli kriterleri göz önünde bulundurrk doğru krrlrı vermeye özen gösterin. Yüz şekliniz, giyeceğiniz gelinlik, sç şeklinize göre dhi doğru krrlrı vermelisiniz. Dntel duvk modelleri de son derece şık görünen tsrımlr rsınd bu butikleri de kendi kriterlerinize göre seçebilirsiniz. Mrk ktloglrınd kendinizi kybedeceğiniz çok fzl tsrım vr. İşlemeli duvk modelleri tsrımlrının ön plnd olduğu ktloglr çok fzl ldnış etmeyin. Siz dh çok kendi modnızı çığ çıkrmk için, butikleri cnlı olrk denemelisiniz. Anck bu şekilde hyl ederek doğru bir krrı vermiş olursunuz.

Dh çok Pronovis gibi ünlü gelinlik mrklrının tsrımlrı son derece şık görünüyor. Seçimi bu tür mrklr rsındn ypbilirsiniz. Duvk fiytlrı birz tuzlu ols d, kliteyi ryn bynlr, bunu göz önünde bulundurmz. Am yine de uygun fiyt rlıklrındn yrrlnmk istiyorsnız, duvk modelleri seçimlerinizi yerli gelinlik mğzlrındn ypbilirsiniz. Gelin şimdi sizler için seçtiğimiz bu modellere şöyle bir göz tlım.

[gllery columns="2" ids="6517,6518,6519,6520,6521,6522,6523,6524,6525,6526,6527,6528,6529,6530,6531,6532,6533,6534" size="lrge"]

Yorum Yaz