Koyu Renk Etek Modelleri

Etekler bynlrın kurtrıcılrı ve en güzel kombinelerinin tmmlyıcısı rolündedir. Koyu renk etek modelleri ise genellikle kış sezonlrınd krşımız çıkr. Eteklerde boylr ve renkler belirleyici kriterler rsınddır. Giyim stilinize göre seçeceğiniz etekler trzınızl bir bütün oluşturmy hzır. Koyu renk etek modelleri kış mevsimi için tsrlnn modelleriyle sezonun ilk günlerinde beğenilerinize sunulmktdır.

Yeni bir trend olmdığı hlde çok uzun süredir hnımlr rsınd vzgeçilmez oln koyu renk etek modelleri genellikle yeşil, khverengi ve en çok d siyh renklerden oluşuyor. Siyh etekler hem çık renk hem de koyu renk bluzlrl uygun olduğu için her dim ilk tercihler rsınd. Kimi bynlr uzun eteklerden dh çok hoşlnır. Bu nedenle koyu renk uzun etek modelleri birçok bynın en beğendiklerindendir. Uzun eteklerinizle yüksek topuklu zrif ykkbılr kombin ederek benzersiz bir şıklık elde edebilirsiniz. Koyu renk klem etek modelleri çlışn hnımlrın en büyük kurtrıcısıdır. Güzel bir bluz ve onu tmmlyn bir ceketle birlikte kullndığınızd etkileyici bir trzınız olck. Kloş eteklerde sezonun trend prçlrındn bir tnesi olmy dy. Koyu renk kloş etek modelleri uzun bir süredir hem mini hem de uzun formlrıyl yoğun bir rğbet görmektedir. Mini etek demişken iddilı bir stile ship oln hnımlr mini eteklerden sl vzgeçemiyor. Bunun frkınd oln modcılr her koleksiyonlrınd koyu renk mini etek modelleri ile oluşturulmuş kresyonlr sunuyorlr.

Her mrknın kendine hs çizgileriyle tsrldığı etekler renk nlmınd keskin htlrl birbirinden yrılıyor. Koyu renk etek modelleri yılın her mevsiminde kullnılbilse de kış mevsimine dh çok uyum sğlıyor. Pmuksu kumşlrl tsrlnn koyu renk eteklerde ekose de tercihler rsınddır. Ekose etekler bşlı bşın bir mod ols d koyu renk ve pstel tonlrd hzırlnnlr dh fzl seviliyor. Koyu renkli etek modelleri rsınd dr ve yırtmçlı lterntifler de bulbilirsiniz. Yırtmç detyı eteklere frklı bir boyut kzndırrk dekolteli görünümüyle dh çok ilgi çekebiliyor. Bir diğer seçenek ise koyu renk etek modelleri çısındn önem kznmış oln desenli tsrımlrdır. Bu modeller günlük yşntınızd dh sık tercih edebileceğiniz bir modeldir.

[gllery ids="47290,47291,47292,47293,47294,47295,47296,47297,47298,47299,47300,47301"]

Yorum Yaz