Adidas spor çanta modelleri

Yaz geliyor hanımlar. Adidas spor çanta modellerinden birini beğenip, spora başlamanın tam zamanı.

Havuzlar, plajlar, deniz, kum, güneş… Hepsini özledik değil mi? Eminim sizlerde benim gibi heyecanla ve özlemle bekliyorsunuzdur yaz aylarını ve tatili. Vitrinler sıcacık havalara uygun kıyafetlerle şenlendikçe insanın heyecanı daha da artıyor. Ama aynı zamanda vitrinlerde ki kış boyunca çok dikkatimizi çekmeyen bir şey daha dikkatimizi çekmeye başlar oluyor bu zamanlarda. Vitrin mankenlerinin bedenleri! Tam olarak şu sıralama ile gelişiyor beynimizde olaylar; Yaz geliyor, alışveriş yapmanın tam zamanı, tatile çıkmaya az kaldı, Allah’ım fazlalıklarım!

Fazlalıklardan kurtulmanın yolu ise spor hanımlar. Sağlıklı bir program çerçevesinde spor yapmak. Tabii bunun içinde alışveriş yapmak gerek :) Öncelikle spor çanta edinmek gerek. Şık çantalarla spora gitmeyi bırak, yürüyüşe bile çıkılmaz ki!

Sabah ve akşamları birer saat yürüyüş yapmanın çok sağlıklı ve zevkli olduğunu düşünürüm ben. Denediyseniz ve evinizin muhiti müsaitse mutlaka yürüyüşlere başlayın. Yanınıza adidas spor çanta modelleri arasından seçtiğiniz küçük spor çantanızı belinize takıp, içine minik havlu, su alacak bozuk para ve kimlik koyup yürüyüşe rahatlıkla çıkabilirsiniz.

Adidas spor çantalar spor salonlarına gitmek içinde ideal bir seçim. Kullanışlı ve rahat ayrıca spor ayakkabılarınızı da içine koyabileceğiniz kadar geniş olmasına rağmen hantal çantalar değiller.

Adidas bayan çanta modelleri arasında benim gibi renk düşkünleri ihmal edilmeyerek pembelerin kullanılmış olması bence büyük bir artı :) Barbie bebek çantası dışında pembeyi spor modellere ne iyi uyarlayan markalardan biri Adidas sanırım.

Erkekler içinse siyahlı beyazlı klasik çizgisini koruyan Adidas erkek çanta modelleri yine Adidas mağazalarında yer alıyor. Yaz aylarında kaprileri, converse ayakkabıları, beyaz tişörtleri ve spor çantaları ile erkekler mükemmel bir spor şıklıkla salınıyorlar sokakta.

Günlük hayatta, yürüyüşlerde, pikniklerde, seyahatlerde de spor çantalar çok işe yarıyor doğrusu. Tatile gitmeyecekseniz bile yine de bir spor çanta modeli beğenip bir kenara koymanızda fayda var. Böylece aniden ortaya çıkan seyahatlerde koca bavullara mahkum olmak yerine hemen bir spor çanta doldurur takar sırtınıza giderseniz.

Adidas spor çanta modelleri ResimleriYorum Yaz