MÜTEVAZI BİR GÜZEL NİL KESER

Kırgın Çiçekler dizisinde Defne krkterine hyt veren genç ve giizel oyuncu Nil Keser ile oyunculuğun ve hyllerine dir konuştuk. FOTOĞRAERMAN İŞTAHLI. STYLINGRABİA YAMAN. SAÇALİ CAVDIR. MAKYAJERDEM YILDIZ. FOTOĞRAF ASISTANIBURAK ELMALI Oyunculuk serüveninin bşlngıç sürecine ve bugüne dir neler söylemek istersin? Oyunculuk slınd hep istediğim, hylini kurduğum bir şeydi diyemeyeceğim. Çocukken oyuncu olcğım gibi kesin ve net hyllerim yoktu benim. Oyuncu olm fikri klım ilk düştüğünde önce bunun eğitimini lmlıyım dedim ve hemen derslere bşldım. Sdri Alışık Kültür Merkezi’nde oyunculuk dersleri lırken yönetmen Ysin Uslu derslerimize giriyordu. O. beni menjerim Yeld Gürkn’l tnıştırdı. Onlrl tnışmm, onlrın desteği, innçlrı beni oyunculuğ yönlendirdi. Şu n burd olm sebebim onlr diyebilirim. Peki oyunculukl ilgili geleceğe dir hyllerin Oyunculuğ devm etmek istiyorum. Arkmd beni destekleyen iyi bir ekip vr. menjerim Yeld Gürkn ve ekibinin benim için sdece Türkiye’de değil, yurtdışı için de iyi plnlrı olduğunu biliyorum ve onlr güveniyorum. Sette oyuncu büyüklerimden çok şey öğreniyorum m kendimi ve oyunculuğumu dh d geliştirmek için çlışıyorum, dersler lmy devm ediyorum.

Kendi krkter özelliklerinde sevdiklerin ve sevmediklerin neler? Pozitif bir insnım. Keyfimi koly koly hiçbir şey kçırmz. Bu özelliklerimi çok seviyorum. Heyecnlndığım zmn çok sbırsız oluyorum. Bu huyumu hiç sevmiyorum m elimde değil. Nsıl bir çocukluk geçirdin? Ailemin yrmz tek çocuğuydum. Çok mutlu ve güzel bir çocukluk geçirdim. Krdeşim yok m birçok kuzenim vr, hepsiyle bir rd büyüdük. Çok yrmzlık ypıp ilemi kızdırmış olbilirim, m iyi ki böyle sevgi dolu bir ilede büyüdüm. Bunun için çok şnslı olduğumu düşünüyorum. Şu nd çocukluk hyllerine ne kdr ykınsın? Aslınd oldukç uzğım. Çünkü çocukken fzl fntstik hyllerim vrdı, pek gerçekçi değillerdi. Büyüdükçe dh gerçekçi hyller kurmy bşldım. Şu n gençlik hyllerimi yşıyorum diyebilirim. Dinlenmek senin için ne ypmktır? Kesinlikle doğy dönmektir. Dizi çekimlerimiz oldukç yoğun devm ediyor. Kendimi yorgun hissettiğimde mutlk prk, ormn, gidebiliyorsm deniz kenrın giderim. Doğd hem dinlendiğimi, hem yenilendiğimi hissediyorum. Çılgınlık limitin nedir? Uçuk çılgınlıklrım yoktur slınd. Bir nd her şeyi bırkıp tek bşım Avustrly’y yerleşmek benim için ypbileceğim en uçuk şey olbilir. Modyı tkip eder misin? Çok sıkı tkipçisi değilim. Defileleri, mrklrı sürekli tkip etmem. Modyı genelde dergilerden tkip ediyorum. Her y mutlk birçok dergiye bkrım. Dergiler zten o sezonun modsı ve yeni çıknlr hkkınd pek çok bilgiye ulşmmı sğlıyor. Türkiye’den ve dünydn tkip ettiğin modcı ve tsrımcılr kimler? Alexnder Wng. Zeynep Tosun ve Hnde Çokrk’ı beğeniyorum ve yptıklrı işleri tkip etmeye çlışıyorum. Giyim trzın hkkınd tek cümle kurck olsn bu ne olurdu? Spor ve şık bir trzım vr.

Vzgeçemediğin tkıntılı olduğun giysi y d ksesur vr mı? Yüksek bel jenlerimden sl vzgeçmem. Küpelerim de vzgeçilmez ksesurımdır. Nsıl lışveriş yprsın, ikinci fikre ihtiyç duyr mısın? Alışveriş yprken görüp beğendiğim şeyleri direk lırım. Beğendiysem üzerinde fzl düşünmem. Genelde ikinci bir fikre ihtiyç duymm m duyrsm d sdece en ykın rkdşım dnışırım. Hytt giymem dediğin bir şey vr mı? Bermud pntolon, nylon eşofmn, pullu elbise. Bunlrı bir sinem y d dizi çekimi hriç kimse benim üzerimde göremez diyebilirim. Hem kendi dın, hem de krşı cins dın güzelliği nsıl tnımlrsın? Bence kdın erkek frketmez, herkes için güzellik, insnın etrf sçtığı enerjidir. Dış güzelliği, sçı, kşı, boyu poşundn ziyde önemli oln bn geçirdiği enerjidir. Enerjisi yüksek insnlrl çok dh çbuk iletişim kurrım, dh rht nlşırım. Güzellik sırlrın vr mıdır? Fzl meyve yerim. Ayrıc set dışınd çok fzl mkyj ypmıyorum. Cildimi sğlıklı tutbilmenin sırrının iyi bir cilt temizliği olduğunu biliyorum. Günlük hytt kullndığım hfif mkyjımı bile ytmdn önce mutlk temizlerim. Uyku düzenime de olbildiğince dikkt ediyorum. Seni ne bştn çıkrır? Gülüş ve zek. Güzel gülen zeki bir dmdn dh etkileyici ne olbilir ki? Erkeklerde giyimde çekici ve itici bulduğun detylr neler? Erkekte büyük logolu kıyfetleri, şırı kıs ve dr pntolonlrı hiç sevmem. St ve ykkbılrı ilgi çekici bulurum.

Scvuiyi youıııı ve özûıır ysyn biriyim… Aşkı bilmiyorum m sevgiyi yoğun ve özgür yşyn biriyim. Bir gün şık olursm onu d böyle yşrım snırım. Şu sırlr gündeminin birinci sırsınd ne vr? Yz geliyor, tbi ki ttil. Geçen yzı çlışrk geçirdiğim için şu nd bütün gündemim ttil diyebilirim. Yorucu bir sezon geçirdiğimi söyleyebilirim, geçen yz d ttil ypmdığım için çekimler biter bitmez her şeyden önce güzel bir ttil ypmyı ve dinlenmeyi plnlıyorum. Senin hkkınd bilmediğimiz, pek ön pln çıkmyn bir şeylerden söz edebilir Tm 14 sene ble yptım. Blenin hytım çok şey kttığın innıyorum, iyi ki ypmışım. Müzikle de ilgileniyorum, piyno çlmyı çok seviyorum. Bir de pek kimse bilmez m çocukluğumdn beri günlük tutuyorum. Yzılı olmyn tek bir günüm bile yok. Senin için şhne bir ttil rotsı nerede bşlr, nerede biter? Benim için en şhne ttil ispny’d bşlr, kuzey ışıklrınd biter. Bir gün bu rotd nefis bir ttil ypcğım innıyorum. Son olrk gündemindeki projelerden kısc bhsedebilir misin? Şu nd Kırgın Çiçekler dizisinde devm ediyorum. Dizinin kötü kızı Defne’yi oynuyorum.

Kötü bir krkter cnlndırmk benim için çok keyifli bir deneyim. Çekimlerimiz çok iyi gidiyor, çok uyumlu ve eğlenceli bir ekibiz. Ayrıc menjerimle birlikte gelen sinem filmi projelerini değerlendiriyoruz. Bir erkekte ilk olrk ne ilgini çeker? ilk dikkt ettiğim özgüveni ve enerjisidir. Zten enerjisi yüksek insnlrl çok dh çbuk iletişim kurbildiğimi söylemiştim. Kendisini iyi ifde ediyors, özgüveni yüksekse, etrf iyi bir enerji yyıyors ilgimi çekmiş demektir. Aşık olduğunu nsıl nlrsın? Hiç şık olmdım. Bir gün şık olursm bunu tüm hücrelerimde hissederim snırım, işte o zmn nlmmk mümkün olmz. Peki sen nsıl bir şıksın? D™J?JOĞRAFBAROK dönmez- stylingcüneyt ceyln. MAKYAJESER ESİNA dizdr SACBURAK İLERİ BACKSTAGE VİDEOSEVINJ YUSIFOVA. ASİSTANFATİH KUST. MODBlogRTATYANA MAGDA OLYA D RESPECT MODELS

[gllery ids=""]

Yorum Yaz