DETOKS PAKETLERİ

Harvard Üniversitesi’nde siyasal bilimler okuyan Aylin Erman, New York’ta hafta içleri editör asistanı olarak, hafta sonlarıysa soğuk preslenmiş meyve/ sebze suyu şirketi için çalıştı. İstanbul’a döndükten sonra beslenme ve sağlık alanına yönelen Erman, ardından JUS’ii kurdu.

RENGARENK BİR DÜNYA

Aylin Erman JUS’ü, detoks içecekleri ve JUS’te neler

yiyebileceğinizi anlatıyor:

DETOKS PAKETLERİ “Üç farklı detoks paketi sunuyoruz. Bu paketlerin her birinde bir günlük detoks için hazırlanmış altı adet içecek var. Paketler zorluk derecelerine göre başlangıçtan ileri düzeye doğru sıralanmakta. Müşterilerimiz arzu ederlerse kendi içecek seçimleriyle hazırladıkları kişiye özel detoks paketlerinden de sipariş edebilirler.” FAVORİ İÇECEKLER? “The Source’, içerdiği salatalık, elma, zencefil

..ve limonla bizim olmazsa olmaz yeşil meyve/sebze suyumuz. ‘Lean Green’se daha hareketli bir hayat tarzına sahip insanlardan esinlenerek ürettiğimiz bir içeceğimiz, içinde vegan bir protein kaynağı olan spirulina bulunuyor. Diğer içeceklerimizi Türk damak zevkinden esinlenerek kırmızıbiber, kırmızı marul ve şeker pancarı kullanarak yapmaktayız. Aynı zamanda normal sütün vegan çeşidi olan soğuk preslenmiş fındık sütü de üretiyoruz. Fındık sütümüze eşsiz bir tat kazandırmak için içine hurma, tarçın ve vanilya koyuyoruz. Sağlınız konusunda endişelenmeden içebileceğiniz leziz bir süt!” JÖS’TE NELER YİYEBİLİRSİNİZ? “Chia çekirdeği pudingi, günlük yulaflar, süper-yiyecek smoothie’ler, kinoa salataları, kurutulmuş meyve ve tahıl gevreği, çikolatalı tatlıların yanında diğer başka atıştırmalıklar da sunmaktayız. Haziranda organik cilt bakım ürünleri ve yoga kıyafetlerini satmaya başlayacağız.”

www.jusistonbul.com

JUICE CLEANSE İÇİN SU ADRESLERE DE GÖZ ATIN

www.juico.com.tr

www.juice.la

www.vitalislife.com

www.blended.com.tr

www.juicekitchenistanbul.com

www.juiceup.com.tr

SAĞLIKLI ALIŞVERİŞ İÇİN ALTERNATİF ADRESLER

Hatice Teyze (Bodrum)

Türkbükü’nde açtığı Hatice Teyze mağazasında “doğal, sağlıklı, lezzetli” sıfatlarıyla tanımladığı ürünleri tüketiciyle buluşturan Işıl Tan, “Yediklerim bedenime sağlık, ruhuma mutlulukveriyor. Bu da çok güzel bir enerjiye dönüşüyor. Çalışıyor, öğreniyor, daha çok çalışıyorve paylaşıyorum” diye başlıyor sözlerine: “Zeytinyağı bizim kuruluş nedenimiz. Özel bakım gören ağaçlarımızın zeytinleri yere değmeden, hasar görmeden toplanıyor ve çok titiz bir çalışmayla zeytinyağı elde ediliyor. Depolanmasından şişelenmesine kadar da aynı titizliğimiz devam ediyor. Zeytinyağlarımız köy sızmasından bebek zeytinyağına kadar farklı gruplarda tüketiciye sunuluyor. Sabun ve mum kategorisinde de pek çok ürünümüz var. Hayatın bedenimizde yarattığı hasarları doğanın çözebileceğine inandığımızdan kozmetik ve tedavi desteği olarak özel reçetelerle hazırladığımız sabun çeşitlerimiz mevcut. Eşekve keçi sütlü, karbon pudra içerikli olanların yanı sıra defne, bittim sabunu gibi geleneksel ürünleri de HaticeTeyze’de bulabilirsiniz. Şekersiz pekmezlerimiz, siyah üzüm, keçi boynuzu ve dut pekmezlerimiz bu sezonun en yenilerinden.”

Tazedirekt.com (Bursa)

Bursa’daki Boğazköy çiftliğinden taze ve sağlıklı gıdalar sipariş etmeye ne dersiniz? Tazedirekt.com, istediğiniz tüm ürünleri hızlı ve kolayca size ulaştırıyor. Tüm endüstriyel üretim alan ve yollarından uzakta yetiştirilen sebzeler; gübre, hormon ve ilaç kullanılmadan dinlendirilen topraklarda organikve doğal üretim yapan yerel tarla ve bostanlardan sofranıza geliyor.

İstanbul’un her yerine hizmet veren Tazedirekt, ürün tesliminde kullandığı poşetleri geri dönüşüm yapmak isteyen müşterilerinden bir sonraki siparişte teslim alıyor.

Balya Organik (İstanbul-Cihangir)

Organik olarak üretilmiş sertifikalı gıdaların yanı sıra organik temizlik ve kişisel bakım ürünlerinizi de buradan temin edebilirsiniz. Organik sucuk, salam gibi ve bunun yanında parça et, kuşbaşı, kıyma, tavuk, parça tavukve somon da bulabileceğiniz Balya Organik, aynı zamanda bir kafe. Kahvaltı menüsünden organik çayları, organik meyve sularını, “smoothy” ve “milkshake’leri, otlu omlet, dereotlu poğaçayı vetarçınlı portakallı keki deneyebilirsiniz.

www.balyaorganic.comDetoks vakti – Şehirde Ne Var – Time Out İstanbul 3KModa

DETOKS PAKETLERİ Resimleri
DETOKS PAKETLERİ

Yorum Yaz