MÜTEVAZI BİR GÜZEL NİL KESER

Kırgın Çiçekler dizisinde Defne karakterine hayat veren genç ve giizel oyuncu Nil Keser ile oyunculuğuna ve hayallerine dair konuştuk. FOTOĞRAERMAN İŞTAHLI. STYLINGRABİA YAMAN. SAÇALİ CAVDIR. MAKYAJERDEM YILDIZ. FOTOĞRAF ASISTANIBURAK ELMALI Oyunculuk serüveninin başlangıç sürecine ve bugüne dair neler söylemek istersin? Oyunculuk aslında hep istediğim, hayalini kurduğum bir şeydi diyemeyeceğim. Çocukken oyuncu olacağım gibi kesin ve net hayallerim yoktu benim. Oyuncu olma fikri aklıma ilk düştüğünde önce bunun eğitimini almalıyım dedim ve hemen derslere başladım. Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde oyunculuk dersleri alırken yönetmen Yasin Uslu derslerimize giriyordu. O. beni menajerim Yelda Gürkan’la tanıştırdı. Onlarla tanışmam, onların desteği, inançları beni oyunculuğa yönlendirdi. Şu an burada olma sebebim onlar diyebilirim. Peki oyunculukla ilgili geleceğe dair hayallerin Oyunculuğa devam etmek istiyorum. Arkamda beni destekleyen iyi bir ekip var. menajerim Yelda Gürkan ve ekibinin benim için sadece Türkiye’de değil, yurtdışı için de iyi planları olduğunu biliyorum ve onlara güveniyorum. Sette oyuncu büyüklerimden çok şey öğreniyorum ama kendimi ve oyunculuğumu daha da geliştirmek için çalışıyorum, dersler almaya devam ediyorum.

Kendi karakter özelliklerinde sevdiklerin ve sevmediklerin neler? Pozitif bir insanım. Keyfimi kolay kolay hiçbir şey kaçıramaz. Bu özelliklerimi çok seviyorum. Heyecanlandığım zaman çok sabırsız oluyorum. Bu huyumu hiç sevmiyorum ama elimde değil. Nasıl bir çocukluk geçirdin? Ailemin yaramaz tek çocuğuydum. Çok mutlu ve güzel bir çocukluk geçirdim. Kardeşim yok ama birçok kuzenim var, hepsiyle bir arada büyüdük. Çok yaramazlık yapıp ailemi kızdırmış olabilirim, ama iyi ki böyle sevgi dolu bir ailede büyüdüm. Bunun için çok şanslı olduğumu düşünüyorum. Şu anda çocukluk hayallerine ne kadar yakınsın? Aslında oldukça uzağım. Çünkü çocukken fazla fantastik hayallerim vardı, pek gerçekçi değillerdi. Büyüdükçe daha gerçekçi hayaller kurmaya başladım. Şu an gençlik hayallerimi yaşıyorum diyebilirim. Dinlenmek senin için ne yapmaktır? Kesinlikle doğaya dönmektir. Dizi çekimlerimiz oldukça yoğun devam ediyor. Kendimi yorgun hissettiğimde mutlaka parka, ormana, gidebiliyorsam deniz kenarına giderim. Doğada hem dinlendiğimi, hem yenilendiğimi hissediyorum. Çılgınlık limitin nedir? Uçuk çılgınlıklarım yoktur aslında. Bir anda her şeyi bırakıp tek başıma Avustralya’ya yerleşmek benim için yapabileceğim en uçuk şey olabilir. Modayı takip eder misin? Çok sıkı takipçisi değilim. Defileleri, markaları sürekli takip etmem. Modayı genelde dergilerden takip ediyorum. Her ay mutlaka birçok dergiye bakarım. Dergiler zaten o sezonun modası ve yeni çıkanlar hakkında pek çok bilgiye ulaşmamı sağlıyor. Türkiye’den ve dünyadan takip ettiğin modacı ve tasarımcılar kimler? Alexander Wang. Zeynep Tosun ve Hande Çokrak’ı beğeniyorum ve yaptıkları işleri takip etmeye çalışıyorum. Giyim tarzın hakkında tek cümle kuracak olsan bu ne olurdu? Spor ve şık bir tarzım var.

Vazgeçemediğin takıntılı olduğun giysi ya da aksesuar var mı? Yüksek bel jeanlerimden asla vazgeçmem. Küpelerim de vazgeçilmez aksesuarımdır. Nasıl alışveriş yaparsın, ikinci fikre ihtiyaç duyar mısın? Alışveriş yaparken görüp beğendiğim şeyleri direk alırım. Beğendiysem üzerinde fazla düşünmem. Genelde ikinci bir fikre ihtiyaç duymam ama duyarsam da sadece en yakın arkadaşıma danışırım. Hayatta giymem dediğin bir şey var mı? Bermuda pantolon, naylon eşofman, pullu elbise. Bunları bir sinema ya da dizi çekimi hariç kimse benim üzerimde göremez diyebilirim. Hem kendi adına, hem de karşı cins adına güzelliği nasıl tanımlarsın? Bence kadın erkek farketmez, herkes için güzellik, insanın etrafa saçtığı enerjidir. Dış güzelliği, saçı, kaşı, boyu poşundan ziyade önemli olan bana geçirdiği enerjidir. Enerjisi yüksek insanlarla çok daha çabuk iletişim kurarım, daha rahat anlaşırım. Güzellik sırların var mıdır? Fazla meyve yerim. Ayrıca set dışında çok fazla makyaj yapmıyorum. Cildimi sağlıklı tutabilmenin sırrının iyi bir cilt temizliği olduğunu biliyorum. Günlük hayatta kullandığım hafif makyajımı bile yatmadan önce mutlaka temizlerim. Uyku düzenime de olabildiğince dikkat ediyorum. Seni ne baştan çıkarır? Gülüş ve zeka. Güzel gülen zeki bir adamdan daha etkileyici ne olabilir ki? Erkeklerde giyimde çekici ve itici bulduğun detaylar neler? Erkekte büyük logolu kıyafetleri, aşırı kısa ve dar pantolonları hiç sevmem. Saat ve ayakkabıları ilgi çekici bulurum.

Scvuiyi youıııı ve özûıır yasayan biriyim… Aşkı bilmiyorum ama sevgiyi yoğun ve özgür yaşayan biriyim. Bir gün aşık olursam onu da böyle yaşarım sanırım. Şu sıralar gündeminin birinci sırasında ne var? Yaz geliyor, tabi ki tatil. Geçen yazı çalışarak geçirdiğim için şu anda bütün gündemim tatil diyebilirim. Yorucu bir sezon geçirdiğimi söyleyebilirim, geçen yaz da tatil yapamadığım için çekimler biter bitmez her şeyden önce güzel bir tatil yapmayı ve dinlenmeyi planlıyorum. Senin hakkında bilmediğimiz, pek ön plana çıkmayan bir şeylerden söz edebilir Tam 14 sene bale yaptım. Balenin hayatıma çok şey kattığına inanıyorum, iyi ki yapmışım. Müzikle de ilgileniyorum, piyano çalmayı çok seviyorum. Bir de pek kimse bilmez ama çocukluğumdan beri günlük tutuyorum. Yazılı olmayan tek bir günüm bile yok. Senin için şahane bir tatil rotası nerede başlar, nerede biter? Benim için en şahane tatil ispanya’da başlar, kuzey ışıklarında biter. Bir gün bu rotada nefis bir tatil yapacağıma inanıyorum. Son olarak gündemindeki projelerden kısaca bahsedebilir misin? Şu anda Kırgın Çiçekler dizisinde devam ediyorum. Dizinin kötü kızı Defne’yi oynuyorum.

Kötü bir karakter canlandırmak benim için çok keyifli bir deneyim. Çekimlerimiz çok iyi gidiyor, çok uyumlu ve eğlenceli bir ekibiz. Ayrıca menajerimle birlikte gelen sinema filmi projelerini değerlendiriyoruz. Bir erkekte ilk olarak ne ilgini çeker? ilk dikkat ettiğim özgüveni ve enerjisidir. Zaten enerjisi yüksek insanlarla çok daha çabuk iletişim kurabildiğimi söylemiştim. Kendisini iyi ifade ediyorsa, özgüveni yüksekse, etrafa iyi bir enerji yayıyorsa ilgimi çekmiş demektir. Aşık olduğunu nasıl anlarsın? Hiç aşık olmadım. Bir gün aşık olursam bunu tüm hücrelerimde hissederim sanırım, işte o zaman anlamamak mümkün olmaz. Peki sen nasıl bir aşıksın? D™J?JOĞRAFBAROK dönmez- stylingcüneyt ceylan. MAKYAJESER ESİNA dizdar SACBURAK İLERİ BACKSTAGE VİDEOSEVINJ YUSIFOVA. ASİSTANFATİH KUST. MODBlogRTATYANA MAGDA OLYA D RESPECT MODELS

MÜTEVAZI BİR GÜZEL NİL KESER Resimleri
MÜTEVAZI BİR GÜZEL NİL KESER_5.jpgMÜTEVAZI BİR GÜZEL NİL KESER_3.jpgMÜTEVAZI BİR GÜZEL NİL KESER_4.jpgMÜTEVAZI BİR GÜZEL NİL KESER_1.jpgMÜTEVAZI BİR GÜZEL NİL KESER_2.jpg

Yorum Yaz