Büyük Beden Gelinlik Modelleri

Gelinlikler her genç kızın hayalini süsleyen ve giymeyi çok arzuladıkları abiyeler arasındadır. Her gelin adayı gibi biraz kilo açısından fazla gelin adayları da bu özel gecelerinde çok güzel olmak isterler. Moda tasarımcıları büyük beden gelinlik modellerini de çok şık ve zarif tasarlayarak büyük beden gelin adaylarını memnun etmeyi başarmışlardır.

Yeni sezon büyük beden gelinlik modellerinde ilk sırada kabarık gelinlik modelleri yer alıyor. Çünkü bu gelinlik modeli fazla kilolu yerlerimizi çok iyi sakladığı için en tercih edilen model oluyor. Kabark büyük beden gelinlik modelleri zevkinize ve tarzınıza göre küçük detaylarla dahada şık bir hale dönüştürebilirsiniz. Taşlar ve dantel detaylar ekleyebilirsiniz.

Her sezon yerini koruyan uzun kuyruklu gelinlik modellerinide mutlaka görmelisiniz. Büyük beden gelinlik modellerinde uzun kuyruklu gelinlikler de tercih sıralamasın da ön sıralarda olmaktadır.sezonunda büyük beden gelinlik tasarımlarında dikkat çeken detay gelinlik tasarımların uzun kollu olmasıdır. Uzun kollu gelinlik modelleri sizleri daha ağır , zarif ve alımlı gösterecektir.

Büyük beden gelinlik tasarımlarında mini boyda gelinlik modelini cesaretiniz varsa ve modern bir görünüm tercih ediyorsanız çok rahatlıkla giyebilirsiniz. İnsan zaten biraz da kiloları ile de barışık olmalı diye düşünüyoruz. Ülkemizde kadınlarımızın çoğunun balık etli olduğunu düşünürsek büyük beden gelinliklere de ilgi çok fazla diyebiliriz.

Büyük beden gelinlik seçimi yaparken vücut hatlarımızn kilolu bölgelerini çok iyi gizleyen gelinlik tasarımlarını seçmeliyiz. Mesela balık model gelinlik ce straplez gelinlik tasarımlarının biraz kilolu bayanlarımıza çok yakışmadığını düşünmekteyiz. Bu modellerin yerine askıl ve kabarık gelinlik tasarımlarının daha uygun olacağını sizlere tavsiye ederiz.Ayrıca drapeli gelinlik modelleri büyük beden gelin adaylarına göredir. Drapeli büyük beden gelinlik tasarımlarına mutlaka bakmalısınız.

Kısacası büyük beden gelinlik koleksiyonlarını çok iyi inceleyeip kendinize en uygun gelinlik tasarımını seçmenizi sizlere tavsiye ederiz. En zarif gelinlik tasarımını seçerek kendinizin en unutulmaz gecenizde en şık siz olarak hafızalarda kalmalısınız deriz.

Büyük Beden Gelinlik Modelleri ResimleriYorum Yaz