Penye elbise modelleri

Rhtlığın düşkün hnımlrın tercihi penye elbiseler özellikle yz ylrının güzel prçlrındn biri. Pikniğe giderken, lışverişe, gezmeye giderken kısc bir çok zmn tercih edebileceğiniz penye elbise modelleri slş görünüşleri ile son yıllrın modsın d çok uygun.

Genelde dümdüz uznn, tek renk ve sıfır kol diye tbir ettiğimiz kollr ship penye elbiseler bu yıl kdr rhtlığı seven hnımlrın vzgeçilmezlerinden oldu. Fkt rtn ilgi ile birlikte penye elbise modelleri de çeşitlenmeye bşldı. Artık elbiseye bktığımızd çoğu zmn penye elbise olduğunu bile nlymybiliyoruz. Hem penye olup hemde vücud tm oturn, renk renk ve desen desen penye elbiseler bu sezon hepimizi şşırtck bence.

Büyük ve ünlü mğzlrın çoğunun yeni sezonlrın göz ttım. Dikktimi en çok bol çiçek desenli kıyfetlere bu sene çok yer verilmesi çekmişti. Aynı mod rüzgrı nlşıln o ki penye elbiselere de vurmuş. Dümdüz renklerden kurtuln penye elbise modelleri hem kesimleri hemde desenleri ile çok cici hle gelmiş. Elbise modelleri rsınd benim elimin dh önce çok gitmediği penye elbiseler bu hlleri ile benim dhi dikktimi çektiğine göre, eminim bu yıl çok göreceğimiz elbiseler rsınd yer lck.

penye elbise modellerinde de tıpkı diğer elbise modellerinde olduğu gibi küçük detylr dikktimi çekti. Kemer kullnımı ile frklılştırılmış mini penye elbiseler çok şık göründü gözüme. Yine bu yılın modsın uygun olrk penye elbiseleri rsınd d pli kullnılmış ve pli penye ile de çok sevimli görünmüş. Bzı modellerde metl detylr ve düğme görünümlü detylr d yer verilmiş. En şık penye elbise tsrımlrı rsınd ise dizlere kdr uznn, pli ile cnlndırılmış ve bel kısmınd kemer kullnılmış modeller yer lıyor.

Bzı penye modellerinde ise yine klsik penye elbiselerde olduğu gibi sıfır kol kullnılmış m frklılık yrtmk için kollr sırt kısmın doğru bollştırılrk hem rht hemde slş bir görüntü yklnmış.

Penye elbiselerin en büyük vntj ise terletmemeleri. Bu özellikleri ile yz ylrınd sıkç tercih edilmesine şşmmk gerek. Mlum penye sğlık çısınd d tercih edilmesi önerilenler rsınd.

[gllery columns="2" ids="9816,9817,9818,9819,9820,9821,9822,9823,9824,9825,9826,9827,9828,9829,9830,9831" size="lrge"]

Yorum Yaz