Eyeliner Sürme Teknikleri

Her geçen gün mkyj konusund yeni dımlr tılıyor, yeni yeni ürünler piysy sürülüyor ve özellikle hnımlrın kullnımın sunuluyor. Günümüzde kozmetik sektörü için “svş çıks d btmyck sektörlerdendir” denmesinin sebebi de snırım burd ytıyor. Evet her ne koşul ve şrtt olurs olsun hnımlr güzelliğine güzellik ktmk için ne gerekiyors ypmy hzır. Öyle ki bunun için zmn d ve mekn d frk etmiyor çıkçsı. Nitekim ürün ve hizmet çeşitliliği ynı zmnd bu ürünleri kullnrk frklı sonuçlr lmy sevk ediyor kullnıcılrı. Bu mklede frklı teknikler uygulyrk eyeliner sürme tekniklerinden bhsetmiş olcğız.

Göz mkyjının belki de en çrpıcı ynını oluşturn eyeliner, kullnım zorluğu çısındn çok fzl kullnılmıyor gibi durs d ticret dmlrı bu konud yeni yeni eyelinerleri hızl piysy sürmeye devm etmekte. İş bizim bu yeni eyeliner tekniklerini kullnrk çrpıcı sonuçlr lmmız klıyor. El becerisini yoğun biçimde isteyen eyelinerler en bsit teknikten, en zor tekniğe kdr her biçimde bu el becerisi ve dikkte ihtiyç duyuyor.

Öncelikle kendi içinde birden fzl çeşidi bulunn eyelinerlere bklım. Eyeliner seçimini yprken nsıl bir eyeliner tekniğini kullnmk istediğiniz çok önemli çünkü seçeceğiniz eyeliner bir diğerinden frklı sonuç verecektir. Şimdi gelelim eyeliner çeşitlerine ve sürme tekniklerine. Sıklıkl kullnıln ve diğer çeşitlere göre kullnımı oldukç koly oln “klem tipinde ki eyeliner” etrf çok bulşmdığı için en çok tercih edilen eyelinerdir.

Bir bşk eyeliner ise; pudr kıvmınd üretilen bu eyeliner rflrd yerini “ckeeyeliner” olrk lmış durumd. Kullnımınd bir fırçy ihtiyç olcktır.Yine bir fırçdn destek lmk kydıyl kullnılck bşk bir eyeliner türü de; “jel eyelinerdir” bu ürün likit türde eyelinerlere kıysl kullnımın dh kolydır. Son olrk profesyonel bir hv estiren ve kullnımı belki de en zor oln “likiteyelinerdir” bu ürünün kullnımı diğerlerine kıysl oldukç zordur. En bşınd d belirttiğimiz gibi eyeliner kullnmk el becerisi ister, bunu göz önünde bulundurrk her tür teknikle eyeliner sürmeniz mümkün. Kullncğınız ynnın büyüteçli bir yn olmsı hlinde işiniz dh koly olcktır.

 

Yorum Yaz